Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Jakby trzeba było jakieś ogłoszenia dla Fredziula to mogę trochę porobić :):)
  2. ooo Gabi uratowałaś jakąś bidę!!!dopiero teraz znalazłam wątek ;) Podczytałam trochę,chociaż przyznam się bez bicia,że 13 stron nie czytałam :evil_lol: To ja również przyłączam się do Was ciocie i zaciskam kciuki za domek dla małej bo widzę,że może się uda!!!!! :thumbs::thumbs:
  3. Jakie piękne foteczki !!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Widać,że Fredi rośnie :):) [URL]http://img822.imageshack.us/img822/6316/4qwf.jpg[/URL] ale miłość :loveu:
  4. Super!! to czekamy cierpliwie na foteczki :):):) :razz:
  5. [quote name='AgusiaP']U Bystrej wszystko w porządku :) Tylko nasza panienka jak była z Kasią u mamy zagryzła sąsiadowi kury ...[/QUOTE] ojajaja:shake::-oBystra bądź grzeczna kochana :)
  6. Zaglądam do Fredusia:loveu:
  7. Jestem na zaproszenie.... te biedne oczka :( Zamówić mu banerek?
  8. Śpij spokojnie sobie Fredusiu :loveu:
  9. Nasz Fredi pręgowany :loveu:
  10. Freduś wędruje z rąk do rąk i wszystkich zachwyca swoim urokiem :loveu::loveu::loveu: Ściskamy malucha :loveu::loveu:
  11. No to czekamy na kolejne foteczki naszego uroczego Fredusia :):)
  12. Też się cieszę z dobrych wieści!! :)
  13. Miłego wypoczynku Iwonko! :) Madzia masz tutaj dużą grupę wsparcia,damy radę ;)
  14. Obiecany banerek:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244208-PSIDOMEK-psiaki-z-Wodzisławskiego-Punktu"] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2619/lgh8.jpg[/IMG][/URL] :)
  15. Małe wpadki się jeszcze zdarzają,ale wierzę,że Fredi szybko się oduczy siusiania tam gdzie nie trzeba :):)
  16. [quote name='Martika@Aischa']Fredzika nie da się zapomniec :lol:[/QUOTE] Oj nie :loveu::loveu:
  17. [quote name='szafra']Dzięki - to z pewnością zwiększy jego szansę na domek. Po cichu mam nadzieję, że ktoś po niego dziś przyjedzie :cool3:.[/QUOTE] oooo! to trzymamy kciuki :)
  18. Oczywiście,pamiętamy o Fredim ;)
  19. Mądre kocisko :loveu::loveu:
  20. Zaglądam do Fredusia :):)
×
×
  • Create New...