-
Posts
1729 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elza22
-
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
Elza22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Szkoda ,że nie ma zdjęć jak mały jest tak do 10 kg? -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']To Maszka jeszcze nie w DS?[/QUOTE] Była w DS jakieś 3 dni;-( -
Imię: Masza Plec: suczka Wiek: 9 miesiecy Waga: 5.3 kg Miejsce:BDT Głogów Sterylizacja: będzie za 2 tygodnie Stosunek do dzieci: uwielbia Stosunek do innych psów: akceptuje Stosunek do kotów: akceptuje Kontakt: tel.601-96-18-68 mail: Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/239082-Mały-pies-i-duży-problem-z-DT Ma dom!!!!!!!!!!!!
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Mam yorka i na tymczasie Maszke tu jest jej wątek;-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239082-Mały-pies-i-duży-problem-z-DT[/url] -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']Ja najwcześniej podjadę po psa w sobotę po południu, wracając z Katowic. Do piątku wieczorem jestem kompletnie uziemiona, wracam codziennie o 22:00 (bo ciągle wet z Grace, praca i inne dodatkowe atrakcje). Mam nadzieję, że poradzisz sobie z synkiem i innymi "dziećmi" do tego czasu.[/QUOTE] Nie ma problemu, podjedziesz jak będziesz mogła ja i tak u rodzinki mogę go ulokować tylko w kojcu. Będziemy w kontakcie telefonicznym;-) -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']Super wieści! Elza a ty masz psy? Bo ja kojarze, że jak miałaś Dorę to to był twój tymczas a stałego swojego nie miałaś. Masz teraz 2 tymczasy?[/QUOTE] Mam 2 kg bestie która jest ze mną już 4 lata ;-) -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
No i mam sama dobre wiadomości psa mogę zabrać nawet jutro:multi::multi::multi: U mnie wszystko troszeczkę się skomplikowało i muszę zabrać swoje dzieciaki czyli synka i psy;-) No ale to nic, mąż mnie jutro zawiezie i zostanę u rodzinki na cały weekend. Mam nadzieje ,że dzięki temu marako będzie mogła odebrać psa tak żeby jej najlepiej pasowało. Lece kupić mu obróżkę;-) -
[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4061/maszka21.jpg[/IMG][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2693/ksieczka.jpg[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5897/ksieczka1.jpg[/IMG][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1457/paragons.jpg[/IMG]
-
Posta mi wcieło. Zadzwoniłam dzisiaj do Pani zainteresowanej Maszka, zapytać jaką decyzje podjęła. Usłyszałam to już nieaktualne nie szukamy już psa, wyjeżdżamy do córki. Zdenerwowałam się w piątek prosiła żeby ją zostawiła za rękę mnie przecież trzymała nie chciała żebym wyszła odstawiła całą tą scenkę a dzisiaj co nieaktualne.,co by było jak bym ją zostawiła w ten piątek usłyszałam to nie pani sprawa i się rozłączyła.
-
Niestety sterylka dopiero za dwa tygodnie będzie okazało się że Maszka była zaszczepiona tylko puppy to jest dla 5 tygodniowych szczeniaków. Wiec musiałam ją zaszczepić paragon i wpis w książeczkę wstawię wieczorem. Maszka ma jeszcze mleczne zęby myślałam że wypadną jednak trzeba będzie je usunąć jak będzie miała sterylke ona jakaś pechowa jest same problemy z nią...
-
[quote name='malagos']Dziś sterylka? Oby wszystko poszło jak po maśle :)[/QUOTE] Tak to już dzisiaj za 2h.Wszystko przez cioteczkę malagos która zgłosiła Maszke do skarpety sterylkowej i połowę winy ponosi Zuza35 która przelała 125 zł potwierdzam że pieniążki doszły jeszcze raz bardzo dziękuję ;-) ;-);-)
-
[quote name='Nutusia']No jasny gwint - oby się ten pani zaufany wet okazał normalny i "postępowy"...[/QUOTE] Cały czas czekam na telefon...
