Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. W bloku miałam nawet dobermany, którym było zdecydowanie lepiej u mnie niż w schronisku. Natomiast miejskie psy łatwiej adoptują się do mieszkań. Właśnie dlatego napisałam, że to budzi moją wątpliwość, tym bardziej, że nawet jeśli piesek dojechałby do mnie przed urlopem, to nie miałabym szansy z nim popracować, żeby się zaaklimatyzował. Jednak, jeśli miałaby zginąć lub zostać skrzywdzony, to chyba trzeba taką opcję rozważyć. Pisałś, że do psów nie jest agresywny, a na koty możesz go sprawdzić. To ważne.
  2. nie. Jak zrobić bazarek wkupny - nie mam pojęcia. Ja mam pomysły, gorzej z realizacją.
  3. rewelacyjnie, bo psina jest ekstra fajna
  4. O rany, to nie za fajnie, bo ja wyjeżdżam 30 lipca na 2 tyg. Jakieś bliższe szczegóły tego transportu są do zdobycia? Czy można nazwać go Ozzi?
  5. rewelacja. Ale najpierw bazarek wkupny, żeby wybrać 12 najlepszych zdjęć Czy ktoś ma pojęcie jak to zrobić? Może wawer? Jeśli się udałoby, to chciałabym tylko poprosić, żeby nadpłaty przekazać na dług po Kubusiu
  6. po podliczeniu dzisiejszych nadpłat i obiecanego ryczałtu wyszło już prawie 124 zł.
  7. No i to są zdjęcia bazarkowe. A gdyby tak kalendarz na nowy rok szkolny zrobić? Nie tylko z kornelem, ale można zrobić taki bazarek, żeby nadsyłać takie zdjęcia zaje-super do kalendarza dogo
  8. [quote name='necianeta89']Jakiej ozdoby granatowej? A ogólnie myślę, że to dobry pomysł, tylko trzeba poczekać do weekendu, bo chłopak będzie miał ściągany gips itp więc może będzie bardziej twarzowy ;)[/QUOTE] Pod buziakiem widać tego łapiszonka opatrzonego na granatowo.
  9. To jeśli zostaną jakieś pieniądze z mojego bazarku, których nie "zje" Kessi, niech dostanie Cezar na szczęście i rozmnożenie
  10. Jestem z Warszawy. Ja sugerowałabym znalezienie czegoś bezpłatnego i na dodatek z otwartą przestrzenią. Nie wycofuję się z oferty, tylko trzeba wiedzieć, że mieszkam w bloku i trzeba zastanowić się czy pies, który mieszka wszędzie i nigdzie wytrzyma zamknięcie w mieszkaniu.
  11. szukamy dobrego życia dla Pyzuni
  12. Juz całkiem elegancko wyglądają. Najważniejsze, zeby ból ustąpił. Blizny zagoja sie z czasem
  13. miałysmy poznac prawdziwe imie tego ksiecia
  14. Kessinko, mam nadzieję, że to będzie ten najlepszy domeczek
  15. Zaraz, coś chyba mi uciekło... Kessi ma mieć dom? I to juz dziś? Napiszcie ludzkim językiem, bo psy latają mi przed oczami i mnożą
  16. 7zł/dzień + karma i wet. Na pewno musiałby miec przegląd u miejscowego weta przed podróżą eksportową
  17. 7 zł/dzień + karma i wet. Karmę kupuję w hurcie, więc taniej. Mam głównie przypadki szpitalne i nowotworowe, więc nie mogę przyjąć pieska z grzybica, świerzbem lub czymś w tym rodzaju - zakaźnym. Poza tym mam 5 kotów - tez ciężkie przypadki, więc do kotów piesek musi byc przyjazny. Poza tym, mieszkam w bloku, w którym wet jest na parterze, obok osiedla mamy miejski sralnik dla psów (duży pas zieleni). Z dogo była u mnie Awa i Smoli. Koty są spoza forów. Dwa psy są wyadoptowane przeze mnie, żeby miały dom. Zakładam wątek mojego kociego przytuliska, tylko nie mam czasu go napisać, bo albo bazarki, albo inne psy w potrzebie
  18. ja bym go wzięła, ale na razie nie stać mnie na bdt, bo syn i mąż na bezrobiu, a mam 7 chorych zwierzaków. Wiec proponuje dt, tyle, ze te moje warunki o chorobach zakaźnych muszą byc spełnione ze względu na moje szpitalne ogony
  19. gdy wróce po urlopie znowu zabazarkuje. Mam nadzieje znowu zarobić godziwą kasę
  20. [quote name='asl']A ja Ingo mam nadzieję, że chłopak ma szczęście i jest u kogoś. Przelew na pokrycie długu Kubusia już poszedł.[/QUOTE] Ja też się łudzę. Za wsparcie Kubusia bardzo dziekuję, bo togaa jest załamana. Nie uczestniczyłam w wątku Kubusia, ale trafiłam na niego przypadkiem. Wiem jak to jest zostać z długami, gdy pieszczocha już nie ma. Dołujące
  21. u mnie wszystkie nadpłaty będą na Kubusia. Dzis po 12-tej bede miała aktualizację. Każda złotówka na dług po Kubusiu, to malutki promyk słońca w tej tragedii
×
×
  • Create New...