Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Kochany nasz :loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. A łudziłam się,że odpowiedź będzie w miarę normalna.... :( ręce opadają!!!
  3. Mam nadzieję Gabi,że jak zrozumieją sytuację to zapłacą za transport a ta reakcja wyniki z ich niewiedzy.
  4. SUPER!!! Zaciskamy kciuki i nie puszczamy!!!!!!!! :thumbs::thumbs:
  5. melduję się u Koki :)
  6. Zaglądam do Puszka :)
  7. Wpadam w odwiedzinki do kochanej dziewczynki :loveu:
  8. jestem na zaproszenie Iwonki....matko bidulek :(:(
  9. Zaglądam do Frediego :)
  10. Obiecany banerek dla Tuptusia od cioci fochu :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244563-Biedny-Tuptu%C5%9B-nie-ma-niczego"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1396/m53h.jpg[/IMG][/URL]
  11. dobrze,że sunia już bezpieczna..uff..
  12. [quote name='Gabi79']To prawda, w dodatku, tacy, którzy mają dużo zawsze narzekają i są strasznie pazerni. Raz uczestniczyłam w rozmowie nt. pomocy poprzez wysyłanie sms-ów np. na fundację TVN i pewna osoba o wysokich dochodach stwierdziła, że nie wysyła, bo co tam te parę złotych, jak i tak dzieci potrzebują dużo. Istne pustogłowie. Ja już dzisiaj padam na przysłowiowy pysk, jakby mało było "rewelacji" kliknęłam na wirtualnej Polsce w fotkę szczeniaczka i mi się włączył filmik o jedzeniu psiego mięsa w Wietnamie. Pokazali transport psów w klatkach, a potem, jak jednego zabijali na oczach pozostałych. Mam dosyć, świat jest poj....y i tyle, a większość ludzi to potwory!!!!!![/QUOTE] Ludzie w dzisiejszych czasach nie rozumieją idei pomagania. Moja wychowawczyni na koniec liceum zapisała mi taki cytat: " [I]Czujemy,że nasza działalność to kropla w morzu.Ale bez niej ocean byłby uboższy"[Matka Teresa z Kalkuty][/I]I to właśnie jest TO,bardzo pięknie ujęte. Gabi,ja tych filmików to nawet już nie oglądam....ja sobie tego nawet nie chce wyobrażać...:-(:-(
  13. [url]http://img826.imageshack.us/img826/8928/46ix.jpg[/url] kocia ferajna :loveu:!!!
  14. [quote name='Gabi79']Bardzo dziękuję!!!!!!!! Dzwoniłam do p. Danusi. Nie jest dobrze. Państwo robią chyba sobie na złość przy pomocy psa. Facet chce jej się pozbyć i to już, a jego żona chce Larę zatrzymać i twierdzi, że wszystko jest ok. P. Danusi jeszcze jutro z nią porozmawia. Jeśli nie zgodzi się oddać Lary, to chyba nic nie poradzimy:-([/QUOTE] Muszą się zrzec....no muszą!!!
  15. [quote name='kolejna kobietka']W weekend byłam u znajomych, jak się dowiedzieli, że ludzie płacą 300 a czasami i więcej za utrzymanie psa w hotelu, to reakcja była taka jak zawsze i oczywiście standard - sami nikomu nie pomagają :shake: dodam, że bardzo im się powodzi...[/QUOTE] Zazwyczaj prędzej da ten kto ma mniej niż ten kto ma "na zbyciu" i mógłby pomóc.....taka mentalność teraz:shake:
  16. Jestem na zaproszenie Gabi.... oj kiepska sytuacja :( czemu jest takich ludzi coraz więcej??? jejku nie mogę już :shake:
  17. [quote name='szafra']UFFFFF dobrze, że z kicią już wszystko OK :p.[/QUOTE] też odetchnęłam z ulgą :):)
  18. Wpadam w odwiedzinki do Fredziulka ;)
  19. Tak,foteczki !!!! :loveu: Czekamy :):):)
  20. Biedna kicia :( No tak..koniecznie trzeba ją do klatki....ale to niełatwa sprawa,no i klatkę też trzeba mieć.:(
×
×
  • Create New...