-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wreszcie jakieś wieści i do tego prawie same dobre no bo jak chodzi o dobermany to tak to już jest z nimi że nie przepadają za psami i całkiem zmienić się tego nie da ale można nad tym zapanować tylko oczywiście wymaga to dużo czasu i pracy. A widać że bruno dobrze trafił to na pewno z czasem się uspokoi. Pozdrowionka dla łobuziaka:-) No i oczywiście czekam na fotki:-) -
Może ktoś wie co z tym psem z tego wątku bo na wątku kompletna cisza a ciekawa jestem czy znalazł dom [url]http://www.dogomania.pl/threads/197376-MLB-Piękny-Bergo[/url]!
-
16 kg dobermanka SABINA z wyrokiem nowotworowym ZA TM [* ]
Elza22 replied to mrs.ka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak tam dziewczynka coś się zmieniło przybrała troszkę na wadze???? -
no to musze ogłoszenie przerobić pies atakujący suczki jego szanse na dom drastycznie spadają bo wiem z doświadczenia że pies atakujący suczki jest nieobliczalny i niebiespieczny i właśnie wszystko może przyjsć mu do głowy kolezanka miała psa który pewnego dnia bez przyczyny zatakował suczke i po pewnym czasie zatakował ją został uśpiony pies atakujący suczki ma skrzywioną psychike.
-
[quote name='leonarda']Kontakt wyślę Ci na PW. A jest szansa na zobaczenie tekstu? Dzisiaj będę z Oskarem 2 godziny, może też na szkoleniu - więc w razie czego, chętnie bym uzupełniła informacje w ogłoszeniu - jak będzie o co;) I oczywiście wielkie dzięki, [B]Elza[/B]:loveu:[/QUOTE] tekst do ogłoszenia oczywiście poprawki mile widziane:-) Aukcja ma na celu znalezienie psiakowi dobrego domu. Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z nabyciem psa. Przed złożeniem oferty – zadzwoń. Oskar to ok.6 letni duży doberman ma 65 cm w kłębie mimo swoich rozmiarów to łagodny przyjacielsko nastawiony do ludzi psiak który Potrzebuje czuć się potrzebny, kochany i wyjątkowy.Mieszka obecnie w schronisku przez co jest bardzo smutny co będzie widać na załączonych niżej zdjęciach.Potrzebuje cierpliwych właścicieli, którzy dadzą mu czas na zaznajomienie się z nową sytuacją i nowym domem.Mieszkał w kojcu ale jestem pewna że w bloku również bez problemu mógłby zamieszkać tylko oczywiście potrzebowałby dużo ruchu i cierpliwego właściciela.Jak chodzi o stosunek Oskara do innych psów to podobno nie wykazuje agresji ale to doberman wiec towarzystwo innych psów samców w domu na pewno w końcu skończyło by się bójką co innego suczki:-) Ładnie chodzi na smyczy jest grzeczny i stara się wykonywać komendy czyli jednym słowem psi ideał!!! UWAGA !!! ZASTRZEGAM, ŻE PIES JAKO ŻYWE STWORZENIE NIE JEST RZECZĄ! To aukcja charytatywna i ma na celu znalezienie domu dla psa. Proszę, nie licytuj, tylko skontaktuj się ze mną i przygarnij psa!!! Zastrzegam sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna dla psa oraz zakończenia aukcji przed czasem, jeśli znajdzie się właściwa, kochająca rodzina. [COLOR=#8b2626]Jeżeli nie możesz, nie chcesz adoptować - NIE OBSERWUJ - w ten sposób wzbudzasz niepotrzebne nadzieje[/COLOR]
-
Donka z Nowodworu k/Lublina.Oko nie widzi, dysplazja, mimo tego ma DS !!!
