Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='Cyguś']kochani Cyganek czuje się świetnie ;) czasem doskwiera mu reumatyzm, chociaż i na to znaleźliśmy sposób ;)[/QUOTE] Jaki? proszę o przepis...
  2. ...i proszę o zachowanie optymizmu. Farel się nie poddał, więc na razie nie myślmy o końcu, tylko o początku i jak zdobyć kasę na jego leczenie. Jeśli my się poddamy, to kto i co mu zostanie? Proszę o dobre myśli. Cieplutkie, tulące Farelka. On na pewno to czuje.
  3. Popieram słowa Jagielskiego. Po pierwsze nie szkodzić, po drugie nie dodawać cierpienia w imię wykazania, że można jeszcze trochę i zagłuszenia własnych emocji. Jeśli będzie bardzo źle, trzeba będzie podjąć te trudna decyzję, ale nie pozwolić zwiększać cierpienia zwierzęcia. Z żalem stwierdzam, że nie mam kasy, ale może wydłubię choć dychę, jeśli dostanę jakieś zlecone.
  4. Przepraszam, że doturlałam się dopiero dziś. Psiun jest wspaniały. Kurczę, żeby Birma znalazła dom, to chyba wzięłabym go na tymczas. Tak mądre oczy widuje sie rzadko.
  5. Jeśli chciałaś mną potrząsnąć to udało Ci się
  6. No to dzięki za sprostowanie, bo obawiałam sie, ze w tym pieprzniku cos mi umknęło
  7. Napisał imperator Ja mam jedno pytanie. Tyle było napisane o opiniach tych weterynarzy (chyba 3) na temat Sako. mianowicie, że ma być uśpiony cyt. "Mimo opieki i troski o tego psa nie udało mi się powstrzymać tego, co według lekarza było i tak nieuniknione. Żałuję również, że uległam Winter7 i pozwoliłam zabrać Sako, mimo, że dr Rybiński był stanowczo przeciwny i NAKAZAŁ uśpienie. " i wiele innych. Moje pytanie jest takie czy można zobaczyć skany tych opinii? Czy to były opinie wypowiedziane przez owych lekarzy? Nie kumam. Przecież z Sako jest lepiej? Czy to jakiś stary wpis?
  8. [quote name='*Gajowa*']Jeżeli chodzi o łapki to jest już raczej za późno na korektę :placz: Bella to już dojrzała sunia.[/QUOTE] Korektę - może tak, ale zła gospodarka wapniem pokutuje przez lata. Ja daję cały czas fosforan wapnia, niezaleznie od wieku, tylko intensywnośc jest różna. A staruszkom daję arthrovet, a teraz arthrofos, bo jest nieco tańszy. Wzmocnienie teraz będzie skutkowało na przyszłość.
  9. nierealne... jakby inne życie płynęło równolegle i niechcący wdepnęłaś tam, gdzie są ci sami ludzie, te same zwierzęta, tylko zdarzenia inne i oglądasz to jak widz w kinie
  10. [quote name='esperanza']nina9999999 i jayo są w drodze do Ostrowi. Potrzebujemy szelek dla psów (małe i średnie), które dziś opuszczą hotel. Ma ktoś i mógłby oddać?[/QUOTE] U mojej Mimi któraś dziewczyna oferowała szycie szelek daga3108... Nie pamiętam
  11. nadal nie mogę przetrawić bezsensu tej śmierci, gdy trafił już do porządnych ludzi.
  12. łoMatyldo! co za widoki! Kocham je. Może schowałaś gdzieś taki cudowny domek dla Birmy?
  13. [quote name='Agula99']To tak jak u nas z tym odzewem, no ale może wreszcie coś ruszy lada dzień, niech ten mróz się odwali to może i serca ztopnieją :)[/QUOTE] chyba ogrzeje je Twój optymizm....
