Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. no to super zrobiłam jej wyróżnione allegro wstawiałam też nowe fotki w boskich czerwonych szelkach:-) jak będę miała chwilkę odnowię resztę ogłoszeń ktoś wreszcie musi się zakochać:-)
  2. i jak dziewczynka się czuje operacja odbyła się planowo wszystko się udało???
  3. trochę mnie tu nie było a tu takie super wiadomości bądź szczęśliwy piesku
  4. Tak miałam z nim kilka problemów na początek zjadał mi wszystko ze stołu ale z tym sobie szybko poradziłam jak zorientował się że ma cały czas pełną miskę to sam przestał ale przez długi czas nie szczekał trwało to tak z 5 miesięcy a ja nigdy nie spotkałam się z psem który nigdy nie szczeka i nagle pewnego dnia ktoś zapukał jak zwykle a borys zaczął szczekać i już normalnie szczeka:-) bo do końca normalne to że nie szczekał nie było dla mnie. Jednak bardzo długo bo prawie rok nie mogłam poradzić sobie ze spuszczaniem go ze smyczy nie przychodził podchodził i uciekał jak szczeniak który chce się bawić na początku myślałam że jest niewybiegany wiec dlatego tak sie zachowuje wiec męczyłam go biegał za samochodem jeździł na wycieczki rowerowe i wracał zmęczony ale i bardzo szczęśliwy bo on kocha biegać i wychodziłam z nim takim padniętym i było to samo próbowałam wszystkiego i straciłam nadzieje że kiedyś wyjdę z psem który przybiegnie na zawołanie i wreszcie się udało poszliśmy jak zwykle na spacer i postanowiłam go nie wołać zatrzymał się i postanowiła że nie odejdę do czasu jak nie podejdzie borys szedł dalej ale oglądał się czy idę aż straciła go z oczy wiedziałam że nie ucieknie jest na to za mądry po chwili wrócił podbiegł blisko i znowu uciekała ja stałam nie wołałam go nic do niego nie mówiłam tylko stałam widziałam że nie widział co się dzieje był zdenerwowany i biegał bez sensu bo jakiś 40 minutach podszedł i zaczął ocierać się pyskiem pochwaliłam go i poszliśmy do domu wygrałam:-) no i tak ćwiczyliśmy to stanie w miejscu w tej chwili trwa to kilka sekund ja się zatrzymuje a on podbiega i daje się bez problemu zapiąć na smycz normalnie czary. A tak to jest bardzo grzeczny co najważniejsze było dla mnie bardzo dobrze dogaduje się z moim yorkiem na spacerach broni ją przed innymi psami i na wszystko jest pozwala dosłownie wchodzi mu na głowę jak śpi:-) Ciągle by się przytulał cały czas chce żeby go głaska a jak przestaje to podrzuca mi rękę pyskiem jest niesamowity a jak wchodze do domu to normalnie tańczy ogólnie strasznie jest za mną nie myślałam że dorosły pies może tak się przywiązać.Ale się rozpisałam:-)
  5. A jak wygląda sprawa z ogłoszeniami ktoś jest uaktualnia ciągle??? Jest jakiś reakcja z ogłoszeń dzwoni ktoś czy kompletna cisza?
  6. Tak dobrze kojarzysz nie kontaktowałam się ze schroniskiem bo było to dla mnie zbędne ponieważ nie chciałam oddać psa do schroniska. Nigdy nie oddałabym go do schroniska bo wiem jaka to krzywda wiadomo że znalazła bym mu tylko dobry dom gdzieś blisko żebym mogła mieć na niego oko a wynikła z tego taka afera jakbym chciała nie wiadomo co mu zrobić.
  7. Witam przeczytałam wątek i totalnie nie rozumiem ataku na panią która adoptowała sunie przez takie coś jest coraz mniej chętnych na adopcje.Ciekawa jestem ile osób rzeczywiście pozwoliło by sobie na demolowanie domu przez psa.
  8. jak będę miała chwile to zrobię dziewczynie ogłoszenia a może macie już gotowy teks to ogłoszeń????
  9. Bardzo się ciesze że u chłopaka wszystko dobrze i trzymam kciuki żeby tak zostało.Z tym wczesnym spuszczeniem ze smyczy to fakt za bardzo rozważne to nie było całe szczęście że pies jest posłuszny.Mam pytanie odnośnie rachunku za hotel bo jest strasznie duży a przecież pies tylko miesiąc tam był wiec w to wchodzą jakieś koszty za weterynarza??? I jeszcze ile dokładnie wynosi jego dług a jego nowi właściciele nawet grosika nie zostawili???
  10. tak jak pisałam wcześniej i rozmawiałam z jakąś panią na temat suczki mogła bym ją zabrać tylko wtedy jak bym wiedziała że jest całkowicie łagodna do innych zwierząt mam 2 kg yorka wiec nie mogę zabrać psa który wykazał by wobec niego chociaż minimum agresji zwłaszcza ze ponad rok temu zabrałam dobermana ze schroniska który dosłownie yorkowi pozwala wchodzić sobie na głowę i przez to moja mała sunia stała się straszną cwaniarą bo doberman na wszystko jej pozwala a wobec innych psów jest agresywny ale może to dla tego że to pies a to suczka a co innego pewnie jak dwie suczki się spotkają.
  11. a jak wygląda sytuacja dziewczynki z ogłoszeniami???
  12. zrobiła przelew poszło 120 zł dla brunka. Jak tak oglądam jego stare i nowe fotki to naprawdę bardzo się zmienił teraz jest naprawdę ślicznym dobkiem szkoda tylko że ten jego charakterek pozostawia jeszcze wiele do życzenia
  13. Fotki super a są jakieś wieści z nowego domu???
  14. straszne jacy ludzie są bezmyślni adoptować psa a później się go pozbyć nigdy tego nie zrozumiem
  15. I jak chłopak już spakowany???:-) A jak chodzi o płatności za hotel to państwo uregulują pozostałość czy jak to ma wyglądać???
  16. I jak tam dziewczynka może są jakieś nowe wieści albo fotki?:-)
  17. przepiękna panieneczka:-)
  18. Nareszcie doczekałam się fotek:-) Wygląda rewelacyjnie i ta błyszcząca sierść no piesku widać ze naprawdę dobrze trafiłeś:-)
  19. a tu takie smutne wieści:-( Co z dziewczynką jak się czuje???
  20. jak tam zachowanie brunka coś się poprawiło w stosunku do innych psów???? Rozumiem że z ogłoszeń nikt nie dzwonił??? W przyszłym tygodniu zrobię przelew dla brunka:-)
  21. super wiadomości ale tak myślałam śliczny kopiowany dobek to i domek szybciutko się znalazł teraz tylko trzeba trzymać kciuki żeby wszystko dobrze poszło:-)
  22. super od razu widać uśmieszek na pyszczku oby tak dalej:-)
×
×
  • Create New...