-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"]MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO - KARMA I KSIĄŻKI do 11.07-21.00[/URL][/B] pierwszą podopieczną jest Pchełka -
[quote name='piesia']Inguś , potwierdzam :) . Pieniążki dotarły . Dziękujemy , dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] jeszcze poproszę o taki wpis w [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206865-Aksonkowy-Sklepik-dla-%C5%BCycia-i-zdrowia-do-15.05-%2821.00%29"]Aksonkowym Sklepiku [/URL][/B]
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
eee tam, tak sobie rymowałam, gdy fanciki sprzedawałam, widać rymowanki działają i pieniążki pomnażają -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
mało prawdopodobne, żeby tak przepadł bez śladu. Czy w okolicy schronu też go nikt nie widział? -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Szafra, nauczę Cię, jeśli chcesz Zrobienie nie jest takie straszne, chyba, że rzucisz się na 400 fantów tak jak ja -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Konto Teresy dostałam i przed chwila kasę przelałam. Pieniążki uzbierane będą jak balsam na ranę -
Bardzo dzielna jesteś, bo takie rozmowy nie są miłe. Ale wiadomo, że trzeba zadbać o dobro psiula
-
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
inga.mm replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
fajne piesunie -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Ingo,nasz Rafik spełnia wszystkie wymogi oprócz ostatniego,waży na pewno jakieś 8kg...to jest taki tłuściutki jamnik;)..a w schronisku ma naprawdę pieskie życie,siedzi cały czas w budzie...bardzo dziękuję za odzew na nasze pytanie...na pewno będę jeszcze do Ciebie pisać w tej sprawie...bardzo dziękuję za przybycie na wątek...[/QUOTE] no, 8 kg też pewnie dźwignę. Gdy będzie miał więcej ruchu, z pewnością trochę tłustości zgubi, a przybędzie mięśni. Piesulek jest śliczności. -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
wiecie, mnie nerwy ściskają. Bardzo się boję o niego. Na prawdę, nie chcę krzywdzić oskarżeniami, ale ten schron jakoś mi podejrzanie gada.... -
340 zetów poleciało do piesi na Rudka. Piesiulku, potwierdź, proszę, w Aksonkowym Sklepiku i tu na wątasie, gdy kasiorka doleci.
-
o rany, przestraszyłam się, że to zdjecie ze schronu, bo takie mniej wyraźne.
-
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ciapuleńku, wracaj. Czekamy na Ciebie -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No to zjawiam się. Padło pytanie czy mogę zaopiekować się chłopakiem. Tak, jednakże pod pewnymi warunkami wynikającymi ze stanu zdrowia moich obecnych lokatorów. Rafik nie może być agresywny do psów i kotów, to po pierwsze, a po drugie, nie może mieć chorób zakaźnych (grzybica, świerzb), no i waga - max 6 kg, żebym mogła udźwignąć w razie potrzeby. Mój hotelik/dt (w zależności czy na fakturę czy bez) przyjmuje pieseczki w podeszłym wieku i z problemami. Co to za życie w schronie? Patrząc na psi los w Polsce wiadomo co oznacza powiedzenie "pieskie życie". -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
inga.mm replied to Romka's topic in Już w nowym domu
sorki, jestem skonana i nie mam siły na inteligentne wpisy. Jutro zjawię się na pewno. Dobranoc Rafiku