megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
oo jaaa, nie wierzę. ale słodziaki :) robię im szybko ogłoszenia, pewnie będą robić furrore;) -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
powalają mnie niektóre maile, jakie dostaje, oto jeden: [I]Witam. Mam 13 lat i chciałabym adoptować pieska, czy jest to możliwe bez informowania rodziców?[/I] Oczywiście od razu wyjaśniłam i całe szczęście zaoszczędziłam (chyba) nerwów, bo mam nadzieję, że nie będzie dzwonić i pytać czy może sobie pieska wziąć bez zgody rodziców ;-) -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
pani Agnieszko dostałam wiadomośc odnośnie szczeniaków z mniejszego miotu. oto ona. [I]Witam jestem zainteresowana Biszkoptowym pieskiem chciałam zapytac jaka jest możliwość odbioru pieska . Dodam ze piesek bedzie w dobrych rekach mieszkamy na wsi dom z ogrodem wiec bedzie miał gdzie pobiegac a również mam 2 dzieciaczków(9 i 11 lat) którzy uwielbiaja zwierzeta maja teraz chommiki którymi sie opiekuja a prosili tez o psa wiec chciałabym mi sprezentować tego pieska..[/I] ogłosiłam na Kraków, więc to chyba gdzieś z okolic. a tu gdzieś czytałam że ktoś ze Skarzyska do Wieliczki jedzie. To jeśli domek byłby fajny, to może psy zabrały by się na ten kurs. napisała do mnie też kobieta odnośnie tych szorstkowłosych. Napisałam, że nie ma ich już, i jakich szuka psów, to mi napisała, że szczeniaków, bo ma roczne dziecko.. Trochę się zdziwiłam i napisałam, że jednak lepszy byłby starszy psiak, już chociaż jakiś rok, dwa, a nie pare miesięcy.. Nie wiem, zobaczymy co odpisze, ale na kompetentną mi nie wygląda. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
czy czarny szorstkowłosy psiak jest do adopcji ? dostałam maila. Pani z Bochni chce adoptować. [IMG]http://ovh10.icplatform.com/images_tablicapl/3030057_2_644x461_rev001.jpg[/IMG] [I]Witam Panią. Czy ten czarny szczeniaczek jest jeszcze do adopcji? Mieszkam w Bochni i jeśli byłaby możliwość dowozu do Krakowa pieska zapewniłam mu wiele ciepła i troski. Ewa S***[/I] ... a tak nawiasem to ogłosiłam już szczeniaki od obu matek na świętokrzyskie i małopolskie. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majaa']Blondas pojechał dzisiaj do nowego domku !!!!1[/QUOTE] Ten biszkoptowy psiak ? Pisała do mnie pani w jej sprawie ;-) i pisza kolejne.. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Potrzebny jakiś zwierz do ogłaszania? Proszę tekst i zdjęcia. ;-) -
[quote name='ewelinka_m']to chyba tylko na zdjęciu tak wyszło, na żywo nie jest tak soczyście czerwona;) ale zawsze można zrobić zdjęcia z jedną i drugą a potem ocenić, która lepiej spasowała[/QUOTE] możliwe, że tak, ale chodziło mi raczej też o to, że ten napis jest wyrazisty bardziej, tamten jest taki zawijany i jak pies jakoś idzie szybko to ktoś może nawet nie zdążyć go przeczytac czy coś, a ta jest prosta i fajna;-) takie moje zdanie
-
ogłosiłam suczke ale proszę o jakieś nowe zdjęcia.. bo te niekoniecznie oddają jej urodę a psina widać, że jest piękna. a dobre zdjęcia to podstawa..
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[B]FIZIA[/B] ogłoszona na Starachowice, Kielce, Kraków. Zaraz robię reszte ;-) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']o Baffika był po prostu szał :multi: ale właśnie dzisiaj pojechała jedna z czarnych suniek i to dzięki Twoim ogłoszeniom, a wczoraj czarny piesek :multi: także megi345 kawał dobrej roboty !!! zmienię ogłoszenie dla tej jednej czarnej ,która została i porobię tylko jej zdjęcia to poproszę Ciebie o zmianę jak bedzie gotowe ogłoszenie,ok?[/QUOTE] jasne.. :) no i cieszę się bardzo!:bigcool: -
Młody ala benek prosi o pomoc w szukaniu domu.
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
ja też zapisuję:) -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga38'] Terierowata sunia ma domek:lol: :multi:[/QUOTE] a skąd dzwonili ? bo sporo ogłoszeń im porobiłam, nie wiem czy tylko ja robiłam, czy ktoś jeszcze? bo ogłaszałam na Starachowice i Kraków i z tego co widze to 16 osób skorzystało z odsłonienia numeru telefonu więc to może ode mnie z tablica.pl dzwonili :) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']megi345 proszę Cię zdejmij Baffiego z ogłoszeń bo mam kilka telefonów dziennie o niego :) a on już od tygodnia w DS :)[/QUOTE] okej, zdjęty :razz: chociaż tyle, odzew jest. :) czyli coś moje ogłoszenia dają ;) fajnie. a o jakieś inne psiaki też dzwonią czy tylko Baffi tak przypadł do gustu? -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
ten piesek i suczka 3 miesieczne są juz na Kraków i Starachowice :) jutro zrobię reszcie -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
ten Marley to widać, że mieszaniec z bernardynem.. na pewno znajdzie szybko dom, jest piękny ;-) ogłoszenia mogę porobić jeśli potrzebne.. Mogę już robić a u Marleya napiszę, że będzie do adopcji dopiero w następnym tygodniu? :) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
no o Baffiego pytali mnie ludzie.. Emuś też ma oglądalność, ale niestety te czarnuszki niby 300 wyświetlen maja ale nikt nie pisze :shake: -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
czy goldenek [B]Baffi[/B] jest jeszcze aktualny czy już w domku ? Bo ma dużą oglądalność i pisze pare osób o niego i nie wiem czy odsyłać czy już nie? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Widzę, że moje ogłoszenia poskutkowały. Duży odzew był na goldenka BAFFI , kazałam dzwonić :) no i o tą suczke ELLE pytała osoba :) oby to ktoś konkretny bo o BAFFI z tego co udało mi sie wywnioskować pisała jakaś dziewczynka, bo pytała czy umowe adopcyną musi podpisywać osoba dorosła, ile trzeba zapłacić za psa bo szczepiony był .. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
ale uszy :) [IMG]http://i55.tinypic.com/2hg9u6p.jpg[/IMG] -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']ogłoszenia szczeniąt nadal potrzebne? mogę zrobić im zbiorcze..[/QUOTE] jasne, że potrzebne, ja niby pare zrobiłam ale nigdy za dużo ;) -
Carmen-piekna ONka . Odeszła za TM. (*)
megi345 replied to bela51's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witam, piszę z prośbą, czy jest ktoś kto mógłby przeprowadzić wizyte przed adopcyjną w Częstochowie ?