megi345
Members-
Posts
1387 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megi345
-
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzka2']Zdjęcia to w sumie są,ale jeśli z szerloka ktoś,to faktycznie-fotek nie ma-nie wczytuje ich.Chyba mają znów jakiś błąd,bo zdjęcia wklepałam-może coś z rozmiarem-nie wiem.Nigdy mi się takie akcje nie działy na szerloku. Kiedy jakiś transport rusza w Polskę?[/QUOTE] miałam to samo, musiałam edytować i wkleić, ale już w innej przeglądarce.. bo brałam w Mozilli a musiałam w Google Chrome. Nie wiem co sie dzieje -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki:kciuki: -
NORA i 11 rozbójników - Ostrowiec Św - kolejna masakra!!!
megi345 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
ojj ledwo co Ruda z brygadą wydana a tu już kolejne bidy :( poogłaszam -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
ojeju 10 dni ? to marne szanse na przeżycie miały ;/ -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
jakie fajne, wyglądają na jakieś szorstkowłose, czy mnie oczy mylą?:razz: -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
z tego co widze to już prawie na wszystkich portalach na których ogłaszam Lala sie znajduje.. ktoś mnie wyprzedził :razz: to tylko ogłosiłam na; [B]1. [/B][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-255121.html"] http://www.rozglos.net/ogloszenie-255121.html[/URL] [B]2.[/B][URL="http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/560637-przesliczna_przyjacielska.html"] http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/560637-przesliczna_przyjacielska.html[/URL] [B]3.[/B] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/24929.html[/URL] [B]4.[/B] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5310672.html[/URL] tylko tyle ;( -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
o matko... czyli grono psiaków powiększa się o 4 sztuki... bidulka ta ostatnia suńka;/ nieciekawie to wygląda chyba będą małe? -
Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy
megi345 replied to aga38's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga38']Od kilku dni w Starachowicach obserwuję smutna sytuację:( Wracając z pracy widzę przez okno autobusu,psa śpiącego pod blokiem niedaleko przystanku:( Pies spi na Konstytucji 3-go maja nr 7 taki zielony blok koło przystanku. Śpi na ziemi i moknie widać że jest zrezygnowany,nawet głowy nie podnosi,pies jest w typie onka,ma rzucona na ziemie jakąś mokra szmatę[/QUOTE] wiem o którym psie mowa, dziś też go widziałam.. karmią go tam panie bo nie raz widziałam jak koło niego skakały z jedzeniem :P -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Mrs.ka suki spod constaru są ci tak samo znane jak i mnie.(ale wrzucam zdjęcie dla przypomnienia) Lala i suka z ronda nie interesowały cię dopóki nie stały się medialne, tak samo jest w przypadku tych suk. I przypominam razem wyciągałyśmy poprzedni miot szczeniaków (fizycznie ja), bo przecież brzydka pogoda była i deszcz padał, skad niby miały się tam wziąść? Sprawa zbyt trudna jak z Kaliną, bo trzeba czas poswięcić, za duzo czasu. [URL="http://img860.imageshack.us/i/sta44130.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/9944/sta44130.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] to chyba ta suczka która wtedy biegała koło Constaru jak wydostawałyśmy szczeniaki z tych ruin .. na pewno ta -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Aj wiem ten pierwszy ale zobacz Megi345 ma inny. Chyba jej autorstwa? Chociaż żeby nie było- ten Twój też jest doskonały:)[/QUOTE] ten który jest u mnie w sygnaturce jest mojego autorstwa :) -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Jakie zadałeś pytania?? Bo ja nie widziałam żadnego Twojego pytania na tym wątku... Jeśli masz jakieś pytania to je zadaj, a nie jeździsz po ludziach Bogu ducha winnych[/QUOTE] Dokładnie, juz się nie da tego czytać... w każdym poście tylko jest coś wspomniane o jakichś pytaniach, o unikaniu odpowiedzi albo jakieś pociski. Najlepiej to tak atakować każdego, mimo że nie ma sie podstaw do takiego oczerniania. Ania102 akurat nie jest winna temu, że stało się jak się stało.. Najważniejsze że z Lalą już dobrze.... A Ty - Pies Wolny powinieneś sie przewietrzyć i wyzbyć sie z siebie tej złej energii bo ją rozładowujesz na wątku całkowicie go zaśmiecając, a nie o to tu chodzi. Od tego jest PW! a jak masz jakieś problemy ze sobą to trzeba iść do psychologa a nie najeżdzać na ludzi... -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']ostrzegajcie wszystkich przed tym dziadem!! Gnojowi bym na zywca jaja obciela, co to za lekarz???? Biedna Lalunia..[/QUOTE] [URL]http://www.znanylekarz.pl/remigiusz-cichon/weterynarz/skarzysko-kamienna[/URL] przeczytajcie jaki to ten wet. jest ''wspaniały'' :mad: ''super wyposażona przychodnia'' , ''dobry sprzęt'' -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka']megi345 czy byłaś świadkiem tych zdarzeń czy tylko przekazujesz informacje ?[/QUOTE] byłam świadkiem, siedziałam na przystanku i stało się to dokładnie naprzeciw mnie, ale byłam tak przejęta psem że nie myślalam racjonalnie, tylko najwazniejsze bylo zeby tej bidzie pomóc -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
megi345 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
dziś miała miejsce niemiła sytuacja, a mianowicie przechodząc koło sklepu Stokrotka w St-cach został potrącony mały czarny psiak, oczywiście sprawca odjechał, bo po co ma sie zatrzymać i pomóc no nie? co z tego że pies zwija sie z bólu :angryy: pies skomlał i latał w kółko po ulicy, nagle położył sie jakby chciał iść spać, zaraz zczołgał sie pod latarnie na trawke i leżał, podeszłam do niego szybko i podjechały tez 2 samochody, z jednego wysiadł pan który powiedział że go weźmie. Mówiłam mu, że pies go pogryzie jak będzie go chciał podnieść, żeby uważał, ale ten i tak wziął go na ręce... no i tak jak mówiłam, pies go podziabał ale mimo to facet zabrał go do samochodu. Nie wiem czy dobrze zrobił że go tak wziął 'pod ręke' , to nie pogorszy jakoś jego stanu? mi zawsze mówiono, żeby ani człowieka ani psa po wypadku nie przemieszczać jakoś gwałtownie, tylko nie wiem jak można byłoby mu pomóc bez przeniesienia go.. oby z psiną było wszystko ok :sad: -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Nie nie u tego weta. U Cichonia w Skarżysku, bo z nim miasto ma podpisaną umowę:(Jakby w Starachowicach nie było weterynarzy[/QUOTE] Ooo, to ja czytałam, że umowe mają z gabinetem "Danwet" w St-cach, właśnie na ul. Hauke Bosaka. A tu teraz że w Skarżysku. Też mnie to dziwi, przecież są w Starachowicach dobre gabinety.... -
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
megi345 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
a u którego weta była sterylizowana? to chyba tu u mnie, na Hauke Bosaka? u wet. Dańko-Maciąg ? -
przepraszam za offa ale zobaczyłam "Kielce" a to moje okolice wiec zapraszam na watek 6 bidulek + matki ;[ [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8210/plakaciko.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach[/url]
-
przepraszam za off ale zapraszam na wątek, 6 bidul z matka ; ( [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8210/plakaciko.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201891-Sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-i-ich-matka-szukaja-domu-w-Skar%C5%BCysku-Kamiennej-i-okolicach[/url]
-
Nieaktualne sunia wyadoptowana przez schron.
megi345 replied to vicky1792's topic in Już w nowym domu
prześliczna, i te jej oczka!:)