[quote name='magdola']Cioteczki, dzisiaj negocjowalam z Tozem i jest szansa na darmowa sterylke;) wiem, ze żal oddać, dlatego dom musi być najlepszy.... Ona jest kochana, dlatego szukam najlepszego domu. Dzieki za przybycie na wątek ;)[/QUOTE]
to trzymam kciuki :thumbs: ciesze się,że znalazłaś jakieś rozwiązanie :)