Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. [quote name='b-b']Nie wiem czy robi:roll: Trzeba by się z Osą skontaktować co i jak. A mała nie mogłaby zostać u Ciebie do czasu przyjazdu suni z Wawy? Bo chyba - o ile by to wypaliło to mała by tym samym transportem do stolicy wracała.[/QUOTE] Dokładnie o to mi chodzi ,mogę ją wyciągnąć jak schronisko nie robi żadnych problemów. Została by u mnie do czasu aż przyjedzie sunia z Wawy tylko muszę mieć pewność że zostanie zabrana bo tak jak pisałam mąż na dwie sunie mi się nie zgodzi nie ma szans...
  2. [quote name='b-b']No pięknie ładnie...tylko kto ją ze schronu wyciągnie?:([/QUOTE] Schronisko robi jakieś problemy? Ja do Legnicy mam tylko 60km to nie jest problem dla mnie podjechać po nią tylko u mnie nie może zostać bo już obiecałam DT dla tej suni co ma do mnie z wawy przyjechać a mąż nie zgodzi się na dwie sunie.
  3. Do mnie ma przyjechać sunia z wawy na tymczas wiem ze transport jest dogrywany to może dało by się to połączyć
  4. Bardzo dobre wiadomości ;-) Bazarek Cioteczki Poker bije rekordy popularności ;-)
  5. Ja szczeniaka nawet nie biorę pod uwagę mąż się nie zgadza... Co do naszego dzikuska to nie mam pojęcia co zrobić
  6. Ta uśmiechnięta sunia to ta bida z lasu? Cioteczka aurra chyba jakąś podmiankę zrobiła;-)
  7. Nie wiem jak zrobić bazarek nie pomogę...
  8. [quote name='Nutusia']Skoro już weszłam na dogo w "interesach", zawiadomię Szanowne Gremium, że we wtorek za tydzień Moteusz zmienia adres! ;) Pani Iza zadzwoniła - egzaminy OK i decyzja o Motku POZYTYWNA :) Pan jest Izraelczykiem i dowiedziałam się, że Motek po hebrajsku znaczy... słodki :) Jedziemy we wtorek rano, Pani bierze dzień wolny, Pan ma ferie do końca przyszłego tygodnia. Ciekawe jak Colie przyjmie Motuchnę - za to trzeba bardzo mocno kciuki trzymać. Tak więc mamy jeszcze tydzień na cieszenie się naszą Maskoteczką :)[/QUOTE] Trzymam kciuki;-) Więcej takich wiadomości poproszę;-)
  9. Rozmawiałam dzisiaj z Panem Dorki dziewczynka się rozkręciła nosi buty po całym mieszkaniu :crazyeye: To faktycznie wyczekiwane dziecko któremu wszystko wolno. I to mi się nie podoba.
  10. [quote name='Korenia']Zaniedbana shih w Legnicy: [URL]http://legnica.eschronisko.pl/zwierzeta/pokaz/1038[/URL][/QUOTE] o matko jaka bida:-(:-(:-(
  11. zapisuje ale pomóc nie mam jak
  12. [quote name='Poker']Ja też jestem. Zabierać sunię , ze sterylką damy radę. Nie ma co jej przerzucać tu i tam. Imię co prawda ludzkie :roll: ,ale ładne. :evil_lol:[/QUOTE] Witam Cioteczkę Poker :multi::multi::multi: Zabieramy teraz tylko jeszcze transport i będzie już bezpieczna;-) Mój york ostatnio na spacerków bawił się z Olą też yorkiem :evil_lol:
  13. [quote name='Ziutka']Melduje sie :)[/QUOTE] Witam cioteczkę:multi::multi::multi:
  14. To ja lecę na bazarek.Uzupełnię zaraz wpłaty na pierwszej.Widzę że wszystko uzupełnione nie wiem jak to możliwe;-)
  15. [quote name='Ladymonia0610']Ale tutaj cichutko...Dzisiaj wstawie zdjęcie Luckiego..[/QUOTE] ja czekam na fotki
  16. [quote name='Nutusia']Elza - jestem. Uważam, że to kompletnie bez sensu, żeby trzymać gdzieś sunię tylko po to, żeby ją wysterylizować gratis, a potem przerzucać dalej. Jest młodziutka, mała, powinna dość szybko znaleźć domek, a nie być przerzucana z rąk do rąk. Ja już pomijam, że miałam sobie zrobić urlop od tymczasowania (z którego jak znam życie nic nie będzie ;)), to po pierwsze obiecałam DT suni, która za tydzień kończy kwarantannę (jeśli do tego czasu nie znajdzie domu...), a po drugie moim zdaniem powinnaś dać DT tej maliźnie, skoro się zdecydowałaś. Sterylkę książkowo powinno się zrobić po 2, a nawet 3 miesiącach po zakończeniu cieczki. Moi weci robią miesiąc po, ale nie do końca jest to zgodne ze sztuką... Uważam, że lepiej uzbierać na sterylkę niż ryzykować. Mam fanty na bazarek - mogę się podzielić ;)[/QUOTE] Dzięki cioteczko że jesteś ale ja chce dać małej DT tylko 250 zł to znowu nie taka mała suma dlatego myślałam że zaraz po sterylce by przyjechała do mnie.No ale oczywiście wszystko rozumiem;-)
  17. [quote name='Zuza35']W takim razie my się dowiemy od pani wet, czy jej nie zaszkodzi wczesna sterylka, chwilę będzie mogła zostać w przychodni jakby co, w sensie 3-4 dni. Będziemy wiedziały na czym stoimy. Czy w razie czego sunia zaraz po sterylce może być? Masz jakieś psy? Bo ona jest zabawowa. Bez przesady, ale lubi sobie poskakać :)[/QUOTE] Mam yorka suczkę grzeczna, ugodowa lubi się bawić ładnie dogadywała się z suczkami które były u mnie na tymczasie;-). Tak może być zaraz po sterylce w sensie na 3 dzień bo szybciej chyba nie można.
  18. [quote name='Zuza35']Jeżeli musi czekać miesiąc, to nie możemy jej tu wysterylizować. Zapytam pani wet czy to warunek, czy nie da się tego zrobić szybciej. Transport to też nie problem jakiś specjalny - dokąd by miał on być?[/QUOTE] Głogów -dolnośląskie Najszybciej może przyjechać do mnie w następną sobotę
  19. Napiszę jeszcze do jednej cioteczki może przetrzyma małą do sterylki.
×
×
  • Create New...