megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
oj Bambo na pewno by nie wytrzymał drogi w pociągu, chyba ze nie wiem jakieś srodki uspokajające bo on nie umie ustać w miejscu. Jak byłam z koleżanką na spacerze i usiadłyśmy sobie na ławce na chwile to Żabka siadła obok mnie a Bambo ciągle łaził w kółko, próbowałyśmy go bliżej wziąść koło siebie, głaskać, ale on ciągnął się strasznie i wiercił : ( Więc nie wiadomo jak by to bylo. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']To ja proponuję powolny spacer do Przemyśla... ;-)[/QUOTE] może jakoś dotrzemy :cool3: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Tak, myślę że w nastepnym tygodniu wezmę którąś z koleżanek i pójdziemy z psiakami na spacer. W tym tygodniu mam dużo sprawdzianów i nauki więc nie wyrwe się. Ale w następnym jak najbardziej :p -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elka_Ka']Raanyy! jaki biedny:-( praktycznie wcale się nie porusza, leży tylko:placz:[/QUOTE] a jak się porusza to aż żal patrzeć, jak byłam wyprowadzić Żabkę to on podbiegł i szczekał, normalnie nie mogłam patrzeć jak podpierał się o tą łapke a ona 'zginała się w pół' straszne :( -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Powiem Ci tak: wiele osób się czepia tego że ktoś pomaga tym zwierzakom choćby je dokarmiając choć sami nie robią nic:angryy:[/QUOTE] dokładnie! ja wiele razy spotkałam sie z takimi ludźmi, nie wiem czy to za sprawą mojego młodego wieku i tego że tak latam za każdym psem na ulicy, a jak idę do szkoły z kanapką i widze jakiegoś psa to pies zjada tą kanapke a nie ja. ale już nie raz pod moim blokiem błąkały sie różne szczeniaki i nie mogłam nie wynieść im ciepłego mleka czy czegoś do zjedzenia. a gdy tylko z koleżankami wzięłyśmy psiaka i siedziałyśmy z nim na klatce, i wychodził jakiś sąsiad to zaraz że psy karmimy, że pod klatką będą stać, przyzwyczają się i będą "srać pod oknami" - bardzoo często to słyszę. mamy nie karmić, nie głaskać. a niech sobie marzną! najlepiej!! :angryy: -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
na południu to samo. Koło nowo otwartej biedronki pies leży non stop przy ulicy. W niedziele jak jechałam z mamą do babci to mama aż się przestraszyła bo pies leżał, i myslala ze potrącony, zaczęla go wołać to się podniósł i kamien z serca.. jak wróciłyśmy z odwiedzin to pojechałyśmy tam do tej biedronki i nakarmiłysmy tego psa. a on biedny zawsze leży na tej trawie, blisko ulicy. moje kolezanki z klasy go dokarmiaja, ale nic poza tym:( -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Żabka już znów ma łańcuch przepleciony przez łapy? zepsute już szelki czy się z nich uwalnia? :eviltong: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
hmm, nie.. z nami nie. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']Bambo na pewno jeszcze siedzi... :-([/QUOTE] był z nami na ostatnim spacerku, na początku leeeeeciał, a już jak pochodziłyśmy z 30minut to już mu się nie chciało :razz: ale w klasie mam pare dziewczyn które interesuja sie bardzo psami, szczególnie bezdomnymi (karmimy te błąkające się po osiedlu, szczególnie osiedle południe).. i jedna z nich wlaśnie chciala isc ze mną na spacer z psami z Martenowskiej tak więc dogadam się z nią i pójdziemy. :p -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
czyli jakie pieski zostały jeszcze na Martenowskiej? bo może wybrałabym się tam na spacer, ale chyba już ich tam mało jest, no ale zawsze jakiegoś wyprowadzę :razz: Żabkę to na pewno, kochaniutka sie znów wybiega :loveu: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']Chyba nie tylko ona...[/QUOTE] no tak nie tylko ona, ale Żabka to taki kochany i radosny pies, tak się cieszy jak ktoś do niej przyjdzie. Czekam tylko jeszcze na wiadomość że znalazł się domek dla niej i reszty bidulków z łańcuchów ;( -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Żabka kochana została jeszcze na łańcuchu :( -
nikt nie zagląda? podnosimy maluchy :p
-
co za ludzie.. wyrzucić psy do lasu.. szok ;/
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ania102, okej ; ) -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
megi345 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
rozgłośniłam watek troszkę :cool3: sunia piękna :loveu: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
jakoś na tygodniu jeszcze wyjdziemy z pieskami, złapę więcej dziewczyn i jak będzie więcej smyczy i obroży to może pójdziemy z wszystkimi jednocześnie :cool3: ostatni spacer super :loveu: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
wczoraj spacer super! Żabka i Bambo się nałazili ;D -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
no właśnie tak się dziwiłam, ze powinna być ta rozwijana automatyczna smycz ale pan dał tylko jedną. zobaczymy jutro:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
wczoraj z koleżankami poszłam na Martenowską :lol:, okazało się że nie ma smyczy a my swoich nie zabrałyśmy, ale pan znalazł jakąś jedną, i dał nam jedną suczkę, poszłyśmy z nią do lasku w którym był straszny strumyk i straszny mostek,z 10minut ją przekonywałyśmy żeby przeszła i się udało, szła bardzo przestraszona, z podkulonym ogonem, ale potem się trochę rozweseliła. Po godzinie zaprowadziłyśmy sunie i wzięłyśmy drugą, ta była bardzo do przodu i nie bała się niczego.. Jak wróciłyśmyto pan powiedział że to już tyle, że Żabka się zerwała i biegała całą noc więc nie musi iść.. Mam zdjęcia, jak zgram to dodam, bo nie odróżniam która psina to która, bo są bardzo podobne a na fotkach nie widzę różnicy :eviltong: szkoda mi było tylko Żabki która przez to że zerwała obroże miała lańcuch przepleciony przez nóżki tak jak w 'szelkach' ;/ tak się cieszyła jak ją wołałam, już się nie mogę doczekać aż ona pójdzie ze mną na spacer :loveu: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1024/dsc00463k.jpg[/IMG] ten ogonek podkulony : ( [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/463[/IMG][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/463[/IMG][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4631/dsc00466zc.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3346/dsc00470h.jpg[/IMG] za pięknych zdjęć nie porobiłam ale psiny ruchliwe strasznie :cool3: -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja bym chciała z psami z Martenowskiej iść na spacer ale to zaczekam;) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
a kiedy spacer ? :)