[quote name='madziakato']Słuchajcie, tak myślę o Harnasiu...
A może wydarzenie na FB mu ułatwi drogę do domku?[/QUOTE]
Pewnie! To młody psiak więc trzeba go tylko rozsławić :)
[quote name='Jaasmin']Teraz właśnie też o tym myślałam :) tylko ja nie wiem jak to się robi i nie mam konta osobistego na fb... A to jest jakaś różnica między wydarzeniem , a zwyczajnym wklejeniem posta na osi czasu? Bo na osi czasu mogę wkleić na fb firmowym chociaż.[/QUOTE]
Różnica duża ;) takie wydarzenie publiczne to nawet na całą Polskę. :)