Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. widzę że konkretna olewka na wątku
  2. [quote name='Klementynkaa']o kurczę, to trzymam kciuki za akcję przemytu!!![/QUO http://allegro.pl/16-kg-sabina-ze-slamsow-blaga-o-pomoc-i1537332434.html allegro sabinki porobie jej wiecej ogłoszeń jak bedę miała chwilkę
  3. [quote name='Jetrel']Ja o misiu pamiętam, a ty ciśnij właścicielkę o zrzeczenie. Zabranie misia stamtąd, to wciąż dobry pomysł, znajdziemy misiowi nowy teren do pilnowania.[/QUOTE czasu ucieka a pies pewnie dziczeje ale patowa sytuacja straszne
  4. [quote name='*Gajowa*']Diuna z apetytem zjadła kolację, a teraz na ostatnim dziś spacerku poszła na ogródek i nie mogłam sie panny dowołać - widać wyraźnie, że lepiej sie czuje . Teresz10 dzięki za jutrzejsze Allegro...[/QUOTE] Śliczna sunia aż szok że szuka domu
  5. Nic dziwnego pies całe życie zamknięty w klatce wszytko dla niego jest nowe musi się wszystkiego nauczyć mam nadzieje że jego nowi państwo się nie zniechęcą bo to w końcu pies z kojca trochę się właśnie tym martwię.Czekam na wieści jak tam kastracje przeżył???????????
  6. Ja też tego nie rozumiem po co w ogóle go brali jak można nie liczyć się z tym że pies to decyzja na lata no ale niestety masę jest ludzi traktujących zwierzęta jak rzeczy mam nadzieje że w przyszłości to się zmieni i ludzie będą bardziej odpowiedzialni. A jak tam pieniążki dotarły???????
  7. [quote name='Elza22']allegro maxa [url]http://allegro.pl/doberman-max-blaga-o-pomoc-i-dom-tymczasowy-i1533005450.html[/url][/QUOTE] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=76029[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12293183_max_blaga_o_pomoc_i_dom_tymczasowy.html[/url] [url]http://szerlok.pl/oferta/potwierdz/595878775967514c436a453d/?log_sec=504385&log_tec=0127&loc_hec=8374337e532f14b8e288f&[/url] [url]http://www.kupie-sprzedam.info.pl/index.php4?siteid=228907[/url] jeszcze kilka ogłoszen dla chłopaczka
  8. Zrobię jej allegro i poogłaszam dziewczynę
  9. [quote name='buuterfly']A my postaramy się zrobić wszystko żeby odnalazł dom:)[/QUOTE] allegro maxa [url]http://allegro.pl/doberman-max-blaga-o-pomoc-i-dom-tymczasowy-i1533005450.html[/url]
  10. [quote name='luizkamor']Max dzis wraca do schronu, facet go dluzej nie chce trzymac. Juz w sumie tak zimno nie jest i jutro mają być Niemcy w schronie, to moze jak go zobaczą to sie zlitują.Dziękuje wszystkim za umieszczanie ogłoszen w sprawie Maxa.[/QUOTE] jak będę miała chwile to założę mu allegro i posiedzę nad ogłoszeniami dla biedaka.
  11. [quote name='Lu_Gosiak']i pojechal dzis Reksiu ze swojego "domu" - opuscil po 6 latach swoj malutki kojec relacja Wiosny:) [FONT=MS Shell Dlg 2]Twoj dobek mily, przyjazny, chociaz zdezorientowany trocxhe cala ta sytuacja [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]ciagnie jak wol, az go Patrykowi dalam do prowadzenia, bo mnie prawie holowal [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]do psow ciagnie jak typowy kolczatkowy pies [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]zjadl troszke, napil sie, jutro bedzie wiecej ;) [/FONT]chetnym pomoc w oplaceniu kastracji i transportu podaje konto: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001 z dopiskiem na Reksa prosimy o wsparacie - jutro lub pojutrze Reksiu bedzie mial kastracje [FONT=MS Shell Dlg 2] domek dzis sprawdzila anet[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]t[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]:multi:[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]:multi:[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]:multi:[/FONT] A jak zareagowali byli właściciele reksa że ich opuszcza ????????
  12. [quote name='Lu_Gosiak']:):) fotki super cudny jest.
  13. Wątek chyba już nie aktualny żadnych wieści przez dwa miesiące.
  14. To super nareszcie tyle się biedactwo naczekało tak jak wcześniej obiecałam 200 zł przekaże na kastracje jutro zrobię przelew jak wpłata zostanie zaksięgowana to poproszę o wiadomość.
