[quote name='Odi']Ponawiam prośbę do Ciebie Ossamus:
Proszę, abyś uzgodnił z kierownictwem oczyszczalni, że Lala po sterylizacji będzie mogła wrócić na swoje miejsce na ziemi, ponieważ Lala musi mieć zagwarantowany powrót do oczyszczalni, bo to jest jedyny dom, jaki ma.[/QUOTE]
Ossamus napisał;
[QUOTE]Kierownictwo OŚ obecnosc psa na jej terenie akceptuje, ma nawet wielki worek zarcia i pelna miche przy budynku administracyjnym![/QUOTE]czyli że może wrócić