Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. mrs.ka mieszka w świętokrzyskim
  2. nie mam zdolności do robienia avatarków, zrobiłam taki na szybko.. zapewne się nie będą podobały, no ale może znajdzie sie jakiś grafik komputerowy :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200282-BONA-ofiara-wet-siostry-URATOWANA%21-Jej-si%C4%99-uda%C5%82o%21-Daj-Jej-SZANS%C4%98-NA-NORMALNY-DOM%21"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200282-BONA-ofiara-wet-siostry-URATOWANA%21-Jej-si%C4%99-uda%C5%82o%21-Daj-Jej-SZANS%C4%98-NA-NORMALNY-DOM%21?"][U][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/373/bonaaaa.jpg[/IMG] [/U][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200282-BONA-ofiara-wet-siostry-URATOWANA%21-Jej-si%C4%99-uda%C5%82o%21-Daj-Jej-SZANS%C4%98-NA-NORMALNY-DOM%21?"][U][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7928/avatarekbony.jpg[/IMG][/U][/URL]
  3. poprosze o jakis gotowy sklejony tekst (najwazniejsze info ; płeć psów, jakie beda na wielkosc, czy zaszczepione, wiek itp) to porobie ogloszenia.. bo zdjecia juz sa to teraz jakies konkretne info
  4. mam nadzieje że trafi na dobrego człowieka i już nie będzie wyglądać na smutną psinke tylko będzie wyglądać adekwatnie na swój wiek i będzie szczęśliwą Bonką:)
  5. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_2.jpg[/URL] [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_5.jpg[/URL] [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_9.jpg[/URL] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_7.jpg[/url] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_8.jpg[/url] do wklejenia na 1 post :lol:
  6. no właśnie, czekam na jakiś tekst gotowy i ruszam:):)
  7. okej to mogę poogłaszać tylko prosiłabym o jakiś sklejony tekst, najwazniejsze info; wiek, płeć, jakie beda na wielkosc, gdzie przebywaja i czy w razie zainteresowania kogos z innego miasta bedzie mozliwy transport, bo to wazna kwestia.. jak bedzie tekst, to biore sie do roboty :cool3:
  8. ale kudłate cudeńka :loveu: moge pomóc w ogłoszeniach.. potrzebny mi będzie tylko gotowo sklejony tekst, bo zdjecia juz są, + ewentualny kontakt.. potrzebna taka pomoc ? ?
  9. ok, w takim razie mogę poogłaszać, na jakiś 10portalach. tak więc czekam na zdjecia i tekst :razz:
  10. ale czy potrzebuje ogloszen ? ?
  11. moge pomóc w ogłoszeniach, jest taka potrzeba??
  12. znajdzie się!!!! jak sie rozwiesi ogłoszenia to myślę że szanse są
  13. mogę poogłaszać, proszę o jakiś tekst do ogłoszeń, fotki + nr do ewentualnego kontaktu
  14. też mogę porobić ogłoszenia, poproszę tylko o gotowy tekst + zdjęcia i na jakiś 10 stronkach myślę że ogłoszę..
  15. nieaktualne! [IMG]http://c1959062.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/10_90_1090759_1_644x461.jpg?revision=1[/IMG]
  16. ja mogę poogłaszać na jakieś 10 portalach. czyli trzeba ogłaszać na Lublin ? czy tez Krakow, Warszawa, Katowice, Kielce? jest mozliwosc transportu? to moje pierwsze ogłoszenie i nie wiem co z tego wyjdzie, skopiowałam tekst z tego ogłoszenia wyżej... wyszłoo coś takiego ; [URL]http://lublin.szerlok.pl/oferta/dwaj-czekoladowi-chlopcy-szukaja-domow-ID4AOG.html[/URL] jak bedzie pasowało to mogę dalej ogłaszać.. tylko przydałby się nowy tekst, bo ten taki troszke nie bardzo pasujący do ogłoszeń.. tamten post o załatwianiu się był z 15.12 czyli wnioskuje że psiaki już nie brudzą w domu tylko załatwiają się na dworku? poproszę o jakies nowosci, wtedy ruszam z ogłoszeniami :):)
  17. [quote name='Paulina78']JAKIM WAM? Ja też po łbie dostałam teraz...?[/QUOTE] chyba nie.. chyba tyczyło się to tylko do Starachowiczan:P bo szukaniem suni tylko miejscowi mogą sie zająć. chyba ze pani mrs.ce chodzilo o tymczas dla Bony
  18. [quote name='Teczowa']O Miłościwa! Wystarczy przeczyatać wątek, żeby wiedzieć że to przez Ciebie doszło do tego, że Bonę trzeba ratować. To Ty dałaś psa do DT przed którym byłaś przestrzegana a mimo to, byłaś najmądrzejsza w temacie. Więc przestań robić z siebie kozła ofiarnego bo gdyby nie Twoja idiotyczna decyzja nie doszłoby do tego, co się stało.[/QUOTE] pies który pani mrs.ka oddała do adopcji jest już zdrowy, Bambo vel Zefir ma sie już dobrze!!!!!!! Niby czemu przez p. mrs.ke doszło do tego że Bone trzeba ratować?? Przecież to pies wet-siostry, nie był wyadoptowany ze Starachowic i p. mrs.ka nie 'przyłożyła' sie do tego w żadnym stopniu!!!!
  19. jestem ze Starachowic i możliwe że dziś znow będę koło ronda, jak będzie sunia, to napiszę:)
  20. [quote name='Paulina78']Hehehe, szmatolot :) W ogóle ma ktoś z nią kontakt??? Czy już szuka po necie nowych psów??? :([/QUOTE] wet siostra pisała ze dopóki nie wyprowadzi sie stamtąd, gdzie mieszka, nie weźmie zadnego psa.. ale jak tu wierzyć..
  21. [quote name='mrs.ka']Ja tak jak pisałam , nie myślałam o tym czyje to są psy tylko kazałam je ratować ,za co oczywiście sama musiałam zapłacić rachunek. [/QUOTE] z tego co widzę ktoś zadeklarował się, że pokryje część kosztów, to już jakieś odciążenie [quote name='punk']Mrs.ka: Chętnie pokryję część kosztów, związanych z pobytem psów w lecznicy.[/QUOTE]
  22. [quote name='Ania44'] Nakrzyczały dzisiaj na mnie, że to na pewno z naszej winy przeniosła się w jakieś inne miejsce, bo tak na nią polujemy.[/QUOTE] sunia może faktycznie czuła sie troche zagrożona, bo ktoś na nią poluje i gdzieś się wyniosła. Albo wyniosła się na stałe, albo wraca w nocy, wtedy, kiedy wie, ze nikt nie przyjdzie
  23. [quote name='Adamo']mam jednego psa,na razie mi wystarczy,jest trochę dziwny. możesz mi wyjaśnić te skróty?[/QUOTE] DT - dom tymczasowy, DS - dom stały
  24. byłam koło ronda ale psa nie widziałam, bede tam jeszcze raz dzisiaj, wiec luukne:)
  25. ja dziś bardzo możliwe że będę jechała koło ronda, jakbym zauważyła psine to napiszę;)
×
×
  • Create New...