Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. [quote name='Zuzka2']Zdjęcia to w sumie są,ale jeśli z szerloka ktoś,to faktycznie-fotek nie ma-nie wczytuje ich.Chyba mają znów jakiś błąd,bo zdjęcia wklepałam-może coś z rozmiarem-nie wiem.Nigdy mi się takie akcje nie działy na szerloku. Kiedy jakiś transport rusza w Polskę?[/QUOTE] miałam to samo, musiałam edytować i wkleić, ale już w innej przeglądarce.. bo brałam w Mozilli a musiałam w Google Chrome. Nie wiem co sie dzieje
  2. ojj ledwo co Ruda z brygadą wydana a tu już kolejne bidy :( poogłaszam
  3. ojeju 10 dni ? to marne szanse na przeżycie miały ;/
  4. jakie fajne, wyglądają na jakieś szorstkowłose, czy mnie oczy mylą?:razz:
  5. z tego co widze to już prawie na wszystkich portalach na których ogłaszam Lala sie znajduje.. ktoś mnie wyprzedził :razz: to tylko ogłosiłam na; [B]1. [/B][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-255121.html"] http://www.rozglos.net/ogloszenie-255121.html[/URL] [B]2.[/B][URL="http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/560637-przesliczna_przyjacielska.html"] http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/560637-przesliczna_przyjacielska.html[/URL] [B]3.[/B] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/24929.html[/URL] [B]4.[/B] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5310672.html[/URL] tylko tyle ;(
  6. o matko... czyli grono psiaków powiększa się o 4 sztuki... bidulka ta ostatnia suńka;/ nieciekawie to wygląda chyba będą małe?
  7. [quote name='aga38']Od kilku dni w Starachowicach obserwuję smutna sytuację:( Wracając z pracy widzę przez okno autobusu,psa śpiącego pod blokiem niedaleko przystanku:( Pies spi na Konstytucji 3-go maja nr 7 taki zielony blok koło przystanku. Śpi na ziemi i moknie widać że jest zrezygnowany,nawet głowy nie podnosi,pies jest w typie onka,ma rzucona na ziemie jakąś mokra szmatę[/QUOTE] wiem o którym psie mowa, dziś też go widziałam.. karmią go tam panie bo nie raz widziałam jak koło niego skakały z jedzeniem :P
  8. [quote name='Ania102']Mrs.ka suki spod constaru są ci tak samo znane jak i mnie.(ale wrzucam zdjęcie dla przypomnienia) Lala i suka z ronda nie interesowały cię dopóki nie stały się medialne, tak samo jest w przypadku tych suk. I przypominam razem wyciągałyśmy poprzedni miot szczeniaków (fizycznie ja), bo przecież brzydka pogoda była i deszcz padał, skad niby miały się tam wziąść? Sprawa zbyt trudna jak z Kaliną, bo trzeba czas poswięcić, za duzo czasu. [URL="http://img860.imageshack.us/i/sta44130.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/9944/sta44130.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] to chyba ta suczka która wtedy biegała koło Constaru jak wydostawałyśmy szczeniaki z tych ruin .. na pewno ta
  9. [quote name='Ania102']Aj wiem ten pierwszy ale zobacz Megi345 ma inny. Chyba jej autorstwa? Chociaż żeby nie było- ten Twój też jest doskonały:)[/QUOTE] ten który jest u mnie w sygnaturce jest mojego autorstwa :)
  10. [quote name='aagataa8']Jakie zadałeś pytania?? Bo ja nie widziałam żadnego Twojego pytania na tym wątku... Jeśli masz jakieś pytania to je zadaj, a nie jeździsz po ludziach Bogu ducha winnych[/QUOTE] Dokładnie, juz się nie da tego czytać... w każdym poście tylko jest coś wspomniane o jakichś pytaniach, o unikaniu odpowiedzi albo jakieś pociski. Najlepiej to tak atakować każdego, mimo że nie ma sie podstaw do takiego oczerniania. Ania102 akurat nie jest winna temu, że stało się jak się stało.. Najważniejsze że z Lalą już dobrze.... A Ty - Pies Wolny powinieneś sie przewietrzyć i wyzbyć sie z siebie tej złej energii bo ją rozładowujesz na wątku całkowicie go zaśmiecając, a nie o to tu chodzi. Od tego jest PW! a jak masz jakieś problemy ze sobą to trzeba iść do psychologa a nie najeżdzać na ludzi...
