-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
[quote name='iwstar58'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]"W przypadku dobermana spacer to nie wszystko sama mam dobka którego wziełam ze schroniska psiak jak zostawał sam strasznie wył wiec jak nie miałam za dużo czasu to zabierałam go do lasu i biegał za samochodem tak długo aż miał dosyć dobek wybiegany to dobek szczeliwy i po takim spacerku zostawał grzecznie w domku."[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Elza22 nie wiem, czy Figa byłaby zadowolona z takich spacerków. Dla mnie to nie jest sposób uszczęśliwiania żadnego psa, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]nawet bardzo aktywnego dobka[/FONT][/COLOR][/QUOTE] uwielbiam ludzi którzy nie mają pojęcia o co do końca chodzi a zaczynają temat mój doberman nie jest zmuszany do biegania za samochodem on to uwielbia a właśnie za dwa miesiące przeprowadzam się do domu z bardzo dużym ogrodem więc psy będą mogły biegać ile tylko zechcą.A jeśli chodzi o to czy mam odpowiednie predyspozycje do opieki na dziewczynką hehe to można zapytać oris z nadziei dobermana bo miałam już dobki na tymczasie
-
[quote name='giselle4']masz propozycje ....dawaj:)[/QUOTE] wydaje mi się że nie widać domu bo nie każdy chce dwa psy może robić im osobne ogłoszenia to domek szybciej się znajdzie uważam że są naprawdę małe szanse na to by trafił im się wspólnym dom.A jak chodzi o dziewczynkę to jak za dwa miesiące będzie dalej w schronie mam oczywiście nadzieję że nie ale jak by się tak stało to mogę ją zabrać na tymczas
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Elza22 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Baksa']1. imienia jeszcze nie ma\ 2 wiek oceniony na 8 lat, ale zabki biale i niestarte, wg mnie o wiele mlodsza, tylko wyniszczone cialko choroba 3. waga.....8kg? 4. sunia 5. walbrzych 6. zdrwie fatalne, przerzedzenia w siersci glownie na plecach, strupy, lupiez 7. sterylka nie, ale da sie zrobic 8 szczepienie na wscieklizne 9 do ludzi gryzak, nie daje sie dotknac, atakuje, trzesie sie ze strachu 10. dzieci..... 11 do psow zgodna w zasadzie, ale nie do kazdego 12. koty...... 13 charakter wynika z powyzszych. w schronie okolo 3 mce. nikt jej nie glaska, bo sie boi. sunia czasem biega i ujada, symuluje atak przez kraty, a czasem siedzi w domku, w koszyczku i jest bardzo smutna [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/5280/1006139.jpg[/IMG] Czy ktoś wie co z tą sunią????Mieszka ok 50km od Wałbrzycha miałabym dla niej dom o ile jt to jeszcze aktualna sprawa[/QUOTE] to jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/205781-yorkowata-bida[/url]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Zosia123']I co u biedaka??[/QUOTE] Strasznie mało czasu można zacząć zbierać na hotelik ja mogę dać 100zł a skąd dokładnie jest psiak????
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Ja odpisze na tego maila ale napisze żeby się z karusiap kontaktowała tam zresztą są namiary podane. zobaczymy czy coś z tego wyjdzie -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
z allegro dostałam takiego maila Treść wiadomości: Witam, Mam kilka pytań. Czy doberman będzie czy respekt przed kobietą? W dzieciństwie do mojej rodziny należała suczka dobermana, ale słuchała się tylko taty. Mama chyba za bardzo ją rozpieszczała i nigdy nie miała ochoty jej słuchać. Dziś mam odpowiednie warunki dla takiego psa. Cenie je za przywiązanie do właściciela. Mam 19 lat i mieszkamy z mamą w sporym domku na wsi.. Sądzę że mam silny charakter, ale czy będzie mnie słuchał? -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bruno zdominował swoich właścicieli a jak doberman wyczuje słabszą od siebie osobę która mu na wszystko pozwala to może być tylko gorzej każdy ma do tego inne podejście ja osobiście jestem za karaniem psa za złe zachowanie nie chodzi mi oczywiście o bicie jak mój dobek skoczy do jakiegoś psa to idzie do kojca spędza tam kilka dni wraca skruszony i przez nawet kilka miesięcy jest wstanie grzecznie przechodzić koło piesków oczywiście z moja pomocą bo jak zbliża sie piesek to przypominam mu że nie wolno i go szarpnę ale jak go przywiozłam ze schroniska to był łagodny jak baranek do innych psów a z czasem jak poczuł sie pewnie to pokazał zupełnie inne oblicze tylko że on dokładnie wie co i kiedy może i to jest bardzo ważne!!! A jak chodzi o dzieci to pisałam już kiedyś że kompletnie żadnego dobermana nie poleciła bym do zabawy z dziećmi bo dobermany moim zdaniem nie lubią dzieci czasami je tolerują. -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
