Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. To co? JUż 32 zwierzaki w przytulisku?
  2. wiesz Teresa, mam propozycje dla Ciebie: załóż wątek o leczeniu zwierząt i nie tylko, środkami naturalnymi. np. Apteka Teresy Borcz albo Wirtualna Lecznica Teresy Borcz. Zajmie Ci to mniej czasu niż odpowiadanie na pw i to po kilka razy na to samo pytanie. Bedziesz mogła też zbierac pieniążki na pomoc Twojemu przytulisku, bo masz tak ciężkie i kosztowne przypadki, ze na pewno przydałoby się parę złotych niezaleznie od składek na konkretnego pieska
  3. Teresa, kiedy na to wszystko znajdujesz czas???????????????????
  4. a dziś urodziny mojego syna
  5. gdzieś czytałam, ze 300 zetów, ale ona ma psie hospicjum. Raczej bierze na dożywocie
  6. jestem i całuję pchełkowy nochalek
  7. Wiecie, na wątku Malinki w maju/czerwcu była cała awantura o adoptowanie do Niemiec. Nie chcę siać fermentu, ale może warto zapoznac sie z tym. I co to za fundacja? NIemiecka?
  8. no to nie można na niego robić bazarków. Tylko zbierać pieniądze od dobrych duszyczek.
  9. [quote name='gosia2313']Konto prześlę Ci wieczorem - bo nie ma mnie teraz w domu :-) A co do zgłoszenia go do bzarku, tak samo wieczorek, bo nie mam myszy, a bez niej idzie mi wszystko duużo wolniej. Chyba, że dodam go teraz, a w domu porozsyłam zaproszenia na bazarek :) Bo chodzi tylko o zapraszanie udzi na ten bazarek, tak?[/QUOTE] zapraszanie indywidualnie i na wątkach. Niewiele osób zagląda do reklamy bazarków. Najczęściej przychodzą z innych bazarków. Ja reklamuję się przede wszystkim w tych zakończonych. Na tych funkcjonujących - po znajomości. Jeśli znam założycielkę, to wymieniamy się reklamowaniem
  10. kolejna niewinna duszyczka. Przedwczoraj Natan - też ofiara ludzkiego gatunku Nie mam słów, tylko jeszcze łzy mi pozostały. Żegnaj Kubusiu, dla Ciebie ten sam aniołek, którego dałam Natankowi, niech się Wami opiekuje.
  11. to zależy od missieek i malawaszka. A one mogą tego nie wytrzymać, bo to długa walka
  12. Mam wieeeelkąąąą nadzieję, że będzie dobrze.
  13. tylko czy zechcą udostępnić te informacje? a poza tym, jeśli zboków i oprawców nie można ukazać, to tu też mało prawdopodobne, że coś się wskóra.
  14. wiem, że się podzielicie, szczególnie, że następne ONkowate są w potrzebie biedak z nużycą [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210702-Wychudzony-i-zaniedbany-ON-ek-w-tragicznym-stanie-b%C5%82agam-zerknijcie-b%C5%82agam..."]Wychudzony i zaniedbany ON-ek w tragicznym stanie - błagam zerknijcie błagam...[/URL][/B] A ten szczeniak to też On-ek :-( [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]Pogryziony Bary cierpi i czeka na nowy dom !!! Zbieramy na hotelik i leki ![/URL][/B]
  15. oj dziewczyny, dzięki za pomoc. wejdźcie w te tematy i pomóżcie dziewczynom, bo słabo im to jeszcze idzie.
