-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A swoje bazarki - z perfumami i z koszulką pominęłaś :mad:. Może jeszcze jakieś, bo faktycznie dużo ich i dobrze, bo znaczy, że ludzie czytają nasze reklamy i chcą pomagać. No, ja tylko bazarkami mogę pomóc :(. No, jest jeszcze bazarek książkowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247994-Książkowisko-dla-Samby-do-31-10-br[/url] paula82 dla znajdkowej Samby. Rany, ale się porobiło :multi:! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A na FB coś zbieracie? Mnie tam nie ma, ale dużo osób tam głównie "działa". -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Trzymajcie kciuki za niewidomego Leona.. do czwartku wieczorem, a później będziemy się cieszyć :) Pies Pauliny, Therion, miał dziś tomografię. Nie wygląda to dobrze, ale czekamy jeszcze na oficjalne wyniki.. Wicie ile kosztuje tomografia?! 777zł!!![/QUOTE] To chyba drożej niż u człowieka :crazyeye:. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Właśnie zrobiłam przelew na 120 zł z mojego bazarku z płytami winylowymi. Cioteczki były bardziej niż hojne - dzięki wielkie Shilomaniak i Paola06 :calus:. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
I ja na swój zapraszam :). -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ale fajowo, jak to kiedyś moje dzieci mawiały! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Chciałam napisać, że poza moim bazarkiem, bardzo fajne targowisko urządziła już wawer! I chyba nic się tu nie pochwaliła. Również mile widziana obecność i podrzucanie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248063[/URL][/QUOTE] No... się nie pochwaliłam, moja wina :oops:, ale skończyłam po północy i byłam już zamarznięta w moim nie ogrzewanym domu. Tylko pod kołdrę chciałam wskoczyć, więc na reklamy wrzuciłam, a o wątku Znajdek już zapomniałam :mad:. Dobrze, że Cioteczki czuwają i do porządku jestem przywołana. Ale, skoro tak, to napiszcie, co u Cezarka, bo mi ten psiak spokoju ducha nie daje. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zrozumiałam i rozumiem, ale tak jakoś - pewnie niechcący wyszło - to, co napisałaś, że ktoś (akurat nie ja) mógłby się poczuć urażony. Ale przynajmniej szczerze. Podrzuciłyśmy, nie kłócimy się :) i o to chodzi ;). -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wiesz, to, co dla jednego jest nic nie wartym przedmiotem, drugiemu może się przydać i nawet się ucieszy. Takie są w większości dogomaniackie bazarki. Obowiązku kupowania nie ma, a znajdują się chętni nawet na bardzo "dziwne" drobiazgi. Skoro sprzedający kiedyś je jakoś nabył, to nie był jedyny w owym czasie, więc i kolejny nabywca może się znaleźć. Jak to mówią, ziarnko do ziarnka, a nie każdy ma fanty za wysokie ceny i nie każdego stać na ich kupowanie. W końcu, sklepy też są. Ale, na pewno znajdzie się ktoś, kto i takie fanty zechce sprzedać, a że mniej przy nich roboty, a kasa większa, to fakt. Ja tam nie wybrzydzam, bo ofiarowuję to, co mam. Jak ktoś nie chce, nie kupuje, jak chce, to serdecznie witam i zapraszam. Tobie też czasem coś się podoba i coś u mnie już kupowałaś - aha! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bazarek, ale raczej duży, więc targowisko... różności :). -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Szykuję targowisko na Dzień Kundelka. Wszystko będzie dla Znajdek, ale ile się utarguje... zobaczymy, pewnie Psie-psiółki nie zawiodą i coś tam kupią ;), jak zwykle :calus:. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jeszcze poczekajmy na histopatologię, ale zawsze z łapą łatwiej niż bez :bluepaw:. Mój Szefik ma tylko jedną tylną, a na niej guz i w tym sezonie będziemy operować. Na macanego, wg doktora, nie jest złośliwy, ale psiak już ma drugie stadium nowotworu, więc gdyby co... myśleć się nie chce :(. Tymczasem dzielnie się trzyma i nie widać przerzutów po operacji guza przy nosku, ale kontrola jest na bieżąco. Oby Lolkowi się poszczęściło, taki młody... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Na moim bazarku cioteczki kupiły płyty winylowe za ponad 70 zł. Jak przyjdzie przelew, to wpłacę. Na parę dni w gabinecie przynajmniej wystarczy. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Damy radę - musimy! W jakim wieku jest Loluś? Na skanie napisano we wrześniu, że miała 17 tygodni - można operować takiego malucha (narkoza)? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Tym razem z mojego bazarku nie będzie wiele pieniążków, ale... zawsze to coś :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Na Facebooku i stronie znajdkowej psiaki miały odwrotne imiona niż p.Jola podała przy czipowaniu. Wg opisanych w necie zdjęć to Bolek został adoptowany a Lolek z Tosią zostali w przytulisku. :roll: I nie chcieliśmy już robić zamieszania i zmieniać imiona, zdjęcia ...[/QUOTE] To może, żeby faktycznie nie robić zamieszania (bo mnie np. już się pomieszało), nazwać go na nowo - Olek :diabloti:. Będzie bez pomyłek, a psiak zareaguje. Mój Pikuś mazowiecki-grójecki podobny - też słodziutki, tylko że pinczerek sfałszowany, to czorcik z niego niemały :eviltong:. -
To dziwne, że pies, a w dodatku suka, nagle gryzie dziecko po pół roku pobytu w domu. Nie wiem, ile chłopiec ma lat, ale zastanawiam się, czy to nie on sprowokował gryzienie. Może bezpieczniej dla suczki będzie zabrać ją stamtąd, nawet na własny koszt i poddać oględzinom. Dzieciaki mają różne pomysły. Np. mój syn, kiedy miała jakieś 7 - 8 lat, podgryzał :crazyeye: naszego wielkopsa wilczurowatego, leżąc mu wygodnie na szyi. Pies tylko piszczał, nawet nie przyszło mu do głowy warknąć, ale to była obopólna miłość dziwnie wyznawana. Na szczęście, pewnie dla obu, raz zdarzyło się to przy mnie i mogłam interweniować. Pies, podgryziony w ucho, wrzasnął jak opętany, ale nawet nie uciekł, tylko sobie popiskiwał. Dzieciak oberwał reprymendę, bo przecież pies był większy od niego i mógł go nawet zagryźć. No i kto to słyszał, żeby podgryzać psa, nawet z miłości! W każdym razie, sprawa tej suni nie jest do końca jasna i dobrze by było ją zweryfikować na miejscu. Może rodzice o czymś nie wiedzą, bo przecież pół roku było dobrze.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
wawer replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zapraszam na mały bazarek na Znajdki :). -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
wawer replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A Hinduska już nie ma - wątek ledwie powstał :(. Inne psiaki czekają, może...- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Hindus z konińskiego schroniska z chorymi nerkami prosi o pomoc!
wawer replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
I ja... :(