Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. równiez trzymam kciuki:bigok:
  2. [url]http://starachowice-net.pl/informator/news/kontrowersje-wok-tematu-bezpa-skich-ps-w-relacja-ze-spotkania-konsultacyjnego[/url]
  3. ja ogłaszam tylko na szerlok Kielce/Kraków i gumtree Kraków
  4. Jejciu jaka ona jest urocza, już ją ogłaszam!;)
  5. [quote name='Odi']Ponawiam prośbę do Ciebie Ossamus: Proszę, abyś uzgodnił z kierownictwem oczyszczalni, że Lala po sterylizacji będzie mogła wrócić na swoje miejsce na ziemi, ponieważ Lala musi mieć zagwarantowany powrót do oczyszczalni, bo to jest jedyny dom, jaki ma.[/QUOTE] Ossamus napisał; [QUOTE]Kierownictwo OŚ obecnosc psa na jej terenie akceptuje, ma nawet wielki worek zarcia i pelna miche przy budynku administracyjnym![/QUOTE]czyli że może wrócić
  6. uuuu, a co było nie tak?
  7. co z tymi zwierzętami z pseudo? bo jakby były do wydania tak za darmo (za podpisanie umowy) to pewnie chętnych by było dużo
  8. nie ma za co. podatek będzie od dwóch osób. poproszę jeszcze znajomych żeby też przekazali na ŚTOZ :):)
  9. nie wiem gdzie szukać, czy może mi ktoś przesłać jakiś link do strony w ktorej więcej pisze o przekazaniu 1% podatku. na jakieś świętokrzyskie bidy. z góry dziękuję
  10. miałam spytać.. potrzeba osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Iłży, czy ktoś z tego wątku moze kogoś polecić?
  11. poogłaszałam Afryke troszke. Mam nadzieję że szybko znajdzie wymarzony domek. Z takimi fotkami to teraz będzie "szał ciał" na tych portalach ogłoszeniowych, pewnie będzie mieć oglądalność dużą:)
  12. wysłałam 3 maile do osób z woj. śląskiego, może znają kogoś z Zabrza i polecą..
  13. oo w takim razie polecę maluchy. w razie czego jakiś transport jest możliwy ? bo mam panią z woj. opolskiego chetną na sunie jakąś malutką do bloku.
  14. no właśnie, oni chyba nigdy psa w domu nie mieli i nie wiedzą że szczeniak to sika w domu i że gryzie, normalne że go ząbki swędzą i gryzie co popadnie ale od tego są zabawki i zabawa z psem.
  15. czyli co mam odpisać tej pani która jest zainteresowana Pelasią? że już nieaktualne?
  16. nieciekawie jeśli gryzie kable i załatwia sie w domu, to ludzi odstrasza i jeśli wróci to cięęężko będzie jej znaleźć dobry domek, z którego już nie wróci z powrotem.
  17. taką wiadomośc dostałam odnośnie Pelasi: [I]Jestem z woj. opolskiego. bardzo zależy mi na Pelasi, nawet zapłace. [/I] [I]nasza suczka odeszła po sterylizacji, była mała, spała w łóżku,jeżdziła na urlopy za granice z rodzicami.[/I] [I]Mieszkamy w bloku, dlatego nie może to byc duży piesek(sunia!!!) [/I] [I]Mama nie chce żadnego rasowego pieska, [/I] [I] Pozdrawiam Patrycja Janusz[/I]
  18. dziekuję. poleciłam pare psiaków z tego wątku i akurat Pelasia się spodobała, oby coś z tego wyszło:)
  19. jest zainteresowanie Pelasią, pani chce się dowiedzieć więcej na jej temat, do kogo mam kierować, poproszę o numer.
  20. jest jakaś pani zainteresowana sunią, napisze jej że Fanta nadal aktualna nieciekawie :(
×
×
  • Create New...