Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. Nie dzwonią nic o to rodzeństwo ? Felka i Fele? Ogłaszam ich ale nikt nie pisze. :shake: a tak nawiasem to ogladam dziś ogłoszenia a tu coś takiego! :crazyeye: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kotka-Pers-W0QQAdIdZ305274762#[/url] myślałam, że spadne z krzesła!!!!! :angryy: :x
  2. Oj tam, czemu od razu ma być na łańcuchu ?! Ludzie którzy przyjechali po nią taki kawał drogi chyba nie chcieli by ją wziąć na lańcuch, jakby chcieli to by wzięli sobie byle jakiego psa i go uwiązali.
  3. Też myślę, że trzeba się tam przejść. Nie wiem jak wygląda tam teraz cała ta "stadnina" ale myślę że dla nawet 'świętego spokoju' warto tam zawitać chociażby w celu "obejrzenia koników". Ja mam nadzieję, że coś się zmieniło od czasu kiedy ja tam byłam, choć szczerze w to wątpię. Tylko byłabym wdzięczna gdy ktoś kto tam pójdzie nie podawał żadnych moich danych.
  4. [quote name='lika1771']Megi345 i Ty to wszystko widziałas i nie zaaregowałas? Widziałas tego biednego psa i nic nie zrobiłas? Ja bym nie mogła patrzec na takie traktowanie zwierzat:shake:[/QUOTE] nie widziałam tego psa! mówiłam już, że ja tam byłam ostatni raz w tamtym roku, a temu psu stało się to w tym roku! a ja to wiem od osób trzecich. [quote name='Majaa']Hmmm..... muszę to przetrawić, bo rozumiem, że mówisz o Państwu noszącym zwierzęce nazwisko Mi...ec[/QUOTE] tak właśnie o nich.
  5. No pewnie, im więcej tym lepiej ;-)
  6. Numery spisują, ciekawe czy będą dzwonić jacyś 'normalni ludzie' :razz:
  7. No to ja zrobiłam ogłoszenia na Kielce, Kraków i Radom ;-)
  8. [quote name='aagataa8']Z Jabłonnej na osiedle Południe nie jest wcale tak daleko. Ale podobno po tą sukę przyjechał rakarz. Jaki rakarz? nie mam pojęcia...[/QUOTE] Aa to w takim razie nie wiem, to chyba nie ta sama. Ja to bym chciała, żeby ktoś w końcu zrobił porządek z tym d***** z michałowa. To jak on tam traktuje psy i koty to przechodzi ludzkie pojęcie (o koniach nie wspominając).
  9. jakaś też ruda suka na os. południe w St-cach ugryzła jakąś dziewczynke. Tzn podobno mała jechała na rowerze a pies biegł za nią i chwycił za noge i w efekcie wylądowała w szpitalu. I teraz bez przerwy chodzi straż miejska i chyba szuka tej suki. Ciekawe czy to o tej samej mowa. Ale taki kawał drogi by przeszła? Chociaż, niejedne psy zawędrowały daleeej. :razz:
  10. Hm, rozmawiam wlaśnie z taką dziewczyną, jak wszystko pójdzie dobrze chciałaby przyjechać z rodzicami i obejrzeć szczeniaki. Powiem jej najpierw żeby zadzwoniła, bo nie wiem czy to na pewno 'normalni' ludzie i żeby sie potem nie rozczarowali że nie dostaną psa ;-)
  11. dawałam ten nr co jest przy psiakach [url]http://www.dogomania.pl/threads/148818-SZCZENI%C4%98TA-Z-KIELC-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w.-Aktualizacja-str.1./page150[/url] z tego wątku
  12. moge mieć taką rozpiske które są do adopcji które nie, bo już się gubię a ludzie pytają i nie wiem czy odsyłać. przyjmijmy, że: [I]tak[/I](do adopcji)/ [I]nie[/I](rezerwacja bądź już w domku) Herkules - nie. Apollo - nie? Atena - nie? Hera - tak? Zeus - tak?
  13. czy dzwoniła pani w sprawie Simby ?
  14. Jest pani z Kielc chętna na szczeniora. Zaraz jej podeśle psiaki. Wiem że spodobał jej sie ten psiak po suczce beagle. ale nie wiem czy on jeszcze aktualny. [IMG]http://i54.tinypic.com/egy2bc.jpg[/IMG]
  15. Ja byłam przerażona jak to zobaczyłam, kim trzeba być, żeby za problemy w rodzinie wyżywać się na szczeniaku (ktoś tam w rozmowie mówił, że ma pare miesięcy ;/) No i postanowiłam to tutaj wkleić właśnie z uwagi na ŚTOZ.. Tragedia a ogłoszenia zaraz postaram się ogarnąć bo oglaszam teraz spory zwierzyniec..
  16. w takim razie czekam na odp. tej pani i skieruję ją na rozmowe telefoniczną. a tak nawiasem to masakra!!! :/ [url]http://wirtualnestarachowice.pl/index.php?m=1&id=2709[/url]
  17. czy [B]ELLA [/B]jest jeszcze do adopcji ? dostałam maila o nią.
  18. dostałam maila o Here. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
  19. [quote name='PaSja Hera']Madziu pilnie potrzebny transport do Krakowa dla bardzo grzecznego psiaka Egona z kielceckiego schroniska,ktory przebywa w bodajże hoteliku.[/QUOTE] z tego co wiem @Majowa jedzie 15 sierpnia ze Skarżyska do Krakowa.
×
×
  • Create New...