Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. [B]ratunku!!![/B] znalazłam kotka (na oko młody) prawie zamarzniętego!!! szłam wiaduktem z koleżanką i nagle słyszymy 'miau' rozglądam sie i nigdzie nic nie ma, nagle po drugiej stronie w wielkiej zaspie zakopany kotek i woła nas!! ruszyłyśmy biegiem do niego.. był prawie zamarznięty, ciagle tylko miauczał, bałam sie go wziąć na rece, łapki miał sztywne już, szybko w kurtke i do domu! kot trochę zjadł ale bardzo sie tuli, łazi za mną krok w krok.. ale nie może u mnie zostać na noc!!:( jedyne co przychodzi mi do głowy to żeby spał w piwnicy (bo już pare kotów tam mieszkało w zime) ale on miauczy przeraźliwie gdy tylko go opuszcze na minute, wyszłam po jedzenie dla niego a ten tak miauczał jakbym go miała gdzieś zostawić na zawsze ; p i boje sie ze jakby został w piwnicy to mógłby miauczec bardzo i sąsiedzi by sie wkurzyli i by go mogli wywalić;( bo ci ludzie nie mają serca;/ i nie wiem co mam robić?! :( kotek wygląda tak: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2475/dsc01559r.jpg[/IMG] zdjęcie trochę niewyraźne ale gdy tylko wołam 'kici kici' to leci i mi się o nogi obciera i żadne foty nie chcialy wyjść: )
  2. to trzeba wziąć ten przycisk z obrazkiem i wkleić ten link [url]http://img580.imageshack.us/img580/2706/78oyukhpng.jpg[/url] wtedy będzie ten oto obrazek [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2706/78oyukhpng.jpg[/IMG] następnie trzeba go zaznaczyć tak żeby się pojawiło niebieskie i wziąć przycisk aby zrobić łącze i podać stronę do wątku dogo:)
  3. a dobrze zalinkowane jest? jest na poczatku http:// ? w bazarku widzę że łapka jest:)
  4. nie wiem czy ja bym dała radę z takim pieskiem, myślałysmy z mamą raczej o jakimś szczeniaku, jednym z wielu, jakby się gdzieś, kiedyś oszczeniła jakaś sunia.
  5. [quote name='Ania44']Sunia z dolnych jeszcze się nie oszczeniła. Większość czasu siedzi teraz w swojej budce z pudła – ma tam cieplutko, bo porządnie jest to ocieplone i w środku i z zewnątrz. Jak tylko będę wiedziała, że są już szczeniaczki to napiszę.[/QUOTE] ciekawe kiedy sunia się oszczeni. Ja mozliwe (po dalszym błaganiu mamy) wzięłabym jakiegoś pieska na DS. Mama jak na razie boi się wziąć psa bo wróciłam ze szpitala i mam alergie (wysypke) i na razie latamy po lekarzach, jak sie ustabilizuje to możee! :) jak pytam czy byśmy nie adoptowały to jest tylko "ja chcę dla Ciebie jak najlepiej'' ale mama wie że będę się zajmować psem, bo moją 13 letnią suczkę która już nie miała siły chodzić nosiłam na rękach do weterynarza (codziennie) na odsysanie jakiegoś płynu z brzucha :( i zajmowałam się nią do jej ostatniej chwili życia, byłam nawet przy tym jak umierała :( [*] myślę że gdyby jakiś piesek był koło lutego i by mamie spasował (na wielkość np.) i dogomaniacy nie mieli by nic przeciwko to chętnie byśmy zaadoptowali :) [troche odbieglam od tematu, całą historie opowiedziałam hehehe ;o] ;)
  6. ale śliczności :) wygląda jak te pieski z reklamy papieru Velvet, hehe :D
  7. "super prezent na mikołaja" ręce opadają :shake:
  8. mam też prośbę aby codziennie klikac (albo ustawic sobie na strone startową) jedna z tych dwóch stron : [url]http://www.pustamiska.pl/index-3.php[/url] [url]http://szerlok.pl/nakarm_psa/[/url] tak niewiele, a zarazem tak dużo:)
  9. oo, dzis moja kolezanka znalazla szczeniaka (pieska) ;/ tych bidulków ciagle przybywa. :(
  10. ja juz zagłosowałam:) super to zdjecie :D
  11. oo! jejciu piękne są :loveu: super że są chłopczyki. pieski będą takie za kolano ? wysyłam już zdjęcia do koleżanki, jak będę coś wiedzieć to się odezwę :razz:
  12. aj, to kawałek. wydawalo mi sie ze podobnego psa gdzieś widziałam.
  13. a gdzie ta psina jest? w Starachowicach?
  14. czyli jakie psinki jeszcze zostały na Martenowskiej?
  15. przepraszam za nieobecność ale byłam tydzień w szpitalu. jutro dam numer koleżance i jej siostra zadzwoni w sprawie pieska. nie zdążyłam jeszcze przeczytac wszystkich stron, czy piesek płci męskiej jest jeszcze do adopcji ?
  16. Okej,w poniedziałek dam jej numer i zadzwoni. Jak będę coś więcej wiedzieć to napiszę bo znając życie bedzie mi kazała jechać z nią : )
  17. [quote name='Ania102']Kolejny szczeniak z dt u Rajka znalazł dzsiaj domek, szczegółów nie znam na razie.[/QUOTE] czyli to ten piesek? juz zadnego psiaka płci meskiej nie ma? czyli z adopcji dla siostry kolezanki nici ;[
  18. siostra mojej koleżanki byłaby zainteresowana adopcją (jest zainteresowana szczegolnie płcią męską poniewaz ma wysterylizowana suczke bernardynke i chcialaby teraz chłopca :D). Chciałaby też obejrzeć ogólnie pieski, czy jest mozliwosc? jak tak to kiedy? prosze o wiadomosci na [B]prywatne[/B], bo nie mam czasu na czytanie wszystkich postów, niedługo nadrobię.
  19. czy bedzie mozliwy wglad pieskow jakos na tygodniu? nie mam dostepnego kompa i raz na jakis czas wchodze na 5 minut i nie mam niestety czasu na przesledzenie paru stron watku wiec prosilabym o prywatne wiadomosci, bo jest chetna osoba na szczeniorka i chcialaby go obejrzec .. wiec prosze o pw z informacja.. ;)
  20. możliwe że jest chętna osoba na szczeniaka, chcialaby obejrzec psy, jak sie dowiem więcej to dam znać:)
  21. możliwe że jest chętna osoba na jednego ze szczeniaków, jak się dowiem to napiszę;d
  22. moje koleżanki które też dokarmiają szczególnie takiego jednego psa z mojego osiedla, mają swój sposób, bo chodzą ze słoikiem na którym jest zdjęcie właśnie tego psa, na zakrętce jest wycięty otworek i po prostu chodzą i proszą ludzi żeby sie dorzucili na karmę dla tego psa. I z tego co mi mówią to ludzie dają, może nie dużo ale przejdą po osiedlu, wyłapią 2-3 osoby i wystarczy, pies jest nakarmiony. Trochę czasu i już nie wyglada jak szkielet. Kurcze, tylko jak by to zrobić [?] .. bo trzeba im pomóc. Zima idzie! :(
  23. [B]Ania102,[/B] a te psiaki kolo ronda na dolnych to tez bidulki :( jak jechałam wczoraj kolo 20 autobusem to widziałam koce i psiaka zawiniętego w kłębek i leżącego własnie na tym kocu.. jeju, straszne:(
×
×
  • Create New...