Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Piękna gromadka tylko pozazdrościć ;-)
  2. [quote name='Zuza35']Masza, nie bądź zołzą :( Gdyby to się dało psiakowi wytłumaczyć, że to wszystko dla jej dobra... W każdym razie Masza w dalszym ciągu szuka domu. Co dalej z tym się robi? Gdzie ją najlepiej ogłaszać?[/QUOTE] Masza w tej chwili nie nadaje się do adopcji. Mam z nią sporo problemów,jednak nie ma mowy o oddaniu jej!!! Cieszę się mimo wszystko że jest u mnie bo w schronisku pewnie zdziczała by do reszty i nie miała by szans na adopcje.
  3. [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3976/dorar.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6611/dora1a.jpg[/IMG][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2589/dora2z.jpg[/IMG][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1556/dora3t.jpg[/IMG] Witamy :) trudno jej zrobić zdjęcie bo jest ciągle w ruchu ale udało mi się uchwycić ja kilka razy :) pies jest cudowny, inteligentny i naprawdę nie powtarzalny :) Ostatnie zdjęcie kilka dni po przyjeździe jeszcze z ubrankiem :) Pozdrawiam
  4. Maszka już u mnie;-) Na żywo wygląda inaczej, jest minimalnie większa od mojego yorka, który waży 2kg. Dziewczynka nie potrafi chodzi po schodach i na spacerkach średnio sobie radzi jak jest dużo ludzi to panikuje taki mały dzikusek jest z niej. Nie martwię się tym jednak spokojnie powoli z wszystkim sobie poradzimy;-) Najważniejsze że bardzo dobrze dogaduje się z moją sunia no i uwielbia mojego synka cały czas pcha się żeby być blisko niego;-) Troszeczkę sobie popłakała pod drzwiami ale to normalne trzeba dać jej kilka dni;-)
  5. [quote name='andegawenka']Na dole sa moderatorzy na zielono , Czarodziejka juz jest nieaktualna niestety http://www.dogomania.pl/forum/forums/98-Na-bezdomn****** Dziękuje za pomoc nie rozgryzła bym tego sama;-) Już napisałam ;-)
  6. [quote name='phase']Wydaje mi się, że mod może to zrobić, ale nie dam ręki uciąć. Przydałaby się taka osoba, bo wchodzi się na pierwsza stronę i widzi jakie psiaki są, by nie powtarzać.[/QUOTE] do kogo trzeba napisać w tej sprawie ?
  7. a wątek nie może być przeniesiony na kogoś kto o to zadba?
  8. [url]http://www.facebook.com/schroniskokundelek[/url]
  9. Trzymam kciuki i czekam na wiadomości;-)
  10. [quote name='Bgra']o matulu,Ty go znalazłaś?czy to ogłoszenie?[/QUOTE] znalazłam ogłoszenia na FB
  11. ZGUBA CZY PORZUCENIE? W dniu wczorajszym 11.02.2013 o godz. 10 przy ul. Warszawskiej 103 w Rzeszowie znaleźliśmy zmarzniętego pieska rasy Shih Tzu. Wiadomość:tel./fax 17 87 31 000, 17 855 29 77 [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1208/123ko.png[/IMG]
  12. Kasa jest Chojraczkowi bardzo potrzebna tylko jego skarbik nawalił po całości. Mam cały czas nadzieję że to wszystko się wyjaśni i nie okaże się że skarbnik sobie przywłaszczył pieniążki. Bo niestety tak teraz to wygląda!!!
  13. Sytuacja jest bardzo dziwna. Nie da się zmusić DadaM do przekazania pieniędzy dla Chojraczka chyba że ktoś zna ją w realu bo innego rozwiązania nie widzę.
  14. [quote name='szafra']Niestety nie wypaliło :-([/QUOTE] :-(:-(:-(:-(:-(
  15. [quote name='malawaszka']wieść gminna niesie, że siku i kupka na dworku :cool2::sweetCyb:[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  16. Elzo, ja robię swoje. Pomagam jak mogę i dogo nie ma nic do tego. Czasami jest fajnie a czasami tez mam dość. Ogólnie ciotki z dogo wiele razy pomogły w sytuacjach, kiedy byłam bezradna.[/QUOTE] Ja się nie spodziewałam że są tutaj ludzie którzy pośrednicza w wywozie psów do Niemiec...
  17. [quote name='kakadu']wydaje mi się, że żaden preparat nie daje 100% pewności, a to, że kleszcz sie wczepi to mnie wcale nie dziwi; ważne żeby zdechł przed upływem 48 godzin, bo podobno tyle trzeba, żeby tak sie nażarł, żeby mu sie cofnęło; ale oczywiście nie jestem ekspertem; nie znam sie na kleszczach, wiem tyle co przeczytałam, albo usłyszałam i odcedziłam od ewidentnych też usłyszanych/przeczytanych bzdur; z tego co wiem fiprex i frontline zawierają ten sam składnik czyli fipronil, tylko w fiprexie jest go mniej; ale chomik jest mały i nie sięga górnej granicy psów małych (10 kg) więc powinien byc ok; frontline jest droższy, ale jeśli uznacie, że powinnam kupować frontline albo cokolwiek innego to prosze o opinie;[/QUOTE] Źle się zrozumiałyśmy. To że dla mojego yorka, ten preparat jest najlepszy to nie oznacza że dla każdego psa. Chomiczek może być latami pryskany i może nic nie złapać. Ja akurat miałam takie nie fajne doświadczenie z tym preparatem ale znam przypadki gdzie pies został spryskany frontline a kleszcz się przyczepił wiec nie ma reguły.
  18. Jaki poważny ;-) Ziutka wstaw jakąś fotkę swojego maleństwa bo tylko jedną widziałam jak miał kilka dni ciekawa jestem jak się zmienił;-) Już znalazłam. Śliczne maleństwo i jakie ma długie włosy;-) Cukiereczek do kogo podobny?
  19. [quote name='Nutusia']To fakt. Martwię się najbardziej jak Motencjusza przyjmie sunia rezydentka...[/QUOTE] Będzie dobrze musi być ;-) Nie ma co martwić się na zapas;-)
  20. Ja również cały czas o nim myślę tylko niestety szansa na to że go ktoś adoptuje się minimalna. Uważam że jedyne co można dla niego zrobić to ogłaszać go na całą Polskę i dodać że dowieziemy go na miejsce. Gdyby domek się znalazł dołożę się do transportu.
  21. Wygląda na to ,że w środę będę mogła wybrać na spacerek z Maszeńką ;-)
  22. [quote name='kakadu']i wychodzi na to, że niepotrzebnie zakropliłam chomika fiprexem, bo śnieg spadł i kleszczy niet... :shake:[/QUOTE] Ja swojego yorka cały czas kropię dla pewności;-) Ja raz tylko pryskałam fripexem pojechałyśmy do lasu i wróciłyśmy z 4 kleszczami. Od tego czasu tylko frontline.
×
×
  • Create New...