-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']A gdzie dokładnie jest? Mam Jogę, czekam na Muchę, ale akcja łapania jej znowu się nie uda, to nie ręczę za siebie (tyle, że szybko trzeba by go ciachnąć).[/QUOTE] w Oławie... -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']głową czy kłębem do kolana? bo jak kłębem to bardziej średniak? większy od .... :hmmmm: suni którą miałaś na tymczasie młodziutką ostrzyżoną na sznaucerka, a której imienia nie mogę sobie przypomnieć :splat:[/QUOTE] Taki jak Dora ;-) [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2263/oti5.jpg[/IMG] -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']i ja jestem - musimy mu pomóc!!! on jest wielkości mini??[/QUOTE] tak na oko gdzieś do kolana sięga bo stał na tej palecie ciężko określić. -
Założyłam wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240708-Zaniedbany-Sznaucer-szuka-DT[/url] zapraszam
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedna -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
rezerwacja... -
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7607/oti4.jpg[/IMG][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2527/oti6.jpg[/IMG][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/7792/oti2.jpg[/IMG]Niestety w niektórych przypadkach schronisko jest dużo lepsze niż domu. Jakiś czas temu dowiedziałam się o kudłaczu który cały czas siedzi w kojcu dzisiaj udało mi się go zobaczyć. Obraz nędzy i rozpaczy cały w dredach brudny,śmierdzący,zapchlony. Ponad rok temu został znaleziony na budowie gdzie był przeganiany kopany itd. Jeden z robotników zlitował się nad nim i zabrał do domu i od tego czasu pies siedzi w kojcu-klatce sama nie wiem jak to określić. Cały czas tam siedzi nie wychodzi na spacery, kilka razy był wypuszczony, ale ucieka i w ten sposób jego spacery się skończyły.Nawet nie ma imienia. Prześladują mnie teraz te biedne smutne oczy. Obiecałam mu że po niego wrócę tylko jeszcze nie wiem jak to zrobię...[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4274/otimb.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ziutka']Podeśle kudłacza do malawaszki ;)[/QUOTE] Dzięki. Ja już go podesłałam żeby się dowiedzieć czy to nie sznaucer;-)
-
[quote name='Anula']Z kasą to mogę jakoś pomóc,gorzej z DT dla niego bo wciąż ich brak.[/QUOTE] Bardzo dziękuje.Znalezienie dla niego BDT graniczy z cudem, a do siebie bała bym sie go zabrać ze względu na malucha. Wydaje się łagodny nawet dzieci widziałam wpychają paluchy miedzy kraty na co nie mogłam patrzeć. No nic założę mu watek i będę szukała pomocy.
-
Znalazłam na FB "Oddam dorosłą sunię z rodowodem. Wiek suni 6 lat. Jest bardzo grzeczna i posłuszna. Wychowana z dziećmi i innymi zwierzętami. Oddam z powodów osobistych. tel. 603 399 656 E-mail: [email][email protected][/email]" SHI TZU JEST Z WARKI.[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8634/shitzuk.jpg[/IMG]
-
Co do kudłacza to facet chciał mi go nawet dzisiaj oddać. Niestety to nie takie proste nic o nim nie wiem bardzo długo siedział w zamknięciu nie wiadomo jak będzie się zachowywał pewnie wszystkiego będzie trzeba uczyć go od początku. Kolejna sprawa to kasa trzeba go zaszczepić odrobaczyć pozbyć się pcheł.Konieczna wizyta u fryzjera ,smycz,obroża,kaganiec itd. Całkiem zapomniałam jak został znaleziony to był po wizycie u fryzjera i wyglądał zupełnie inaczej pokazałam kilka fotek i doszliśmy do wniosku że wyglądał jak sznaucer no ale on mi tak średnio przypomina sznaucera a może się nie zam nie wiem.