  14. [quote name='esperanza']Mamy też 4kg Rupiego ze schroniska w Kruszewie (około 10-letniego) który potrzebuje kubraka, bo marznie w dt (u joaaa jest max 15stopni ciepła w dzień). Jego wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221014-Rupi-jest-w-hoteliku-PILNE-potrzeba-deklaracji-zeby-nie-wr%C3%B3ci%C5%82-do-schroniska-"]http://www.dogomania.pl/threads/221014-Rupi-jest-w-hoteliku-PILNE-potrzeba-deklaracji-zeby-nie-wr%C3%B3ci%C5%82-do-schroniska-[/URL]!!!![/QUOTE] Poprosze o wymiary Rupiego
  15. [quote name='esperanza']Purinę jak najbardziej chcemy. Co do szycia posłań i kubraków- no właśnie nie wiem. Kto na dogo szyje? Pamiętam, że były takie osoby.[/QUOTE] Purinę odsypię, tylko trzeba pamiętać, że to dla psów nerkowo-sercowych. Sprawdźcie czy jest taka potrzeba, bo to pierońsko droga karma, więc żeby nie szła bez sensu.
  16. [quote name='inga.mm']Mam purinę nf dla moich zwierzów. Mogę trochę odsypać. Ponieważ neta mam tylko w krótkich doskokach, więc nawiązując do wpisu SBD zapytuję czy ktoś może poszyć posłania i ubrania z różnych rzeczy?[/QUOTE] ponawiam pytanie, bo za chwilę będę beznetowa do jutra
  17. nie cierpię hałasu, pośpiechu, smrodu spalin, śmieci i innych atrakcji miejskich. Nie wątpliwie plusami są łatwo dostępne dobra + opieka zdrowotna, statystycznie lepsza i dostępniejsza niż na prowincji.
  18. [quote name='esperanza'][B]Potrzebujemy Royal Canin Convalescent Instant dla psiaków w schronisku w Kruszewie i tych, które są w klinice i w hotelu. Będziemy wdzięczni nawet za 1-2 sztuki. Jedno opakowanie kosztuje około 9zł, a psiaki dziennie potrzebują tego dosyć dużo. Na terenie W-wy możemy odebrać osobiście w kilku dzielnicach (Bielany, Praga Płn- Zacisze, Praga Południe). Można też wysyłać bezpośrednio do schroniska.[/B][/QUOTE] Mam purinę nf dla moich zwierzów. Mogę trochę odsypać. Ponieważ neta mam tylko w krótkich doskokach, więc nawiązując do wpisu SBD zapytuję czy ktoś może poszyć posłania i ubrania z różnych rzeczy?
  19. [quote name='Guliwer89'] Nienawidzę tego miasta :):)[/QUOTE] oooo, to chyba nic nowego? W każdym razie nie jesteś odosobniony.
  20. zaraz przeleje obiecane 20 zł. na miau trzeba miec "wyrobione sporo wpisów merytorycznych i jakis staż (chyba 3 albo 6 miesięcy), żeby rozbic bazarki. Jeśli stworzenie nie ma watku to nie mozna robić bazarku, natomiast jest coś takiego jak pchli targ na potrzeby własne, ale trzeba mieć zgode moda. Ja mam wymagany staż i ilość wpisów, ale od czerwca w ogóle nie udzielam się na miau, więc nie dostałabym zgody, pomijając, że nie mam czasu na swoje bazary tutaj. trzeba napisać do kociarzy. Może pomogą.
  21. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-0z-GfdjXM08/Ty69biBPuGI/AAAAAAAAAqM/Pw5msPCHnMI/s800/spacer%252005-02-2012%2520060.JPG[/url] jedno z najpiękniejszych psich zdjęć jakie widziałam
  22. fajnie by było u Reksia w tytule też zachować Jego imię. Bezimienność zwierzecia jest strasznie uwłaczająca (tak to czuję)
  23. a nie mogłabyś napisać: trzy dredy mają domy?
  24. Piesiak, Nie o to chodzi. On ma dzis wiele interwencji. Prawdopodobnie nie dogadaliście sie. Pomoc przy organizacji - tak, ale nie na dziś. Na jutro bardziej prawdopodobne by było. Maja dzis samochód, który jeździc bedzie na te interwencje, więc czasowo jest obłozony. Trzeba poradzic sobie inaczej. Nikt Ci niczego nie zarzuca. Nie jesteś niewiarygodna, tylko zrobił się bałagan koszmarny. W podsumowaniu mojej rozmowy z Justyną wygląda to tak: Jeśli Pan Darek będzie mógł wziąć 5 psów - to rewelacja. Jeśli nie, to jutro, jeśli będą klatki pojedzie Piotr, Justyna i jeszcze ktoś. Być może informacja dagi przeklejona z fb zmieni w ogóle koncepcję. Ja czekam dziś do północy na informacje od Justyny kto jedzie.
×
×
  • Create New...