Elza22 replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresz10']Cudnie , tak sie ciesze !!![/QUOTE] Super wieści ale to było pewne że ślicznotka znajdzie dom bez problemu nawet domki się o nią biły:-) -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja cały czas czekam na fotki:-) Mam nadzieje że się doczekam:-) -
[quote name='ewes']teraz, gdy Oskar będzie bardziej "widoczny" na pewno ktoś go wypatrzy ;) zapisuję wątek :)[/QUOTE] same dobre wieści teraz tylko dobry domek i będzie już całkiem super:-) Napisałam wreszcie tekst do ogłoszeni trochę to trwało ale kompletnie nie miałam kiedy tylko poproszę jakiś kontakt który mam podać w sprawie adopcji???
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']A do mnie dzis dzwonila Pani z Niemiec o Tore.....niestety dlugo nie mogla zrozumiec,ze za granice Tora nie pojedzie....[/QUOTE] Co tam u dziewczynki??? Jest jakieś zainteresowanie??? -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']A do kogo dzwonil i dlaczego nie do mnie skoro w sprawie Tory?[/QUOTE] dzwonił do mnie bo znalazł ogloszenie na alegratce a tam niżej jest kontkat do mnie podany juz na stałe ale odległość za duża i pan od razu zrezygnował jak się dowiedział skad jest ale jeszcze chwile z nim rozmawiałam i widać że konkretny i mówił ze zerknie na strone dobermanów a jak nic nie trafi to jedzie do schroniska. -
[quote name='soboz4']reakcji na dzieci nie znam i raczej nie poznam, na koty również, reakcje na psy opisałam, ale ona też do końca nie może być wiążąca, wcześniej był w kojcu, nie ma informacji o jego ucieczkach, w boksie psy nie maja posłań...[/QUOTE] Dzięki za odpowiedz czyli nic nie wiemy w takim przypadku nie wiem co napisać chyba doberman szuka domu i to było by na tyle.
-
[quote name='soboz4']To dobrze, bo część ludzi dzwoni do schroniska, a oni wtedy nie wiedzą o jakiego psa chodzi, wszystkie psy opisane na picaso mają wizytówkę na boksie i sa w segregatorze, ułożone alfabetycznie wg imion.[/QUOTE] wydaje mi się jak by dt znalesć dla niego to szybciutko by znalazł dom bo ze schronu strach brać takiego dużego psa. Coś więcej bym chciała wiedzieć na jego temat żeby zrobić mu ogłoszenia pewnie nie wiadomo jak reaguje na dzieci i koty ale nie zaszkodzi zapytać??? jego stosunek do psów suk???? Może był przewożony samochodem??? może również wiadomo czy skacze przez ogrodzenie??? Jak w boskie się zachowuje czy niszczy posłanie??? Za odpowiedzi na te pytania była bym bardzo wdzięczna pomorze to chociaż w minimalnym stopniu określić jego charakter.
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii'][url]http://www.dogomania.pl/threads/2055...3#post16648923[/url] BAZAREK DLA PSIAKÓW POD OPIEKA KARUSIP I JAGIENKI!!![/QUOTE] Dzwonił pan w sprawie torusi widać że zainteresowany i konkret tylko odległość przeogromna szkoda podałam stronkę adopcyjną dobermanów może coś bliżej się znajdzie. -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bruno zdecydowanie lepiej do niego pasuje :-) Bardzo sie ciesze że sprawy tak się mają martwiłam się czy nie będzie brudził w domu.Ale widać dobrze trafił to bardzo dobrze że pan tak wszystkiego go uczy. Tyle sie nasiedział w klatce a teraz ma wreszcie prawdziwy dom.Super wieści oby tylko takie były :-) -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Nie wiem czy chodzi o mala od Andzi czy nasza Tore. W kazdym razie za allegro bylabym bardzooo wdzieczna i ogloszenia rowniez:oops::loveu:[/QUOTE] Dziewczyna ma taka mase ogłoszeń że ja tylko 3 jej zrobiłam [url]http://www.kupie-sprzedam.info.pl/index.php4?siteid=232389http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12419295_sliczna_dobermanka_szuka_domu.html[/url] [url]http://allegro.pl/doberman-sliczna-suczka-szuka-domu-i1547794189.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12419295_sliczna_dobermanka_szuka_domu.html[/url] -
