Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3825/sznaucerka.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1939/sznaucerka1.jpg[/IMG] Historii tej małej nie znamy ktoś znalazł ogłoszenia i tak poszło. Pewnie jest patrząc na zdjęcia że to maleństwo potrzebuje pomocy...Facet chce za nią 200 zł
  2. [quote name='__Lara']DT już jest - ale dzięki! Może się przydać innym psiakom przecież![/QUOTE] już się pogubiłam zaraz to ogarnę i założę małej wątek
  3. Ciotki do mnie może trafić najwcześniej tak za dwa tygodnie no i dzieli nas strasznie duża odległość z transportem może być ciężko...
  4. [quote name='Ladymonia0610']Tak zapomniałam. Jutro wyślę i podam Ci nr listu poleconego. Tragedia ! Nie wiem jak mam zbierać fundusze na psiaki (na szczeniaki )zeby zawieźć je do wetki. One są tak zarobaczywione ze szok![/QUOTE] jedyne co mi przychodzi do głowy to FB może uda się zebrać fundusze
  5. [quote name='Ladymonia0610']Zdjęcia są robione z telefonu. Psy z zagrody + jedno zdjęcie psiaków z okna. Jutro zrobie zdjęcia aparatem i wstawie.[/QUOTE] Nie wiem co napisać brakuje słów:-(:-(:-(:-( Monika ja nie mam jeszcze tej umowy dla Dory chyba zapomniałaś wysłać.
  6. Nie sądzę żeby powodem było męczenie przez dzieci widząc jak ona wygląda to nie ruszyło by właścicieli może jest agresywna do dzieci? jak ma do mnie trafić na dzieci i sunie musi być sprawdzona.
  7. Mój mąż dzwonił nie odebrał może wam się uda 511913761
  8. Olga7 ma juz numer i ma tam zadzwonić zobaczymy co jej facet powie
  9. a może założyć jej wątek i spróbować zebrać pieniążki na wykupienie jej
  10. [quote name='Olga7']A na fot. wygląda na takiego wysokiego ,dużego raczej jak sznupek ,no mini może :razz: Tak czy owak ,piękny jest z niego kudlaczek ! [B]A tak przy okazji - z Tablicy.pl taka przerażona malutka sznupeczka -widac ,że bardzo boi się tam i w domu nie jest chyba trzymana /tylko wpuszczona na fot./ -taka kruszynka ...Może i jej jakoś by dalo sie pomoc znalezc dom ,by nie trafila w łapy rozmnażaczy czy wrednych ludzi ??? [URL]http://tablica.pl/oferta/sznaucer-ID23VMf.html[/URL] [/B] [IMG]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/62142633_1_644x461_sznaucer-nowy-sacz_rev001.jpg[/IMG][/QUOTE] dzwoniłam w sprawie tej suni ona jest na sprzedaż facet chce za nią 200 zł
  11. [quote name='__Lara']Mam jeszcze info, że dt może stać się ds :cool3: jak się dogada z sunią rezydentką i kotami :cool3:[/QUOTE] Takie wiadomości to ja rozumiem:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. [quote name='Poker']Jeżeli będzie miała szwy rozpuszczalne, to myślę ,ze po 4 -5 dniach. Niektóre nasze sunie już na drugą dobę szalały.[/QUOTE] Mam nadzieję że Dorka też szybko dojdzie do siebie strasznie nie lubię tego typu zabiegów wszystkiego co związane z narkoza.
  13. [quote name='dreag']Przepraszam Cię bardzo, jakoś wczoraj umknął mi ten post. Ostatnio coś takiego dawałam do gazety;): [I]VITO ma około 5 lat, jest dość dużym, silnym, bardzo wesołym i energicznym psem. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Wobec ludzi, których pozna jest przytulasty i miziasty. Powinien zamieszkać z kimś, kto doceni jego charakter i żywiołowość! Na pewno będzie doskonałym stróżem. Uwielbia szczekać, a jednocześnie nie jest agresywny. Niestety nie akceptuje kotów ani innych psów, powinien być jedynakiem. [/I][/QUOTE] Nie ma sprawy a jakie fotki? Może jakieś nowe?
  14. Właśnie dzwoniła do mnie Pani doktor że zbieg musimy przełożyć wiec umówiłyśmy się na 15.01 na 07:30 nie zapominać o kciukach;-) Orientujecie się ciotki za ile będzie mogła jechać do domu po zabiegu bo domek najchętniej to by po nią tego samego dnia przyjechał;-)
  15. [quote name='Olga7']A na fot. wygląda na takiego wysokiego ,dużego raczej jak sznupek ,no mini może :razz: Tak czy owak ,piękny jest z niego kudlaczek ! [B]A tak przy okazji - z Tablicy.pl taka przerażona malutka sznupeczka -widac ,że bardzo boi się tam i w domu nie jest chyba trzymana /tylko wpuszczona na fot./ -taka kruszynka ...Może i jej jakoś by dalo sie pomoc znalezc dom ,by nie trafila w łapy rozmnażaczy czy wrednych ludzi ??? [URL]http://tablica.pl/oferta/sznaucer-ID23VMf.html[/URL] [/B] [IMG]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/62142633_1_644x461_sznaucer-nowy-sacz_rev001.jpg[/IMG][/QUOTE] o matko jaka bida u mnie niedługo zwolni się miejsce w BDT będę mogłą wziąć małą sunie tylko musiałaby być sprawdzona na dzieci i inne psy
  16. [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6968/doradoadopcji.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3072/dora1fc.jpg[/IMG] sunia która jest u mnie na tymczasie przed nie było zainteresowania adopcją żadnego po miałam masę telefonów w jej sprawie domek już sprawdzony i zaklepany jeszcze tylko sterylka jemu też się uda tylko DT potrzebny...
  17. w takim stanie znalezienie mu domu to będzie cud albo pójdzie na wieś koniecznie trzeba go zabrać do dt i doprowadzić do porządku.
  18. biedny strasznie i bardzo podobny do dziewczynki która jest u mnie na tymczasie aż serducho pęka...
  19. [quote name='Nutusia']Boskie fotki! Gdyby nie to, że domek już czeka - znalazłaby go w mgnieniu oka! :) Z tego, co wiem - potrzebna faktura na fundację. Napisz do Soema.[/QUOTE] Dziękuję za informację napiszę;-) Nie żebym sama siebie chwaliła ale uważam że gdyby nie wizyta u fryzjera było by bardzo ciężko z domkiem dla małej wiadomo że kudłacze mają ciężko,przed wizytą u fryzjera ludzie ją omijali.
  20. Na kogo ma być faktura za sterylkę czy tylko paragon i fotki wystarczą? Do cioteczki Poker już wysłałam wiadomość z numerem konta;-)
  21. o matko masakara jakaś jakie bidy...
  22. o matko jaki słodziak ;-)
×
×
  • Create New...