-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
W bloku miałam nawet dobermany, którym było zdecydowanie lepiej u mnie niż w schronisku. Natomiast miejskie psy łatwiej adoptują się do mieszkań. Właśnie dlatego napisałam, że to budzi moją wątpliwość, tym bardziej, że nawet jeśli piesek dojechałby do mnie przed urlopem, to nie miałabym szansy z nim popracować, żeby się zaaklimatyzował. Jednak, jeśli miałaby zginąć lub zostać skrzywdzony, to chyba trzeba taką opcję rozważyć. Pisałś, że do psów nie jest agresywny, a na koty możesz go sprawdzić. To ważne. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
nie. Jak zrobić bazarek wkupny - nie mam pojęcia. Ja mam pomysły, gorzej z realizacją. -
Mała w domku swoim wlasnym i jedynym...dziekuje:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
rewelacyjnie, bo psina jest ekstra fajna -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
O rany, to nie za fajnie, bo ja wyjeżdżam 30 lipca na 2 tyg. Jakieś bliższe szczegóły tego transportu są do zdobycia? Czy można nazwać go Ozzi? -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
rewelacja. Ale najpierw bazarek wkupny, żeby wybrać 12 najlepszych zdjęć Czy ktoś ma pojęcie jak to zrobić? Może wawer? Jeśli się udałoby, to chciałabym tylko poprosić, żeby nadpłaty przekazać na dług po Kubusiu -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No i to są zdjęcia bazarkowe. A gdyby tak kalendarz na nowy rok szkolny zrobić? Nie tylko z kornelem, ale można zrobić taki bazarek, żeby nadsyłać takie zdjęcia zaje-super do kalendarza dogo -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Jakiej ozdoby granatowej? A ogólnie myślę, że to dobry pomysł, tylko trzeba poczekać do weekendu, bo chłopak będzie miał ściągany gips itp więc może będzie bardziej twarzowy ;)[/QUOTE] Pod buziakiem widać tego łapiszonka opatrzonego na granatowo. -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Jestem z Warszawy. Ja sugerowałabym znalezienie czegoś bezpłatnego i na dodatek z otwartą przestrzenią. Nie wycofuję się z oferty, tylko trzeba wiedzieć, że mieszkam w bloku i trzeba zastanowić się czy pies, który mieszka wszędzie i nigdzie wytrzyma zamknięcie w mieszkaniu. -
Mała w domku swoim wlasnym i jedynym...dziekuje:)
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
szukamy dobrego życia dla Pyzuni -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Juz całkiem elegancko wyglądają. Najważniejsze, zeby ból ustąpił. Blizny zagoja sie z czasem -
Sultan zabral mnie moj pan ktoremu ucieklem w pogoni za przygoda
inga.mm replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
miałysmy poznac prawdziwe imie tego ksiecia -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
7zł/dzień + karma i wet. Na pewno musiałby miec przegląd u miejscowego weta przed podróżą eksportową -
7 zł/dzień + karma i wet. Karmę kupuję w hurcie, więc taniej. Mam głównie przypadki szpitalne i nowotworowe, więc nie mogę przyjąć pieska z grzybica, świerzbem lub czymś w tym rodzaju - zakaźnym. Poza tym mam 5 kotów - tez ciężkie przypadki, więc do kotów piesek musi byc przyjazny. Poza tym, mieszkam w bloku, w którym wet jest na parterze, obok osiedla mamy miejski sralnik dla psów (duży pas zieleni). Z dogo była u mnie Awa i Smoli. Koty są spoza forów. Dwa psy są wyadoptowane przeze mnie, żeby miały dom. Zakładam wątek mojego kociego przytuliska, tylko nie mam czasu go napisać, bo albo bazarki, albo inne psy w potrzebie
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
inga.mm replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
ja bym go wzięła, ale na razie nie stać mnie na bdt, bo syn i mąż na bezrobiu, a mam 7 chorych zwierzaków. Wiec proponuje dt, tyle, ze te moje warunki o chorobach zakaźnych muszą byc spełnione ze względu na moje szpitalne ogony -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='asl']A ja Ingo mam nadzieję, że chłopak ma szczęście i jest u kogoś. Przelew na pokrycie długu Kubusia już poszedł.[/QUOTE] Ja też się łudzę. Za wsparcie Kubusia bardzo dziekuję, bo togaa jest załamana. Nie uczestniczyłam w wątku Kubusia, ale trafiłam na niego przypadkiem. Wiem jak to jest zostać z długami, gdy pieszczocha już nie ma. Dołujące