Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. i znow jeden post za drugim, robi sie nieporządek na wątku
  2. jest takie coś jak edycja postów, niepotrzebne zaśmiecanie wątku milionami cytatów i kazdy w innym poscie
  3. no cóż,trudno, bede szukać dalej.. ważne że ta bidulka w domku:)
  4. ahaaa, teraz już rozumiem. a pani której został wydany ten czarny kotek, albo pani z obuwniczego nie chciałaby moze jeszcze 1kota? nie wspominała nic?
  5. w ogłoszeniu na rossmannie jest kotek biało czarny z dwoma plamkami na pyszczolku (koło uszu).. na pewno na ogłoszeniu nie ma czarnego kota, wiem, bo widzialam ogloszenie 2 godziny temu
  6. [quote name='Charly']Megi dziękuję!!!![/QUOTE] nie ma sprawy:) spróbuję coś wykmocić, chociaż nie wiem czy będę umiała go tak dla wszystkich zalinkować.
  7. ja wstawiłam i nie mam żadnego problemu.. nie wiem czemu się nie da :( może mniejszy trzeba
  8. no to ciesze się, byłam i widziałam to ogłoszenie wydaje mi sie że to o tego kociaka chodziło.. tam na ogłoszeniu było ze 2 zaginęły.. jeden kotek szuka domu (kocica), nie wspominali ci państwo coś, moze o 2 kocie? nie chcieliby przygarnac? bo ten ich drugi raczej sie nie znajdzie, skoro tylkoo 1 jest.
  9. wydaje mi sie że może być to ten z ogłoszenia, obejrze dzis to ogloszenie i sie przyjrze.. wydaje mi sie ze to ten.. spisze tez numer, mozna bedzie sie skontaktowac i spytac czy to nie ta kicia czasem komus zgineła
  10. jak wygląda kot? czytałam ostatnio na Rossmannie ogloszenie ze zginely wlasnie gdzies w okolicy ul. Ilzeckiej 2 kotki, chyba bialo-czarny i jakis inny.. i ktoś ich szuka.. poproszę o jakies zdjecia ewentualnie jakis opis. wtedy bede mogła ocenić czy to o jednym z tych mowa.
  11. [quote name='megii1'] Słyszałam że w styczniu ma przyjechać Żabka i to już chyba będą wszystkie psiaki?[/QUOTE] oo jak dobrze że Żabka też pojedzie :loveu: Kochane to takie stworzenie, tak leci do człowieka. Za płotem byłam a ona już mało sie nie zerwała z łancucha. Mam nadzieje że szybko znajdzie dom.
  12. [quote name='agni']film usunięty przez użytkownika..... czyżby wstyd ???[/QUOTE] niestety wszystkie filmiki usunięte ;| [url]http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101228/CZTERYLAPY01/73701142[/url] oraz [url]http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zatrzymano-autora-okrutnego-filmu-z-kotem-n44432.html[/url]
  13. przepraszam za off. ale jak to obejrzałam, to miałam ochotę zabić to dziecko własnymi rękami. kto kręcił ten filmik do chole** ?! :angryy: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=v1Qb9YIAtRw&feature=player_embedded"][COLOR=#000000][FONT=Arial]http://www.youtube.com/watch?v=v1Qb9YIAtRw&feature=player_embedded [/FONT][/COLOR][/URL]
  14. ale świetny ten filmik!!! ta fretka boska! pierwszy raz widze żeby sie tak pies bawił z fretką, no super! :loveu:
  15. radzę porozsyłać wątek do paru osób :) pieski są sliczne, może jakieś szanse są
  16. o matko, ukłony :modla: nie wiem jak to wszystko można ogarnąć :crazyeye:
  17. [quote name='aga38']niestety odmówiłam bo u mnie było już wtedy 28 psiaków. [/QUOTE] ile? :crazyeye: matko święta!
  18. gdzie pieski przebywają? bo moze bylaby chetna osoba na chlopczyka
  19. kot jest u mojej koleżanki.. wszystkim trułam gitare żeby chociaż go na noc wzieli i koleżanka wzięła i kot jej się tak spodobał, że mama pozwoliła jej go zostawić:)
  20. a gdzie to?
  21. ostatnio przejrzałam rzeczy i mam pare niepotrzebnych takich miśków do kluczy, figurka jakaś tam, znalazla sie nawet klatka dla chomika, nawet ładne kubki. nie używane bo mamy ich od groma, a każdy i tak pije w szklankach:evil_lol: Tyle że ja nie bardzo mogłabym zrobić bazarek bo nie mam konta swojego w banku :evil_lol: moglabym komuś dać te rzeczy, i w razie gdyby ktoś robił jakis bazarek to moje dorzucił. przydadzą się, czy raczej nie? w razie czego moge przesłać zdjęcia do oceny, tych rzeczy :eviltong:
  22. przepraszam za mały Off ale jak to przeczytałam to aż sie we mnie zagotowało :angryy: [URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/orawa-urwali-psu-leb-ciagnac-go-za-autem,1,4014847,wiadomosc.html[/URL] a o tym już nie mówie; [URL]http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=10228520&threadId=78426545&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw3ODQyNjU0NSwyMDExMDUxODksMTAyMjg1MjAsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==[/URL] albo to jest jakiś żart, albo ten facet ma nierówno pod sufitem.
  23. Julka i Leni już nie są na Martenowskiej :) Została Żabka[u mnie z avatara] i Ares. ;)
×
×
  • Create New...