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
Elza22 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Tekst do ogłoszeń: Lolek około 3 mce temu został zabrany z jednej z mordowni nazywanych szumnie schroniskami. Jego stan był tragiczny-wyniszczony, chudy, chory, przeraźliwie bojący się wszystkiego.Pierwsze dni w hotelu przespał budząc się tylko na jedzenie i załatwienie potrzeb fizjologicznych. Lolek ma około 6-7 lat, jest zminiaturyzowanym dobermanem. Powoli dochodzi do siebie w hotelu dla zwierząt, odbudowując z wielkim trudem zaufanie do ludzi. Lolek nie załatwia się w boksie, jest naprawdę bardzo czyściutkim psem. Jego stosunek do innych psów jest raczej pozytywny, jako jeden z niewielu psów w hotelu nie reaguje na zaczepki innych. Mógłby zamieszkać z suką-strasznie lubi "dziewczyny". Jego sąsiadkami są prawie same suki i w drodze na wybieg Lolek musi się ze wszystkimi przywitać. Nie niszczy swoich rzeczy w boksie. Nie ciągnie prowadzony na smyczy. Polubił się już z suchą karmą-zjada ją bez szemrania wciąż dostaje podwójną porcję-jest jeszcze za chudy.Jego podejście do osób które zna na codzień-do nas opiekunów jest cudowne. Cieszy się strasznie na nasz widok, biega w kółko, podskakuje-innymi słowami zachowuje się jakby miał 6 miesięcy Daje się głaskać, podszczypuje delikatnie zębami, przychodzi na zawołanie. Jednak bardzo pilnuje żeby iść obok nas lub za nami-niechętnie ma kogoś za plecami. Nigdy nie wykazał w stosunku do nas ani w stosunku do kogoś obcego agresji, nawet kiedy w początkowych dniach pobytu był przerażony nową sytuacją i miejscem. Jeśli chodzi o obcych Lolek jest bardzo ostrożny-podejdzie blisko ale nie da się pogłaskać, boi się. Odsuwa się lub ucieka, nie jest agresywny. Na jego zaufanie trzeba zasłużyć. Widać że ktoś bardzo go kiedyś skrzywdził, takie odruchy jak ucieczka przy głośniejszym hałasie lub gwałtowniejszym ruchu pozostaną mu jeszcze na długo lub być może na zawsze. Osoba która zdecydowałaby się na adopcję Lolka musiałaby dać mu trochę czasu na aklimatyzację, na początku zostawić w spokoju, pozwolić oswoić się z nowymi warunkami. Kiedy Lolek przekona się że nic mi nie grozi sam zacznie szukać kontaktu i wspaniale rozkwitnie. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed/poadopcyjną. Przed wydaniem do nowego domu Lolek zostanie wykastrowany.[/QUOTE] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12416571_mix_dobermana_pinczer_szuka_domu.html[/url] [url]http://allegro.pl/mix-doberman-pinczer-szuka-domu-i1546806690.html[/url] to tak na początek -
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Elza22 replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Link do naszego zbiorczego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y?p=16621147#post16621147[/url] Torcia nie wyglada wcale na tyle lat! tyle w niej energii, ze aż kipi:):)[/QUOTE] zrobię dziewczynie allegro i pomogę w ogłoszeniach -
16 kg dobermanka SABINA z wyrokiem nowotworowym ZA TM [* ]
Elza22 replied to mrs.ka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedactwo:-( sytuacja bez wyjścia jak się męczy to lepiej ulżyć jej w męczarni a nie ją męczyć jak wiadomo że to nic nie da:shake: -
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudownie:multi::multi::multi: Trzymaj się piesku życzę kochającego człowieka:-) i pełnej miski.Oczywiście za jakiś czas liczę na fotki z nowego domu:lol: -
[quote name='buuterfly']Nad pełną miską wciąż pracujemy:)[/QUOTE] max trafił do nowego domu czy do hotelu????
-
[quote name='dzodzo']widze ze Marek chcialby go zabrac do swojego hotelu na dozywocie:))) tam mialby Max super[/QUOTE] max znalazł dom???
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
Elza22 replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za wiadomość bardzo się cieszę i trzymam kciuki musi się udać:-)