megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
ale wzrok na ostatnim :razz: -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
świeetna wiadomość :happy1: -
jeśli chodzi o samą interwencje osoby ze stowarzyszenia "zwierzak" z pewnoscią pomogą, ale trzeba szukać jakiegoś domu tymczasowego dla psa, bo skoro tam nie mają to gdzies musi byc 'przeniesiony'
-
NORA i 11 rozbójników - Ostrowiec Św - kolejna masakra!!!
megi345 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5255/banerekh.jpg[/IMG] to jedyne co potrafię zrobić.. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[B]niebo[/B], jesteś ze Starachowic? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majaa']NIEBO - Jak widać MOŻNA!!!! Megi345 (Ciebie też nie znam) można bardzo wiele, mając 16 lat, i naprawdę to nie musi być pomoc ani materialna, ani finansowa. Nie wiem, co masz na myśli pisząc o wyzwiskach i powrocie do książek Chyba de facto ciągle najbardziej potrzebna jest psom starachowickim pomoc w "necie"[/QUOTE] Tzn. chodziło mi to, że często zostaje zmieszna z błotem za to, że pomagam jakimkolwiek zwierzętom. I nie mówię tu o ludziach, którzy na ogół pomagają czworonogom w Starachowicach, tylko o zwykłych, przypadkowych osobach; często o moich sąsiadach. Ilekroć pod moją klatką miały schronienie jakieś psy, były dokarmiane itp., to zawsze spotykałam się z jazgotem i wyzwiskami, że gówniara psy sprowadza pod klatkę, będą srać i będzie śmierdzieć.. Z takimi ludźmi w ogóle nie konwersuję.. Od osób pro-zwierzęcych ze St-c nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią o mnie (chyba, że o czymś nie wiem) ale wprost nikt mi nic nie powiedział.. Tak więc pomagałam jak mogłam, nawet deklarowałam ostatnio spacer z Żabką ale ona podobno jest wyprowadzana przez panią Helene.. Szczeniaki z constaru pomagałam wyłapywać, ogłoszenia robie w miarę czasu i możliwości.. Szkoda tylko, że tak mało osób w moim wieku chce mi w tym pomóc... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Sama mam 16 lat i wiem, że mimo młodego wieku dużo można.. Chociaż możliwości są ograniczone, np. zazwyczaj deklarując się na pomoc finansową zazwyczaj trzeba liczyć się ze zdaniem rodziców i pozwoleniem, tak więc często ktoś kto nie pomaga materialnie jest już 'gorszy', ale jednak pomagam jak mogę, nie licząc się z opinią i oceną skierowaną w moją stronę, często tą bardzo agresywną i negatywną, nie raz już było rzucane w moją strone wyzwiska i kazano mi wracać do książek a nie się zajmować psami.. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
przeczytałam pod jednym z reportaży na stronie uwagi, komentarz ; [I]''są po prostu chore. Z niewinnego dziecka robią "bandytę" i sieją, pośrednio, dzięki mediom, nieuzasadnioną nienawiść. Zamiast sprzyjać urojeniom niezrównoważonych fanatyków spod znaku "miłośników zwierząt" powinniśmy zmienić prawo tak, aby rozumiało, że to człowiek jest na 1 miejscu. [B]Jeżeli ktoś zabija zwierzęta dla zysku, dobrze, jeżeli zabija, bo chce rozładować negatywne emocje, dobrze, lepiej niż gdyby miał z tego samego gniewu urządzać burdy, wybijać szyby, albo urywać lusterka na osiedlowym parkingu. Zwierzęta nie mają żadnej wartości,[/B] [U]zawsze można namnożyć nowe,[/U] więc nie widzę problemu. Bez tej całej chorej "ochronki" medycyna, gospodarka i przede wszystkim dobre samopoczucie sfrustrowanej, przytłoczonej życiem młodzieży uległyby znacznemu polepszeniu. Odciążyłoby to też sądy, policję i publiczny budżet od marnotrawstwa na sprawy, których szkodliwość społeczna jest zerowa. Wnioski nasuwają się więc same. Korzyści przewyższają potencjalne koszty (których w praktyce nie byłoby prawie w ogóle). Dlatego jestem za. Okrucieństwo wobec zwierząt? TAK! LEGALIZE IT! Pozdrawiam myślących :)[/I]'' tyczyło się to filmiku na którym chyba 3 letnie dziecko rzucało kotem o sciane.. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
rasowe raczej nie są, musiały mieć po prostu jakąś urodną matke albo ojca bo pysiole mają rzeczywiście przyjemne:) -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Megi w jakim programie robisz banerki?[/QUOTE] robie w 3 różnych:) każdy do czegoś innego -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga38']Megi jest w tym rewelacyjna!!!:)[/QUOTE] bez przesady :oops::oops: -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Macie taki fajne banerki, czy ktos potrafiłby Ginie zrobić banerek? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206553-9-letnia-labradorka-GINA-potrzebuje-wszystkiego-najbardziej-DS[/URL][/QUOTE] mój; [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9859/ginan.jpg[/IMG] -
z mniejszych mogę zaoferować: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9859/ginan.jpg[/IMG]
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy tego Wacka nie widziałam wczoraj w St-cach koło policji, identyczny pies sie do mnie łasił :p -
NORA i 11 rozbójników - Ostrowiec Św - kolejna masakra!!!
megi345 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam!:sweetCyb: -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[url]http://starachowice-net.pl/informator/news/miasto-nie-zapobiega-bezdomno-ci-ps-w-najlepszym-rozwi-zaniem-schronisko[/url] [I]"Widzisz AbraKadabor, coś jednak sumienie znaczy!, bo jest np. kretyn co to na początku uważał, że wszystkie bezdomne psy powinny być uśpione, potem do ratowania Lali nie chciał się dołożyć, choć ją karmił, a na końcu dał na Lalę 70 złociszy. Zmiękło mu serce, czy sumienie ruszyło, a Ty masz sumienie ? Ten matołek ma jak się okazało - tylko opóźnione, może Ciebie też to dotknie. Okazuje się także, że oprócz rzeźników są prawdziwi lekarze wet.''[/I] nie wiem czy tylko ja to tak odebrałam ale ten komentarz wyżej jak dla mnie kierowany jest do Ossamusa... [?] -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
ojej, nieciekawa wiadomość! :sad: oby z tamtymi suńkami było wszystko ok. 3mam kciuki ! :bigok: a tak OFFem to może czas kupić sobie takie smycze? [url]http://menstream.pl/wiadomosci-gadzety/wystrzalowa-smycz-dla-psa,0,812167.html[/url] będzie można chodzić na spacery z psem i wołać "stój bo strzelam!" :razz: :evil_lol: -
NORA i 11 rozbójników - Ostrowiec Św - kolejna masakra!!!
megi345 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
trzymam !!!! :kciuki: