megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
mrs.ka mieszka w świętokrzyskim
-
nie mam zdolności do robienia avatarków, zrobiłam taki na szybko.. zapewne się nie będą podobały, no ale może znajdzie sie jakiś grafik komputerowy :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200282-BONA-ofiara-wet-siostry-URATOWANA%21-Jej-si%C4%99-uda%C5%82o%21-Daj-Jej-SZANS%C4%98-NA-NORMALNY-DOM%21"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200282-BONA-ofiara-wet-siostry-URATOWANA%21-Jej-si%C4%99-uda%C5%82o%21-Daj-Jej-SZANS%C4%98-NA-NORMALNY-DOM%21?"][U][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/373/bonaaaa.jpg[/IMG] [/U][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200282-BONA-ofiara-wet-siostry-URATOWANA%21-Jej-si%C4%99-uda%C5%82o%21-Daj-Jej-SZANS%C4%98-NA-NORMALNY-DOM%21?"][U][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7928/avatarekbony.jpg[/IMG][/U][/URL]
-
mam nadzieje że trafi na dobrego człowieka i już nie będzie wyglądać na smutną psinke tylko będzie wyglądać adekwatnie na swój wiek i będzie szczęśliwą Bonką:)
-
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_2.jpg[/URL] [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_5.jpg[/URL] [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_9.jpg[/URL] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_7.jpg[/url] [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/582/582_image_8.jpg[/url] do wklejenia na 1 post :lol:
-
okej to mogę poogłaszać tylko prosiłabym o jakiś sklejony tekst, najwazniejsze info; wiek, płeć, jakie beda na wielkosc, gdzie przebywaja i czy w razie zainteresowania kogos z innego miasta bedzie mozliwy transport, bo to wazna kwestia.. jak bedzie tekst, to biore sie do roboty :cool3:
-
Pies w typie amstaffa, Ostrowiec Św. Ma dom.
megi345 replied to Malinowa's topic in Już w nowym domu
ok, w takim razie mogę poogłaszać, na jakiś 10portalach. tak więc czekam na zdjecia i tekst :razz: -
Pies w typie amstaffa, Ostrowiec Św. Ma dom.
megi345 replied to Malinowa's topic in Już w nowym domu
ale czy potrzebuje ogloszen ? ? -
moge pomóc w ogłoszeniach, jest taka potrzeba??
-
znajdzie się!!!! jak sie rozwiesi ogłoszenia to myślę że szanse są
-
Pies w typie amstaffa, Ostrowiec Św. Ma dom.
megi345 replied to Malinowa's topic in Już w nowym domu
mogę poogłaszać, proszę o jakiś tekst do ogłoszeń, fotki + nr do ewentualnego kontaktu -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
też mogę porobić ogłoszenia, poproszę tylko o gotowy tekst + zdjęcia i na jakiś 10 stronkach myślę że ogłoszę.. -
ja mogę poogłaszać na jakieś 10 portalach. czyli trzeba ogłaszać na Lublin ? czy tez Krakow, Warszawa, Katowice, Kielce? jest mozliwosc transportu? to moje pierwsze ogłoszenie i nie wiem co z tego wyjdzie, skopiowałam tekst z tego ogłoszenia wyżej... wyszłoo coś takiego ; [URL]http://lublin.szerlok.pl/oferta/dwaj-czekoladowi-chlopcy-szukaja-domow-ID4AOG.html[/URL] jak bedzie pasowało to mogę dalej ogłaszać.. tylko przydałby się nowy tekst, bo ten taki troszke nie bardzo pasujący do ogłoszeń.. tamten post o załatwianiu się był z 15.12 czyli wnioskuje że psiaki już nie brudzą w domu tylko załatwiają się na dworku? poproszę o jakies nowosci, wtedy ruszam z ogłoszeniami :):)
-
[quote name='Paulina78']JAKIM WAM? Ja też po łbie dostałam teraz...?[/QUOTE] chyba nie.. chyba tyczyło się to tylko do Starachowiczan:P bo szukaniem suni tylko miejscowi mogą sie zająć. chyba ze pani mrs.ce chodzilo o tymczas dla Bony
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Teczowa']O Miłościwa! Wystarczy przeczyatać wątek, żeby wiedzieć że to przez Ciebie doszło do tego, że Bonę trzeba ratować. To Ty dałaś psa do DT przed którym byłaś przestrzegana a mimo to, byłaś najmądrzejsza w temacie. Więc przestań robić z siebie kozła ofiarnego bo gdyby nie Twoja idiotyczna decyzja nie doszłoby do tego, co się stało.[/QUOTE] pies który pani mrs.ka oddała do adopcji jest już zdrowy, Bambo vel Zefir ma sie już dobrze!!!!!!! Niby czemu przez p. mrs.ke doszło do tego że Bone trzeba ratować?? Przecież to pies wet-siostry, nie był wyadoptowany ze Starachowic i p. mrs.ka nie 'przyłożyła' sie do tego w żadnym stopniu!!!! -
jestem ze Starachowic i możliwe że dziś znow będę koło ronda, jak będzie sunia, to napiszę:)
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Hehehe, szmatolot :) W ogóle ma ktoś z nią kontakt??? Czy już szuka po necie nowych psów??? :([/QUOTE] wet siostra pisała ze dopóki nie wyprowadzi sie stamtąd, gdzie mieszka, nie weźmie zadnego psa.. ale jak tu wierzyć.. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']Ja tak jak pisałam , nie myślałam o tym czyje to są psy tylko kazałam je ratować ,za co oczywiście sama musiałam zapłacić rachunek. [/QUOTE] z tego co widzę ktoś zadeklarował się, że pokryje część kosztów, to już jakieś odciążenie [quote name='punk']Mrs.ka: Chętnie pokryję część kosztów, związanych z pobytem psów w lecznicy.[/QUOTE] -
[quote name='Ania44'] Nakrzyczały dzisiaj na mnie, że to na pewno z naszej winy przeniosła się w jakieś inne miejsce, bo tak na nią polujemy.[/QUOTE] sunia może faktycznie czuła sie troche zagrożona, bo ktoś na nią poluje i gdzieś się wyniosła. Albo wyniosła się na stałe, albo wraca w nocy, wtedy, kiedy wie, ze nikt nie przyjdzie
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Adamo']mam jednego psa,na razie mi wystarczy,jest trochę dziwny. możesz mi wyjaśnić te skróty?[/QUOTE] DT - dom tymczasowy, DS - dom stały -
byłam koło ronda ale psa nie widziałam, bede tam jeszcze raz dzisiaj, wiec luukne:)
-
ja dziś bardzo możliwe że będę jechała koło ronda, jakbym zauważyła psine to napiszę;)