Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. ja bym mogła coś na bazarek wrzucić, może coś by pieniędzy przybyło.. :)
  2. jak będzie coś wiadomo czy tamta pani z Vivy weźmie pieski to proszę się odezwać chociaż w sms bo mam problem z komputerem, i jestem dorywczo u siostry, raz dziennie, czy raz na dwa dni. Może ja mogłabym wziąść jednego na tymczas:)
  3. niestety ja nie mogę pomóc, domu tymczasowego dać nie mogę :(
  4. piękny jest, i na tym zdjęciu nawet ładnie go uchwyciłam, bo z tym niebem, fajnie wyszło ;)!
  5. nom, coś mi się dzieje, wstawiam - są. odświeżam stonę - nie ma. Nie wiem czemu.
  6. Na dzisiejszym spacerze Prado był cudowny! Tak pięknie i grzeczniutko szedł, normalnie pies marzenie! [IMG]http://img10.myimg.de/DSC00352c731a.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.myimg.de/DSC003554037a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.myimg.de/?img=DSC00352cd663.jpg[/IMG]
  7. gdyby pies był u mnie to pewnie by to tak nie wyglądało, a koleżanka znalazła go wychudzonego i błąkającego się, a nie mogła go u siebie dłużej trzymać niż dobe więc jak najszybciej znalazła mu dom.. ona nie wie że 14 dni trzeba czekać, zresztą sama nie wiedziała gdzie by go mozna na te 2 tyg. umiescic, a dopiero wieczorem mialam wiad. ze mozna go tam gdzies tymczasowo wziasc
  8. juz nie aktualne, kolezanka poinformowala mnie ze pies znalazl dom: )
  9. Żabka prze kochana!:) ja już nie mogę się doczekać aż znów tam pójdę! czekam na jakies propozycje;)
  10. są zdjęcia! [url]http://tnij.org/hzn5[/url] [url]http://tnij.org/hzn6[/url] [url]http://tnij.org/hzn7[/url] tylko jeden dzień może zostac u koleżanki.. a potem?! : (
  11. ok, to czekam na sms z informacja, bo ja nie wiem czy tam sama dotrę:P
  12. okej, a jest jakas przewidywana godzina (tzn czy raczej rano, czy poludnie, czy wieczor) ? bo musze sobie mniej wiecej rozlozyc dzien, bo mam rano dermatologa a potem nie wiem co i jak :)
  13. troche nie na temat, ale zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/191208-znaleziony-on?p=15221448#post15221448[/url]
  14. w Starachowicach 17 sierpnia został znaleziony owczarek niemiecki, pies, ma do 3 lat. był (i nadal jest) chudy, nie boi się ludzi, nie jest agresywny, ale jest trochę omotany, nie wie co się dzieje. ale jest bardzo miły. nie miał obroży ani nic. jeśli ktoś poszukuje pieska proszę o kontakt (694371961) lub gdyby ktoś chciał go przygarnąć, TYLKO W DOBRE RĘCE. zdjęć pieska na razie nie mam, ale niebawem powinno się coś znaleść. potrzeba domu dla psa, nie wiem co z nim będzie bo to nie ja go znalazlam ale koleżanka, a ona nie chce go znów wywalić na ulice bo pies zdobył do niej zaufanie, gdy jest spuszczony ze smyczy, nie opuszcza człowieka na krok, leży i patrzy czy czasem gdzieś mu nie odejdzie ze wzorku. PROSZE O POMOC. [ogłoszenia juz są dane w STC'ach]
  15. [quote name='Ania102']I jak tu załatwić im spacery? Może ktoś znalazłby troszkę czasu dla psiaków- są wakacje, tylko jak poszukać chętnych? Macie jakiś pomysł?[/QUOTE] ja bardzo chętnie bym pospacerowała z pieskami.. sama miałam kiedyś psa, ale niestety, odszedł, a rodzice już nie pozwolą na drugiego, choć bardzo bym chciała, w wakacje się nudze więc mogłabym pospacerować:) mam 15 lat i jestem z osiedla południe. znajdzie się coś dla mnie? ;)
×
×
  • Create New...