Jump to content
Dogomania

megi345

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megi345

  1. [B]Monalisa4[/B] dziekuję za pojawienie się na wątku. A skąd jesteś?
  2. dn. 4 października szłam ulicą w Starachowicach po czym zauważyłam małego psiaka, natychmiast podeszlam do niego i okazała sie nim około 2 miesięczna suczka, jamniczka. Byla bardzo przestraszona. Wiedziałam, że nie będę jej mogła zatrzymać na zawsze ale nie wyobrażałam sobie, że mogłabym ją tam zostawić i narazić ją na pewną śmierć (szczeniak + ruchliwa ulica..). Wzięłam ją do domu i od razu reakcja rodziców (jestem niepełnoletnia i mieszkam z rodzicami) negatywna - psa ma nie być! pod żadnym pozorem nie może zostać tutaj nawet do czasu znalezienia mu domu. Zrozpaczona zaczęłam pisać i dzwonić do każdego, ale oczywiście nikt nie może jej wziąć. Sunia jak na razie do jutra (5października) ma gdzie przenocować, ale co dalej ?! [U]prosimy o pomoc w ogłoszeniach![/U] i pilny [B]DOM TYMCZASOWY!![/B] oto zdjęcia: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2883/dsc09488c.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8945/sta40120.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8216/sta40115.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7172/sta40118.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4170/sta40143.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7348/sta40137.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9373/20111008533.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7703/20111008527.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7295/dsci0463s.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5132/dsci0467.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3883/dsci0408.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5593/sta40184.jpg[/IMG] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1530/sta40183.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8876/aaa31.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8428/aaa4jk.jpg[/IMG] [SIZE="4"]FUNDUSZE:[/SIZE] - 50zł po Maksie.
  3. Jestem trochę nie w temacie, a dostałam maila o te psiaki: [IMG]http://c3316251.r51.cf0.rackcdn.com/3807377_2_644x461.jpg[/IMG] czy suczka jest jeszcze aktualna? Bo pani z Michałowa, koło Pińczowa jest nią zainteresowana. Jeśli nie to którego psiaka podsyłać. Do towarzystwa drugi psiak będzie, i psy mieszkają na podwórku w budzie, nie uwiązane.
  4. Ta psinka u mnie za blokiem siedzi:roll:, ale ostatniego czasu nie widywałam go na osiedlu w ogóle. Tak to z balkonu widziałam jak siedzi pod gabinetem.. A teraz jakoś cisza.
  5. [quote name='Majaa']Ja Cię bardzo proszę, żebyś spróbowała dotrzeć do źródła informacji, bo może być ono bardzo ważne w każdym aspekcie[/QUOTE] wiem to, bo mam w klatce obok rodzine, która zna sie z właścicielką TANYI. [*]
  6. odbiegając od tematu trochę, pragne poinformować, że wyadoptowana już jakiś czas temu suczka [B]TANYA[/B] zdechła.. tylko tyle wiem.. zdziwiłam się bo była młoda, podobno była chora.
  7. Sterylizacja suki to i tak dużo i będzie to najlepszym wyjsciem, bo jeśli będzie następna cieczka, a jeśli psy faktycznie ciągle chodzą razem to siłą natury "tatuś" tego miotu zostanie tatusiem następnego miotu, następnego i następnego.. A psiaki już dość duże są :) nie są (wedlug mnie) jakoś bardzo urokliwe ale myślę że gdyby zrobić im jakieś lepsze zdjęcia tzn pojedynczo np. na jakieś ladnej trawie czy ładnym tle to z pewnością podniosło by to oglądalność na portalach z ogłoszeniami. Bo gdyby psiaki miały "coś z rasy" to zawsze takim jest łatwiej znaleźć dom. A te chyba nic nie mają związanego z jakąś konkretną rasą.. Troche szkoda.. Na razie niech wskoczy tu więcej osób i zobaczymy co da sie zrobic ;-)