  15. [quote name='luizkamor']Przekazalam na maila sprawe do Nadzieja dla Dobermana ale narazie cisza.Pies ma wykonane wszystkie mozliwe badania,oglądało go 3 najlepszych weterynarzy.Wniosek jest taki ze pies był zle odzywiany,chociaz jedni mowią ze ma zadbaną siersc wiec nie doszlo do zaniedbania a drudzy ze doszło. Facet jednak chodzil z nim do weterynarza ale ze wzgledu ze nie mial kasy to dawali jakas masc na tę ranę i to nic nie dawalo bo pies sobie zlizywal a potrzebne byly opatrunki.Jezdze z nim co dwa dni na zmiane opatrunku. No juz teraz do wet w schronisku bedzie mu zmienial.Niestety ToZ nie moze dalej prowadzic sprawy bo jest totalnie splukany.Na same badania i na leki wydalismy prawie 1000zl.Przekazalam sprawe niemieckiej fundcji-Hannesowi.On przekazal info do fundacji niemieckiej od dobermanów ale narazie tez cisza.Konczy mu sie karma a po tej specjlistycznej royalla naprade sie poprawił.Dziewczyny ja tu rzadko bywam nie czaje jak to sie robi dlatego prosilam Ele o pomoc.Potzrebna jest kasa na karme-jakies 160zl.[/QUOTE] dokładnie jaka karma jest potrzebna????? Pies jest naprawdę śliczny i do tego czysty doberman nie jakiś mix jakich pełno ale może być cieżko z domkiem ze względu na wiek i chorobę:-(
  16. [quote name='anett']I co z DT ? Nowe allegro Reksa: http://allegro.pl/maks-mlody-zdrowy-doberman-pilnie-szuka-domu-i1518816833.html Sytuacja wygląda następująco ja mogę go wziąść ale jak już pisałam wcześniej muszę mieć pewność że nie przeskakuje i nie podkopuje się i coś więcej bym chciała wiedzieć na jego temat pisałam o tym z Lu_Gosiak i zaproponowałam hotel na miesiąc chociaż żeby można było więcej dowiedzieć się na jego tema ja mogę przeznaczyć 200 zł.
  17. [quote name='Elza22']Witam co z tym chorym dobermanem co pokarmu nie przyswaja to jakaś pewna sprawa bo wątek założony a odpowiedzi nie ma i się zastanawiam czy to pewna osoba założyła watek czy coś wiecej wiadomo bo tu też na dogo różne przypadki są. Wiec czekam na jakąś odpowiedz bo psiak faktycznie kiepsko wygląda.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204309-Max-błaga-o-pomoc-([/url] o to dokładnie mi chodzi
  18. [quote name='dzodzo']nie ma watku, jest w hotelu pod opieka Karusiap, zabrana prosto od wlascicieli, ktorzy oddali ja bo nie zgadzala sie z ich drugą, starszą dobermanka[/QUOTE] Witam co z tym chorym dobermanem co pokarmu nie przyswaja to jakaś pewna sprawa bo wątek założony a odpowiedzi nie ma i się zastanawiam czy to pewna osoba założyła watek czy coś wiecej wiadomo bo tu też na dogo różne przypadki są. Wiec czekam na jakąś odpowiedz bo psiak faktycznie kiepsko wygląda.
  19. co tu taka cisza co u chłopaka????????????
  20. [quote name='Lu_Gosiak']Wiosna zgodzila sie wziasc chłopaka na pare dni do Siebie i wykastrowac - wiec mogłby pojechac do Elzy juz wykastrowany[/QUOTE] Myślę że tak za 3 tygodnie tylko muszę mięć 100% pewność że nie wyskakuje i nie podkopuje się później zadzwonię to dokładnie dogadamy szczegóły:-)
  21. [quote name='Lu_Gosiak']noo jasne, ze lepszy rydz:):) ja banerkow nie robie - nie znam sie na tym:)[/QUOTE] witam długo mnie nie było bo miałam mase na głowie ale nie zapomniałam o biedaku tak moja propozycja jest aktualna tylko ten tymczas to tak do września bo we wrześniu się wprowadzamy no a ja mam dobermana który nie akceptuje innych psów i jak do tego czasu by nie znalazł domu to nie wiem co by dalej z nim było dalej by musiał w kojcu siedzieć bo z moim się nie pogodzi.
  22. [quote name='Lu_Gosiak']dziekuje:) byl jeden fajny telefon z Twojego allegro...:) Panstwo sie zastanowic musza bo maja juz suke dobermana, ale i 3 koty i tu moze byc problem musi wreszcie się udać dodałam go jeszcze na http://ale.gratka.pl/ogloszenie/10905637_doberman_konczy_mu_sie_czas.html http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=72813 ktoś go wreszcie wypatrzy musi:-)
  23. [quote name='tula']dziewczyny czy któras z Was odnawia ogłoszenia Marsa i Aresa na gumtree? Bo od dłuższego czasu nie mogę tam dodać ich ogłoszeń bo ktoś już je dodał i mi wywala bo nie można dublować. Jesli ktos robi tam psiakom regularnie ogłoszenia to ja już nie będę próbowała robic na tym portalu, ale jesli to było tylko jednorazowe i nie jest odnawiane to bardzo prosiłabym je usunąć wtedy będę mogła je dodawać i odnawiać.[/QUOTE] psy mają jakieś ogłoszenia jak tak to poproszę o linka to założę im allegro
  24. [quote name='wasabi81']Slodka Elcia:loveu::loveu:[/QUOTE] dwa razy pytałam o puszki ..nie mogę znaleść tych puszek może mi ktoś wysłać linka do allegro albo sklepu internetowego.. nie dostałam odpowiedzi rozumiem mała zbiera pieniądze nie puszki nistety słyszałam że też takie akcje są tutaj.
×
×
  • Create New...