  11. [quote name='monika083']ostrzegajcie wszystkich przed tym dziadem!! Gnojowi bym na zywca jaja obciela, co to za lekarz???? Biedna Lalunia..[/QUOTE] [URL]http://www.znanylekarz.pl/remigiusz-cichon/weterynarz/skarzysko-kamienna[/URL] przeczytajcie jaki to ten wet. jest ''wspaniały'' :mad: ''super wyposażona przychodnia'' , ''dobry sprzęt''
  12. [quote name='mrs.ka']megi345 czy byłaś świadkiem tych zdarzeń czy tylko przekazujesz informacje ?[/QUOTE] byłam świadkiem, siedziałam na przystanku i stało się to dokładnie naprzeciw mnie, ale byłam tak przejęta psem że nie myślalam racjonalnie, tylko najwazniejsze bylo zeby tej bidzie pomóc
  13. dziś miała miejsce niemiła sytuacja, a mianowicie przechodząc koło sklepu Stokrotka w St-cach został potrącony mały czarny psiak, oczywiście sprawca odjechał, bo po co ma sie zatrzymać i pomóc no nie? co z tego że pies zwija sie z bólu :angryy: pies skomlał i latał w kółko po ulicy, nagle położył sie jakby chciał iść spać, zaraz zczołgał sie pod latarnie na trawke i leżał, podeszłam do niego szybko i podjechały tez 2 samochody, z jednego wysiadł pan który powiedział że go weźmie. Mówiłam mu, że pies go pogryzie jak będzie go chciał podnieść, żeby uważał, ale ten i tak wziął go na ręce... no i tak jak mówiłam, pies go podziabał ale mimo to facet zabrał go do samochodu. Nie wiem czy dobrze zrobił że go tak wziął 'pod ręke' , to nie pogorszy jakoś jego stanu? mi zawsze mówiono, żeby ani człowieka ani psa po wypadku nie przemieszczać jakoś gwałtownie, tylko nie wiem jak można byłoby mu pomóc bez przeniesienia go.. oby z psiną było wszystko ok :sad:
  14. [quote name='aagataa8']Nie nie u tego weta. U Cichonia w Skarżysku, bo z nim miasto ma podpisaną umowę:(Jakby w Starachowicach nie było weterynarzy[/QUOTE] Ooo, to ja czytałam, że umowe mają z gabinetem "Danwet" w St-cach, właśnie na ul. Hauke Bosaka. A tu teraz że w Skarżysku. Też mnie to dziwi, przecież są w Starachowicach dobre gabinety....
  15. a u którego weta była sterylizowana? to chyba tu u mnie, na Hauke Bosaka? u wet. Dańko-Maciąg ?
  16. no te będą dość duże. a psiaki mają 9 tygodni z tego co wyliczyłam
  17. [quote name='bajk21.']Oczywiście że podpisane i sprawdzone domki.[/QUOTE] to super!!:sweetCyb:
  18. przepraszam za offa ale zobaczyłam "Kielce" a to moje okolice wiec zapraszam na watek 6 bidulek + matki ;[ [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8210/plakaciko.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach[/url]
  19. przepraszam za off ale zapraszam na wątek, 6 bidul z matka ; ( [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8210/plakaciko.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach[/url]
  20. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8210/plakaciko.jpg[/IMG][/URL] przepraszam za off ale zapraszamy sąsiadów na wątek, 6 bidul z matką : (
  21. ojejciu jakie olbrzymy z tych psiaków, chyba duże będą bo łapki mają spore skubańce :cool3: Zrobiłam taki plakacik, może ktoś zrobi wydarzenie na facebooku? tam dużo ludzi zagląda [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8210/plakaciko.jpg[/IMG]
  22. ja zajrzałam i cieszę się szczęściem Sabci :cunao:
  23. prześliczna, i te jej oczka!:)
×
×
  • Create New...