  8. [quote name='PaSja Hera']Wiem,ze psiaki moglyby byc mocno zestresowane,ale tez mysle,ze to dobry pomysl...[/QUOTE] dlatego wiadomo, że byłyby brane te psy które sa przyzwyczajone do ruchu ulicznego, tłoku itp. te najbardziej towarzyskie, spokojne, te jeszcze płochliwe, niepewne nie byłyby brane.. a gdyby ktoś był zainteresowany jakimś konkretnym psem można byłoby odsyłać do Dymin. Nie wiem, takie moje zdanie.. ^^
  9. Ja pomogę jeśli będzie możliwość. Jestem ze Starachowic ale jestem niestety nieletnia... Dla mnie dobrym pomysłem byloby wzięcie na ten festiwal paru psów z Dymin w celu 'pokazania' ich i zachęcenia do adopcji.
  10. chyba chodzi o tą galerie: [url]http://www.dogomania.pl/galeria/d/8801/[/url] i o to zdjęcie: [IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/61717[/IMG]
  11. ja tak samo zawsze odsyłam na ten nr. a tu mi pani pisze, że ten numer nie aktywny :-o :eviltong:
  12. Jaki numer podawac do ogłoszeń? Bo jakaś pani chce się skontaktować w sprawie adopcji a mówi, że nr 886 nie jest aktualny. Więc?
  13. Tymczasowo pies nazywa(ł) się chyba Wojak ;-)
  14. [quote name='Ania102']A ja dziś namierzyłam takiego psa, miałam zgłoszenie, żeby mu pomóc. Miał być bezdomną suką, a jest psem mającym prawdopodobnie właściciela. Ciągle przebywa pod Gabinetem Weterynaryjnym i odstrasza klientów. No ale Pani doktor daje mu Royala więc czego ma szukać gdzie indziej:) Sprawę psiaka wyjaśnie i w razie czego poszukamy mu domku.[/QUOTE] Racja, on na poludniu jest. Dziś go pod blokiem widzialam, w sumie, jak patrzę z balkonu to widzę gabinet pani Agnieszki i psa często też tam widuję :razz: Jeszcze lata po osiedlu duży pies w typie bernardyna, ale jak na razie go nie widzialam (ok 2 dni).
  15. Jestem na wątku. gdyby była potrzebna gdzies moja skromna pomoc, to służę osobą ;-)
  16. Dostałam odpowiedź, że on nie chce kastrować psa, gdyż on chce psa który nie będzie zaspanym kanapowcem tylko ten który też umie stróżować. A to kastracja ma coś do tego ?:eviltong:
  17. [I]Witam. Mam jeszcze pytanie w sprawie umowy adopcyjnej. Co w niej jest-do czego mam się zobowiązać? Czy pies już ma, lub będzie miał zanim zostanie wydany jakieś szczepienia? i czy jest po kastracji [B](pies po takim zabiegu mnie nie interesuje)[/B] Chciałbym tez mieć możliwość zobaczyć jak się zachowuje zanim ostatecznie się zdecyduję. Gdzie można go teraz zobaczyć?[/I] to juz widać, że chce rozmnażać :mad:
  18. mam pana chętnego na tego szczeniaka [IMG]http://srvimg04.tablica.pl/images_tablicapl/3807451_2_644x461.jpg[/IMG] dom pod Olkuszem, ogrodzona posesja, do towarzystwa kot. Podałam numer, powinien zadzwonić ;-)
  19. Ok, w takim razie usuwam wszystko to co tu napisałam. I proszę o nie cytowanie moich wypowiedzi tylko zwracanie się bezpośrednio do mojej osoby.
  20. Moim zdaniem ostrość poleciała sobie w kulki :cool3: powinno być wyostrzone na owada a tło rozmazane, a tu z tego co widze wszystko jest rozmazane.
  21. tragedia!!! :angryy: :mad:
  22. to ja wstawię tu może moje zdjęcia. niczym nie zachwycają, bo jakie fotki można robić aparatem 7.1 mpx. No ale, lubię fotografować, tak dla przyjemności. [url]http://img692.imageshack.us/img692/8542/dsc08252vl.jpg[/url] [url]http://img545.imageshack.us/img545/8841/dsc06724i.jpg[/url] [url]http://img821.imageshack.us/img821/8837/dsc07221j.jpg[/url]
×
×
  • Create New...