-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
[quote name='Ajula']Najnowsze wieści z kliniki: - ma na brzuchu szew po zabiegu - prawdopodobnie sterylizowana, może wyjaśni się to po usg[/QUOTE] [quote name='Ajula']o dziwo ma na brzuszku szew posterylizacyjny....[/QUOTE] Ale czy sterylizacja ostatecznie się potwierdziła w badaniu USG?
-
Tak jakoś nie widzę - czy jest po sterylizacji, czy jeszcze i to "szczęście" ją czeka?
-
Ja bym nawet zagłosowała, już kilkukrotnie próbowałam w przeszłości, założyłam nawet konto, ale nie mam komórki (bo mi niepotrzebna ;)) i nie ma mnie na FB. Właściwie, po co im ta komórka - żeby wpychać się z reklamami? To prywatny telefon i nie powinien być udostępniany ot tak, jakiejś firmie. Ale i tak nie mam...
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
wawer replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
[U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173686"]Smutne walentynki... Arnoldzik... to już rok... pamiętam...[/URL][/U] -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
wawer replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
A co z tym 1%, macie już jakiegoś pośrednika? Teraz będą rozliczenia, zawsze coś można by uzbierać. -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
wawer replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
Przyszłam na zaproszenie, przeczytałam WSZYSTKO. Dużo tego, za dużo i czas baaardzo długi jak na tego typu sprawę. W pewnym momencie wydawało mi się, że prawdziwy Karo w ogóle nie istnieje, że to tylko hasło, by uzbierać pieniądze, a zdjęcia... cóż... pies jak pies, każdy może pozować. Gdyby nie wpis Mortes, to pewnie zostawiłabym wątek w trakcie mojego wrażenia. Dobrze, że to był tylko sen, sen, który wcale nie tak rzadko zdarza się na Dogo, a osoby prowadzące wątek mają przecież malutko postów, więc wcale nie musimy im wierzyć od "pierwszego wejrzenia". Ale sen mara... na szczęście. Przy okazji dużo się dowiedziałam o tytułach naukowych i zawodowych (też mam - a co! tylko się tak nie chwalę, bo po co? i tak nie mam pracy od dobrych kilku lat), poczytałam kłótnie tytularne i nie tylko, wzajemne żale i pretensje - kilka stron co najmniej. Tylko o psie coraz mniej poza ciągle tymi samymi hasłami - weźmy się i zróbwa coś. Pomóc nie mogę, bo j. w., a w domu mam dwa w stałym leczeniu, dwa z dysplazją itp. odeszły, a najgorsze jeszcze przede mną. Wiem, ile kosztuje samo leczenie, a są jeszcze inne koszty. Mam bardzo już wystudzoną głowę, nie zapalam się tak szybko, patrze trochę trzeźwiej, bo bez osobistych emocji. Co nie znaczy, że nie chciałabym pomóc, że nie żal mi psa. Żal, ale nie tylko jego. Tysiące tu takich biedaków z jeszcze większym problemami. Dlatego zawsze zadaję sobie pytanie - czy możemy pomóc wszystkim? Nie. Ale jeśli jest szansa, to pomóc można przynajmniej spróbować. Jakoś nie widzę tu woli pomocy ze strony osób najbliższych psu i najwięcej mogących zrobić. Tylko wołanie i babskie żale. No cóż. Nie będę oceniać, bo i tak niewiele, a nawet nic nie mogę :(. Nie mogę pomóc wszystkim, którym bym pomóc chciała. Życzę psiakowi dobrej odmiany losu, domu, suchego i ciepłego spanka. I tyle tylko. To mój pierwszy i ostatni tu wpis. Nie umiem odnaleźć się w bałaganie i babskich rozmowach o niczym, nigdy nie umiałam. Szkoda, że nie mogę po prostu zabrać Karo do siebie, bo fajny ten Yeti. Żegnaj, piesku, powodzenia! -
Czy Ignaś jest zdiagnozowany? Czy ma szanse na odrośnięcie futerka? Nadal wygląda łysawo, może to hormony? Szkoda, że on musi być ciągle w ciepełku trzymany, u mnie zimny wychów, bo trzeba oszczędzać na gazie :shake:.
-
Ignasia można wywołać na FB, ale na dogo nie pokazuje się link do wątku ani zdjęcia, które wkleiłam na wątku Psiegrane Marzenia. Mnie nie ma na FB, ale akurat wątek przytuliska jest ogólnodostępny i można znaleźć Ignasia przez wyszukiwarkę. Przy okazji - pozdrowionka od Lenki i Józka, które ostatnio wpadły do mnie noworocznie :).
-
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
wawer replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Pytałaś w Psim Aniele i w Przytul Psa? W przytulisku w Głownie jest taki mikro-staruszek Ignaś: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184024-Przytulisko-dla-zwierząt-w-Głownie/page124[/URL] (post 3079 i ostatnie) i [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151896163478556.1073741932.282067398555&type=3[/URL] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q74/s720x720/1016532_10151897140098556_601301714_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/s720x720/563094_10151897140088556_528596548_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q75/s720x720/1375649_10151902256858556_283512579_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/s720x720/1235146_10151897139698556_2077011490_n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img443/2471/n6f6.jpg[/IMG] -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
wawer replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://kartkolandia.pl/kartki/1/1/d/kartki-boze-narodzenie-nadzwyczajny-prezent-1799.jpg[/IMG] -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
wawer replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
No, i mnie się to nie bardzo podoba, ale cel szczegółowy był na pewno wpisany. -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
wawer replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
500 zł i jeszcze nie przekazali :crazyeye:... To faktycznie ciężko :shake:. W zeszłym roku rodzinnie przekazaliśmy, w tym roku też. Jakiś bazar się zorganizuje, ale to kropla w morzu, wiem. Niemniej, zawsze coś. -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
wawer replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Też tu zaglądam, ale cicho... -
Dołączam się - dziękujemy za pomoc i za to, że na końcu swojej samotnej drogi spotkał kogoś, kto go zabrał do ludzi, dał stado i opiekę, poczucie bezpieczeństwa. Za wszystkie starania, próby, za szczęśliwy jednak pychol i machnięcia ogonkiem, za to, że nie odszedł sam, gdzieś w rowie, w klatce albo w kącie, że ktoś go przytulił, pozwolił godnie i spokojnie zasnąć. Szczęśliwej gonitwy na Wiecznych Łowach, Piesku!
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
wawer replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Tam już jakiś nosek zamieszkał ;). -
Ja dopiero teraz tu trafiłam. Nie dotarło do mnie wcześniej, dopiero jak przeczytałam wpis kejciu na wątku Znajdek :cool3:. W każdym razie, jestem. Na razie nowych rzeczy nie mogę wystawić na bazarek, bo nie mam czasu tym się zająć, a z ostatnich chętni chyba już wszystko kupili, co chcieli kupić i reszta pewnie się nie sprzeda. Ale będę tu zaglądać i może coś wykombinuję.