Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Cóż.... może jeszcze ktoś zadzwoni? :(
  2. teraz wśród tłumu ogłoszeń trzeba się nieźle umysłowo nagimnastykować żeby przebić się i wyróżnić :roll: A ten tytuł mi się bardzo podoba!! :)
  3. Ale fajny filmik :loveu: Słodko się bawią:razz:
  4. to czekamy na informacje od Pani...
  5. :(:( och........
  6. Zima to ciężki okres :roll: Emiś,trzymajcie się ciepło i zdrowo :)
  7. Wpadam do Zosieńki naszej kochanej :):) oby telefon zadzwonił :thumbs:
  8. [quote name='Martika@Aischa']a jasne że się znajdzie :lol: Beacia zdrowiej nam szybciutko :buzi::calus:[/QUOTE] Dzięki ciocia! :buzi: Kiedyś w końcu trzeba wyzdrowieć :shake:
  9. bo to jest tak,że albo komuś zależy albo nie... Ale może ten pan zadzwoni jutro albo pojutrze,po prostu woli dobrze przemyśleć tą adopcję.
  10. Ja wierzę nieustannie,że znajdzie się ktoś kto się w Bostonie zakocha :loveu::loveu: (tak jak ja :razz::lol:)
  11. Gabi dostała nowe zdjęcia Nuteczki to wstawiam :loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6PHrV_30v7s/UP_g4selYiI/AAAAAAAAA64/s5T20ahq8pE/s320/zdj_cie0228.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5SgAILaEVAk/UP_g4hUOYrI/AAAAAAAAA68/IXF9sidcvl8/s320/zdj_cie0229.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X-ftldrOmaE/UP_hRFPdQcI/AAAAAAAAA6I/TO0WVCrFzcI/s512/img20130120_001.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Wspaniała wiadomość :bigcool:Zosieńko tak się cieszę !!! :):)
  13. trzymamy oj trzymamy !!!!! :):) :thumbs:
  14. Bardzo chciałabym,żeby się Atoskowi udało !!! :):) No i mnóstwo tu ciotek ze Śląska i tych okolic więc na pewno o wizytę P/A nie będzie trzeba się martwić :) zaciskam kciuki :thumbs:
  15. [quote name='magdola']Cioteczki, dzisiaj negocjowalam z Tozem i jest szansa na darmowa sterylke;) wiem, ze żal oddać, dlatego dom musi być najlepszy.... Ona jest kochana, dlatego szukam najlepszego domu. Dzieki za przybycie na wątek ;)[/QUOTE] to trzymam kciuki :thumbs: ciesze się,że znalazłaś jakieś rozwiązanie :)
  16. [quote name='paula_t']Dzięki Beatko za rady, spróbuję Mozille, tylko muszę na innym komputerze, bo tu nie mam, a jak nie wyjdzie to się poddaję:mdleje:[/QUOTE] Nie ma za co :) Chciałabym żeby się udało ;)
  17. [quote name='Mysza2']Ja korzystam z mozilli, a mimo to jak mam reklamę bazarku w podpisie to już żadnego banerka mi nie puszcza:([/QUOTE] Tak Elunia,wtedy to też nie. Ale dwa banerki bez żadnych podpisów powinny wejść:roll:
  18. witaj Nette:loveu: cieszymy się,że jesteś z nami :):)
  19. Nie ma za co ciocie :loveu: Oby tylko zadzwonił TEN telefon :):)
  20. [quote name='__Lara']Mam telefon kontaktowy od ewu, mogę przesłać na Pw. ewu miała kontakt, teraz jest zagranicą :/[/QUOTE] koniecznie trzeba zdobyć jakiś kontakt z tą panią i kuć żelazo póki gorące czyli ludzi chętni do pomocy...
  21. Zaglądam wieczorową porą do Stefci :)
  22. Też trzymam kciuki za ogłoszenie w DZ! [quote name='paula_t']Zrobiłam przed sekundą tak i nie działa. Od samego początku nie mogłam wrzucić dwóch banerków i zawsze się zastanawiałam, jak się innym udaje. Z google chrome.[/QUOTE] Czasami wina jest przeglądarki.Pamiętam jak używałam opery i za każdym razem wstawianie banerków kończyło się tak jak w Twoim przypadku.Teraz korzystam z mozilli firefox i wszystko jest OK. Więc może spróbuj z innej przeglądarki,a jak się nie uda to już nie wiem :(
  23. super,że jest wydarzenie....wzięłam już udział.
  24. trzymam kciuki za wyniki badań !! :thumbs: [quote name='paula_t']Jednak się nie udało:( Asiuniab mi napisała, że banerki są niepodlinkowane i jak je podlinkowałam, to znowu mi się pojawia ten komunikat: "[COLOR=#3E3E3E]Twoja sygnatura nie może być dłuższa niż 400 znaków [/COLOR][I]łącznie[/I][COLOR=#3E3E3E] z tagami BB code."[/COLOR][/QUOTE] hmmm....:shake::shake: [quote name='kiyoshi']jjak klikam na Twoje banerki to wychodzi, że Lider jest podlinkowany, a Zosia nie...[/QUOTE] Dokładnie,mi też...spróbuj [B]paula_t [/B]jeszcze raz wrzucić banerek Zosi podlinkowany.Zaznacz po prostu cały i daj kopiuj.Z jakiej przeglądarki korzystasz?
×
×
  • Create New...