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='pupus']Witam jestem Agnieszka. Piszę na forum, bo jak widzę mimo iż pisałam na priw to i tak tutaj trafiło ... Przepraszam Kakadu, że pisałam do Elzy ale myślałam, że skoro ona otworzyła wątek to sunia jest u niej- mój błąd-przepraszam. Przyznam się szczerze, że dopiero teraz przeczytałam cały wątek(mam ograniczony dostęp do netu), a poza tym jak same wiecie w takim wątku więcej podnoszenia i plotek "cioteczek" niż rzetelnych informacji o psie- bez obrazy- stwierdzam fakty !!! Po całości lektury padam na kolana - jestem pod ogromnym wrażeniem ile wysiłku, pracy, serca i pieniędzy włożyliście w ratowanie tej suni i jej nóżki !!!! Tym bardziej przygniótł mnie ogrom odpowiedzialności ... mam nadzieje, że będę godna, bo gdyby nie daj Boże coś- to nie chciałabym zadzierać z połową Warszawy ;) Kakadu proszę wymiziaj malutką ode mnie i ucałuj jej łepek oraz przekaż, że ciocia Aga bezustannie o niej myśli ....[/QUOTE] Witamy nową cioteczkę.Umieściłam tu pw ponieważ to nie było nic osobistego tylko dotyczyło Tusi szczerze mówiąc to myślałam Agnieszko ,że wątek przeczytałaś.Dobrze,że już wszystko jasne;-) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, jestem jak najbardziej zainteresowana, więc nie ma pośpiechu - dobro suczki jest najważniejsze. Rozumiem, że odległość nie stanowi problemu ? Jeśli mogłabym wspomóc finansowo jej leczenie(zdaję sobie sprawę, że leczenie bywa kosztowne!) to proszę o nr konta - w miarę możliwości wesprę "moją" wybrankę Pozdrawiam Agnieszka--- i co cioteczki na to? -
Fraszka - psi ideał - znalazła dom jakby uszyty na jej miarę!
Elza22 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście ,że wszystko dobrze się skończyło;-) Ja już się pogubiłam ,na tym wątku Fraszka w sobotę jedzie do domu? -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Elza22 to zapytanie dostałaś na pw ? Tusia nie była jeszcze ogłaszana..... Zadzwonię do kakadu. Edit: Rozmawiałam z kakadu. Według Nas w tym momencie na adopcje jest za wcześnie. Tusia będzie jeszcze miała wizyty kotrolne, rtg. Nie wiadomo czy będzie potrzebna jakaś rehabilitacja itd. Jak Tusia już będzie w pełni zdrowa to będziemy myśleć o adopcji.[/QUOTE] Tak zapytanie dostałam na pw. Zaraz odpiszę Pani może akurat to ten domek i poczeka aż malutka będzie w pełni sił bo szkoda by było. -
We wtorek o 13 strerylka trzymać kciuki;-)
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Elza , usuń nazwisko pani.[/QUOTE] Dziękuje całkiem zapomniałam. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']OK, to czekam na wieści w środę. Mam nadzieję, że pozytywne. W przyszłą sobotę chyba pojadę z Hondą do Katowic na wystawę, więc ten termin jakby co, raczej odpada. Chyba, żeby wracając zajechać po niego (i tak tz się musi dowiedzieć kiedyś...), jakby już był pod opieką Twojej rodzinki.[/QUOTE] Ja również mam nadzieje że będą pozytywne.Jak już będę wiedziała, kiedy pasuje to będziemy kombinować. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
dostałam taką wiadomość co mam odpisać? Witam Czy Tusia jest nadal do adopcji ? Jestem z Wielkopolski, czy istnieje możliwość dowozu pieska (mogę pokryć koszty transportu po uprzednim ustaleniu kwoty). Jak Tusia reaguje na dzieci - mój stan rodzinny to jedno dziecko 5-letnie i cztery koty! Wprawdzie mam małe mieszkanie ale za to mieszkam na wsi i miejsca na spacery nie brakuje Pozdrawiam Agnieszka -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Powiedziałam, że ja zabieram psa do siebie żeby mi problemów nie robili.Odbiorę go ,zabiorę do rodzinki w Oławie jak będę z mężem to go zawieziemy do Wrocławia. Mogę go przetrzymać u rodzinki, tak żeby marako pasowało. Najważniejsze, to żeby go już odebrać a później to wszystko się dogra. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']o rany :shake: niefajnie... a ta sąsiadka nie mogłaby Ci go wydać?[/QUOTE] Niestety nie, mam zadzwonić w środę i się umówić na konkretny dzień. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='marako']Ktoś został, żeby choć pić podać psu i jeść? Jakieś mam złe przeczucia na ten temat. OK, jak trzeba, to czekamy. Chciałam mu przyspieszyć dochodzenie do formy, jak już o nim myślę ostatnio. A jak z Twoją tymczasowiczką? Ludzie zmienili zdanie co do sterylki?[/QUOTE] Niby sąsiadka daje mu jeść i pić. Dzwoniłam do koleżanki ma podjechać i zobaczyć czy światło się świeci i może uda jej się zobaczyć psa. Niestety nie zmienili zdania. -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Udało mi się wreszcie dodzwonić, niestety pan pojechał na pogrzeb wraca dopiero w środę... -
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Elza22 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Cały dzień próbuje się dodzwonić do tego faceta i nic już zaczynam się martwić...