Elza22 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dla psa w typie yorka znalezienie domu to nie problem a jak chodzi o kundelka może trwać niestety nawet latami sama mam yorka i dobermana ze schroniska i do tego dwa małe kundelki które zabrałam z metrowego łańcucha i umieściłam u znajomej na posesji kupiłam im budy i dostarczam jedzenie i tak sobie żyją ale znalezienie domu okazało się nie realne dwa razy znalazłam im dom który na poczatku był cudowny a jak przyjechałam z niezapowiedzianą wizytą to brak słów wiec zrezygnowałam bo psy bardzo źle znosiły te powroty a że to staruszki postanowiłam że do końca swoich dni zostaną u niej mają tam dobrze tylko ona nie jest w stanie kupować im jedzenia i kolejny kundelek który pewnie by został bo marne szanse na dom to nie wchodzi w grę właśnie dlatego nie mogę jej wziąść. -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
Elza22 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='otita']:crazyeye::crazyeye: To po co wchodzisz na wątek i ludzi denerwujesz? Jakby ona była yorkiem, to tu by się tłumy "takich" pomagających ustawiły! :pissed:[/QUOTE a co ty możesz o mnie wiedzieć????nie pchałam się tutaj z yorków w potrzebie tu trafiłam i jakim prawem mnie oceniasz???? -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
Elza22 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie tylko dla yorka mix oczywiście też może być ale mała jak dla mnie nie ma nic z yorka wiec niestety nie mogę jej dać dt. -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
Elza22 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to jestem faktycznie jestem chętna dać dt yoreczkowi panieneczka fajna ale nie ma nic z yorka to jak dla mnie kundelek -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
pozwoliłam sobie odnowić dziewczynie allegro i allegratke dodałam notkę o tym że pomożemy w transporcie psa do nowego domu może wreszcie znajdzie się ten wymarzony domek. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja ciągle czekam na fotki:-) -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Elza22 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
witam mogę dać dt yoreczkowi- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Bianco dziekuje raz jeszcze!! Elza jestes kochana bardzo dziekuje. Tylko,ze ja Tory nie wydam daleko.Generalnie preferuje Krakow i najblizsze okolice. Pare psow poszlo dalej,ale to byly wyjatki. Musze miec tam osobe, za ktora reke sobie dam uciac,ze ma takie podejscie do domow i adopcji jak ja.[/QUOTE] rozumiem ale może akurat trafi się jakiś dobry domek blisko jakiejś cioteczki aby można było wiedzieć co dzieje się z sunią,chyba że na 100% jesteś pewna że nie pojedzie nigdzie dalej to nie będę dodawać adnotacji o pomocy w transporcie bo nie ma sensu ale jak jest jakaś szansa to mogę dodać???? -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
widzę że cisza u dziewczynki jak będę miała moment to odnowie jej allegro i ogłoszenia myślę że można dopisać w ogłoszeniach że pomożemy w transporcie jak znajdzie się domek to ja mogę przeznaczyć 200 zł na transport.Często fajne domki się zniechęcają ze względu na odległość. -
no proszę co za cudowne wieści super powodzenia śliczna
-
Faktycznie zdolny chłopak ale dobermany ogólnie bardzo szybko się uczą:-) Szkoda tylko że domku nie widać jestem pewna że jak by był w dt to w moment znalazł by dom a ze schronu strach brać takiego olbrzyma sama mogła bym pomyśleć żeby go do siebie na tymczas zabrać jakby tak nie reagował na psy i suczki.
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jak tam dziewczynka??? -
Śliczna dziewczyna :-)
-
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Kora byla wybiegana.Miala codziennie 5 spacerow w tym dwa ok 2 godzinne plus zabawy w ogrodzie.[/QUOTE] W przypadku dobermana spacer to nie wszystko sama mam dobka którego wziełam ze schroniska psiak jak zostawał sam strasznie wył wiec jak nie miałam za dużo czasu to zabierałam go do lasu i biegał za samochodem tak długo aż miał dosyć dobek wybiegany to dobek szczeliwy i po takim spacerku zostawał grzecznie w domku. -
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']przywróciłam KORE na ND do adopcji, jest w promowanych.[/QUOTE] biedactwo ludzie nie zdają sobie sprawy że nie każdy może mieć dobermana że to psy posiadające niezliczone zasoby energii i ze doberman musi się wybiegać.