megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Nie dzwonią nic o to rodzeństwo ? Felka i Fele? Ogłaszam ich ale nikt nie pisze. :shake: a tak nawiasem to ogladam dziś ogłoszenia a tu coś takiego! :crazyeye: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-Pers-W0QQAdIdZ305274762#[/url] myślałam, że spadne z krzesła!!!!! :angryy: :x -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
.............. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, widziałam ją. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
.................... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
................... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
..................... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że trzeba się tam przejść. Nie wiem jak wygląda tam teraz cała ta "stadnina" ale myślę że dla nawet 'świętego spokoju' warto tam zawitać chociażby w celu "obejrzenia koników". Ja mam nadzieję, że coś się zmieniło od czasu kiedy ja tam byłam, choć szczerze w to wątpię. Tylko byłabym wdzięczna gdy ktoś kto tam pójdzie nie podawał żadnych moich danych. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Megi345 i Ty to wszystko widziałas i nie zaaregowałas? Widziałas tego biednego psa i nic nie zrobiłas? Ja bym nie mogła patrzec na takie traktowanie zwierzat:shake:[/QUOTE] nie widziałam tego psa! mówiłam już, że ja tam byłam ostatni raz w tamtym roku, a temu psu stało się to w tym roku! a ja to wiem od osób trzecich. [quote name='Majaa']Hmmm..... muszę to przetrawić, bo rozumiem, że mówisz o Państwu noszącym zwierzęce nazwisko Mi...ec[/QUOTE] tak właśnie o nich. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
No pewnie, im więcej tym lepiej ;-) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
............. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Numery spisują, ciekawe czy będą dzwonić jacyś 'normalni ludzie' :razz: -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
No to ja zrobiłam ogłoszenia na Kielce, Kraków i Radom ;-) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Z Jabłonnej na osiedle Południe nie jest wcale tak daleko. Ale podobno po tą sukę przyjechał rakarz. Jaki rakarz? nie mam pojęcia...[/QUOTE] Aa to w takim razie nie wiem, to chyba nie ta sama. Ja to bym chciała, żeby ktoś w końcu zrobił porządek z tym d***** z michałowa. To jak on tam traktuje psy i koty to przechodzi ludzkie pojęcie (o koniach nie wspominając). -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
jakaś też ruda suka na os. południe w St-cach ugryzła jakąś dziewczynke. Tzn podobno mała jechała na rowerze a pies biegł za nią i chwycił za noge i w efekcie wylądowała w szpitalu. I teraz bez przerwy chodzi straż miejska i chyba szuka tej suki. Ciekawe czy to o tej samej mowa. Ale taki kawał drogi by przeszła? Chociaż, niejedne psy zawędrowały daleeej. :razz: -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
Hm, rozmawiam wlaśnie z taką dziewczyną, jak wszystko pójdzie dobrze chciałaby przyjechać z rodzicami i obejrzeć szczeniaki. Powiem jej najpierw żeby zadzwoniła, bo nie wiem czy to na pewno 'normalni' ludzie i żeby sie potem nie rozczarowali że nie dostaną psa ;-) -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
megi345 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
dawałam ten nr co jest przy psiakach [url]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w.-Aktualizacja-str.1./page150[/url] z tego wątku -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
moge mieć taką rozpiske które są do adopcji które nie, bo już się gubię a ludzie pytają i nie wiem czy odsyłać. przyjmijmy, że: [I]tak[/I](do adopcji)/ [I]nie[/I](rezerwacja bądź już w domku) Herkules - nie. Apollo - nie? Atena - nie? Hera - tak? Zeus - tak? -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
megi345 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
czy dzwoniła pani w sprawie Simby ? -
Wyrzucone na parkingu szczenięta! PILNIE szukamy domków!
megi345 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jest pani z Kielc chętna na szczeniora. Zaraz jej podeśle psiaki. Wiem że spodobał jej sie ten psiak po suczce beagle. ale nie wiem czy on jeszcze aktualny. [IMG]http://i54.tinypic.com/egy2bc.jpg[/IMG] -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja byłam przerażona jak to zobaczyłam, kim trzeba być, żeby za problemy w rodzinie wyżywać się na szczeniaku (ktoś tam w rozmowie mówił, że ma pare miesięcy ;/) No i postanowiłam to tutaj wkleić właśnie z uwagi na ŚTOZ.. Tragedia a ogłoszenia zaraz postaram się ogarnąć bo oglaszam teraz spory zwierzyniec.. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
w takim razie czekam na odp. tej pani i skieruję ją na rozmowe telefoniczną. a tak nawiasem to masakra!!! :/ [url]http://wirtualnestarachowice.pl/index.php?m=1&id=2709[/url] -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
czy [B]ELLA [/B]jest jeszcze do adopcji ? dostałam maila o nią. -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
dostałam maila o Here. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)