  16. Ja tylko tak rzuciłam... zła jest więcej niż dobra i nie nadążamy
  17. Jeszcze zaznaczę, że obdarowywane stworzenia muszą mieć swoje wątki razem lub osobno. Proponuję założenie zbiorczego wątku informacyjnego (nie dyskusyjnego) ŚTOZu, w którym będziecie rejestrować swoje biedy z krótkimi informacjami skąd i dlaczego zabrane, info o umieszczeniu w dt, hotelu, potrzebach w zakresie leczenia i ewentualnych adopcjach. Dopiero z tego wątku "wyciągać" psy i pojedynczo zakładać im wątki, robić wydarzenia na fb, ściągać ludków do pomocy. Taki wątek informacyjny założyła malibo57. Pomysł jest rewelacyjny[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198502-MLB-W%C4%85tek-zbiorczy-informacyjny."] [MLB] Wątek zbiorczy - informacyjny.[/URL] Koniecznie obejrzyjcie go
  18. pisać, pisać!!! koniecznie! Ja odwiedzam wszystkich moich podopiecznych, tylko nie wpisuję się, bo czytanie o nich i innych nowych biedach, gdzie trzeba podpowiedzieć, poradzić, wspomóc dobrym słowem to nie do przerobienia, więc tylko czytam tam, gdzie już jest w miarę na prostej. Zobaczcie te 4 linki, które wrzuciłam w ostatnich wpisach na bazarku. To są kolejne koszmary!
  19. zgłaszacie je w moim bazarku [COLOR=purple][B]I I I I I V[/B][/COLOR]
  20. jeśli będziecie mogły podzielić się jakimiś pieniędzmi, to mam kilka straszliwych bied w potrzebie
  21. jak to nikt nie odwiedza???? Ja jestem codziennie, tylko nie wpisuje się, bo brakuje mi czasu
  22. o Mateczko moja, no to macie roboty od licha i trochę. Ja mam hotel i dt, ale tylko dla malizn. Jeśli coś maciupkiego macie to mogę się zająć, jednakże nie może mieć chorób zakaźnych (świerzb, grzybica, nosówka itp), bo mam zwierzątka chore i maja obniżona odporność. Szczególnie Tośka, która ma 4 nowotwory i 6 innych chorób oraz Vito z avataru. Młodziutki, ale umierający prawie od początku życia. Możecie zgłosić wszystkie 3 (jeśli mają wątki, bądź są na jakimś zbiorczym) z krótkim opisem problemem i potrzeb leczniczych. Wiem, że to źle zabrzmi, ale brakuje mi czasu na przegryzanie się przez wszystkie wpisy. Jeszcze jeden warunek: muszą być pod pełną Waszą opieką. Nie schron czy dotychczasowy właściciel, tylko te na dt lub w hotelu, lub u jakiejś dobrej duszy.
  23. Zgłoście Barego na bazarku z krótkim opisem stanu zdrowia i potrzeb finansowych na leczenie i zadeklarujcie proponowaną pomoc
  24. Z podpisu [SIZE=2][B][COLOR=magenta]który zwierzak jest w największej potrzebie ratowania życia? [COLOR=blue]zapraszam na bazarek[/COLOR][/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210350-MO%C5%BBESZ-ZDOBY%C4%86-PIENI%C4%84DZE-DLA-SWOJEGO-PODOPIECZNEGO-KARMA-I-KSI%C4%84%C5%BBKI-do-11.07-21.00"][B][COLOR=green][B]możesz zdobyć pieniądze dla swojego podopiecznego [SIZE=2]- karmy, książki, rośliny[/SIZE][/B][/COLOR][/B][/URL][/SIZE]
  25. [quote name='Dorin91']Tak, przebywa w hoteliku. Dlatego zbieramy nie tylko na leczenie, ale też na jego pobyt tam. W schronisku w takim stanie nie miałby najmniejszych szans :([/QUOTE] Na hotelik nie przeznaczam zarobionych pieniędzy, wyłącznie na leczenie. No i oczekuje pomocy. Wczoraj rozesłałam dużą ilość zaproszeń, więc możliwe, że znowu mod mnie przydybie. Jeśli zgaszacie się, przyjmę Barego pod opiekę bazarku
×
×
  • Create New...