-
Marta, jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc, to była jedyna szansa Maszki i jak widać wykorzystana, mam nadzieję, że Państwo się zachowaniem tej małpiatki nie zniechęcą, bo ona potrafi być nieprzewidywalna jak widać :) Ostrożnie powiem, że tutaj kota zobaczyła chyba po raz pierwszy w życiu, nie okazała agresji, więc kotożercą nie jest w żadnym wypadku, chociaż ja już chyba się nie znam :D[/QUOTE] Nie ma za co małpa z niej jest ale i tak już za nią tęsknię-) Mam nadzieję że będzie dobrze i nic nowego nie wymyśli;-)
-
[quote name='Poker']To dobre wieści. Jutro trzymam kciuki za łagodną zmianę miejsca małej. Jakie tabletki dostała sunia? Może naszej Kredce pomogą w opanowaniu strachów.[/QUOTE] stress out i nawet podróż bezstresowo zniosła;-)
-
[quote name='malagos']I co państwo mówią, dograli sie z wyjcem?[/QUOTE] Pojechała jakieś 4h temu, zaopatrzona w obrożę, szelki i dwie smyczki. Państwo są nią zachwyceni, mimo to, że całą drogę płakała. W domu cały czas pod drzwiami siedzi.Na kociaki, nawet nie zwraca uwagi, jakby ich nie było. Niestety w niektórych przypadkach schronisko jest dużo lepsze niż domu. Jakiś czas temu dowiedziałam się o kudłaczu który cały czas siedzi w kojcu dzisiaj udało mi się go zobaczyć. Obraz nędzy i rozpaczy cały w dredach brudny,śmierdzący,zapchlony. Ponad rok temu został znaleziony na budowie gdzie był przeganiany kopany itd. Jeden z robotników zlitował się nad nim i zabrał do domu i od tego czasu pies siedzi w kojcu-klatce sama nie wiem jak to określić. Cały czas tam siedzi nie wychodzi na spacery, kilka razy był wypuszczony, ale ucieka i w ten sposób jego spacery się skończyły.Nawet nie ma imienia. Prześladują mnie teraz te biedne smutne oczy. Obiecałam mu że po niego wrócę tylko jeszcze nie wiem jak to zrobię... [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/844/otir.jpg[/IMG]
-
Maszka jutro jedzie do domu:multi::multi::multi: Dziewczynka zmieniła się nie do poznania, tak mi się wydaje że to chyba zasługa tych magicznych tabletek;-) To zupełnie inny pies.Jak do mnie przyjechała bała się wszystkiego a teraz już dużo odważniejsza.Na ten weekend wybraliśmy się do Wrocławia,strasznie bałam się jak poradzi sobie w dużo większym mieście i zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie.Panika była przez 5 minut a później już zupełnie normalnie tylko cały czas sprawdzała czy jestem;-)Co do jej wycia to minimalna poprawa ale zawsze jest;-)
-
[quote name='nielegalny']ja bym z mila checia zaopiekowala sie psina, lecz niestety jestem z Gdanska.[/QUOTE] Z Gdańska jest piesek którego wstawiłam nie wiem czy jeszcze aktualne można napisać i się dowiedzieć
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
Elza22 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości ;-) -
[quote name='Poker']ojjj,chyba cioteczki chcą Elzę na kogoś naciągnąć, że się tak dopytują.[/QUOTE] Śmiało, Cioteczki możecie podsyłać kandydatki na pw;-)
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
Elza22 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
a tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/url] -
[quote name='Ziutka']Martusia...masz już nowa tymczasowiczkę na DT ? ;)[/QUOTE] No aż taka szybka nie jestem, dopiero tej znalazłam dom;-)
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
Elza22 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
mam pytanko dlaczego taki drogi hotel? przecież z karma to będzie dobrze ponad 500 zł -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Dzięki wielkie :loveu: Wydarzenie mówisz i masz : [URL]https://www.facebook.com/events/149981455161364/[/URL][/QUOTE] i o to chodzi zaprosiłam kogo się dało będę udostępniać do skutku ;-) -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
Elza22 replied to szafra's topic in Już w nowym domu
jestem i ja przydały by się wydarzenia na FB -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oby to był ten domek trzymam kciuki;-) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwo,teraz już będzie dobrze.