Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Jutro sterylka,bądź dzielna nasza dziewczynko!!!
  2. [quote name='ewes']bazarek -> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239353-Cegiełki-Zbieramy-na-transport-dla-Atosa-Do-10-02!-Pomóżcie!?p=20368787#post20368787[/URL] rozsyłacie, podnoście, bo bez tego ani rusz ;)[/QUOTE] biegnę podnosić:)
  3. [quote name='Mysza2']skąd my to znamy:):), nasze biedne zagłodzone psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] dokładnie :evil_lol::evil_lol:
  4. Dzięki za wieści:loveu: Czesiu podróżnik :razz:
  5. Psiaki mają niesamowitą pamięć...ech. :( Ale przylepa z niej kochana i jak słodko na tym śniegu się tarza:loveu: Cudna mała!!! :loveu: To w takim razie czekamy na relację z wizyty u weta ;)
  6. [quote name='sonica']ja patrze na to z innej strony, każdy ma swoje miejsce na ziemi, a że ono jest na drugim biegunie to taki tyci tyci szczegół;)Maniek przyjechał do nas z obornik wielkopolskich więc też krótkiej trasy nie pokonał;), Kochani cieszmy się z tego, że mały wreszcie będzie miał dom i kanape tylko dla siebie;) no i może Majka mu się tam wciśnie:)[/QUOTE] Też jestem tego samego zdania!! :) Pięknie ujęte :)
  7. [quote name='Mysza2']Biorę wszystko Beatko :):):)[/QUOTE] To super :loveu: zaczynam szykować rzeczy :):)
  8. przecieram oczy bo nie wierzę!!!! :-o:-o:-o Atosku !!! :loveu::loveu::loveu::loveu: POWODZENIA !!!!!!! :multi::multi::multi::multi:
  9. I cisza.... :(:(
  10. [quote name='Mysza2']Bostonowe ciocie, czy miałby ktoś fanty na bazarek?? Ja chętnie zrobię, ale mam niewiel na razie. Boston biedny jak mysz kościelna[/QUOTE] Elunia ja bym Ci mogła przekazać kilka drobiazgów na naszym spotkaniu na bazarek dla Bostona :)
  11. Zaglądam do Zosieńki kochanej :loveu::loveu: Biedne oczko....mam nadzieję,że to nic poważnego.
  12. Stefcia to kochana i grzeczna dziewczyna:loveu::loveu::loveu: [quote name='piescofajnyjest']a u mnie jutro ma byc -37 C......ech:([/QUOTE] ja to bym z domu nie wychodziła w takiej temp :-o:-( nienawidzę zimna...:shake:
  13. [url]http://i49.tinypic.com/28jfx39.jpg[/url] jaki pieszczoch z niego :loveu::loveu:
  14. Jak miło widzieć Lunkę u siebie :loveu:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]
  15. Dzielna dziewczynka i jak się lubi bawić z Balbiną :razz:
  16. śliczna z niej dziewczynka :loveu:
  17. To już prawie rok,a ja za każdym razem wchodzę tu ze łzami w oczach..... [*] :(:(
  18. [quote name='Mysza2']Bardzo się cieszę:):) A ja do niego jadę w niedzielę:):) i znowu was fotkami zamęczę :diabloti:[/QUOTE] "Męcz" nas oj "męcz" :evil_lol::evil_lol: :cool3:
  19. Zaglądam do Biszkopcika na dobranoc :sleep2::sleep2:
  20. Pokazuj się Atosku....ech ktoś Cię w końcu musi wypatrzeć i pokochać takiego jaki jesteś !!!
  21. [quote name='kiyoshi']co człowiek to opinia:) warto było spróbować z tym ogłoszeniem...ale... rozsądek podpowiada mi, że już czas się poddać i przestać szukać... nie wiem czy jest możliwe aby jakiś człowiek żył tak odizolowany, aby kompletnie nikt nie mógł mu pomóc... gdyby Panią Zosi była stara samotna babcia, to przecież ma ona sąsiadów... sąsiedzi zauważyliby brak psa,spytaliby...Pani by odpowiedziała "oj uciekł, o ja nieszczęśliwa' sąsiedzi powiedzieliby innym, przypadkiem w sklepie... w końcu ktoś z tym innych nawet z nudów zajrzałby w internet! lub z dobroci serca napisałby ogłoszenie o zaginięciu psa... moim zdaniem tak to działa...[/QUOTE] Nie mogę się nie zgodzić...ciągle się łudzę,że może jednak ktoś się odezwie,ale... :( Dlatego tak jak piszecie ciocie, to z porzuceniem psiaka wydaje mi się najbardziej prawdopodobne. Kiyoshi ważne,że sunia u Ciebie,jesteśmy Ci wszystkie ogromnie wdzięczne :buzi:
×
×
  • Create New...