Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. A swoje bazarki - z perfumami i z koszulką pominęłaś :mad:. Może jeszcze jakieś, bo faktycznie dużo ich i dobrze, bo znaczy, że ludzie czytają nasze reklamy i chcą pomagać. No, ja tylko bazarkami mogę pomóc :(. No, jest jeszcze bazarek książkowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247994-Książkowisko-dla-Samby-do-31-10-br[/url] paula82 dla znajdkowej Samby. Rany, ale się porobiło :multi:!
  2. A na FB coś zbieracie? Mnie tam nie ma, ale dużo osób tam głównie "działa".
  3. [quote name='zoja.']Trzymajcie kciuki za niewidomego Leona.. do czwartku wieczorem, a później będziemy się cieszyć :) Pies Pauliny, Therion, miał dziś tomografię. Nie wygląda to dobrze, ale czekamy jeszcze na oficjalne wyniki.. Wicie ile kosztuje tomografia?! 777zł!!![/QUOTE] To chyba drożej niż u człowieka :crazyeye:.
  4. Właśnie zrobiłam przelew na 120 zł z mojego bazarku z płytami winylowymi. Cioteczki były bardziej niż hojne - dzięki wielkie Shilomaniak i Paola06 :calus:.
  5. To znaczy, że ludzie są OK, tylko już mieli dość podsikiwania i przeszli kryzys. Przyczynę jednak warto by ustalić, to i ludziom by pomogło. Cieszę się :).
  6. Ale fajowo, jak to kiedyś moje dzieci mawiały!
  7. [quote name='bric-a-brac']Chciałam napisać, że poza moim bazarkiem, bardzo fajne targowisko urządziła już wawer! I chyba nic się tu nie pochwaliła. Również mile widziana obecność i podrzucanie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248063[/URL][/QUOTE] No... się nie pochwaliłam, moja wina :oops:, ale skończyłam po północy i byłam już zamarznięta w moim nie ogrzewanym domu. Tylko pod kołdrę chciałam wskoczyć, więc na reklamy wrzuciłam, a o wątku Znajdek już zapomniałam :mad:. Dobrze, że Cioteczki czuwają i do porządku jestem przywołana. Ale, skoro tak, to napiszcie, co u Cezarka, bo mi ten psiak spokoju ducha nie daje.
  8. Zrozumiałam i rozumiem, ale tak jakoś - pewnie niechcący wyszło - to, co napisałaś, że ktoś (akurat nie ja) mógłby się poczuć urażony. Ale przynajmniej szczerze. Podrzuciłyśmy, nie kłócimy się :) i o to chodzi ;).
  9. Wiesz, to, co dla jednego jest nic nie wartym przedmiotem, drugiemu może się przydać i nawet się ucieszy. Takie są w większości dogomaniackie bazarki. Obowiązku kupowania nie ma, a znajdują się chętni nawet na bardzo "dziwne" drobiazgi. Skoro sprzedający kiedyś je jakoś nabył, to nie był jedyny w owym czasie, więc i kolejny nabywca może się znaleźć. Jak to mówią, ziarnko do ziarnka, a nie każdy ma fanty za wysokie ceny i nie każdego stać na ich kupowanie. W końcu, sklepy też są. Ale, na pewno znajdzie się ktoś, kto i takie fanty zechce sprzedać, a że mniej przy nich roboty, a kasa większa, to fakt. Ja tam nie wybrzydzam, bo ofiarowuję to, co mam. Jak ktoś nie chce, nie kupuje, jak chce, to serdecznie witam i zapraszam. Tobie też czasem coś się podoba i coś u mnie już kupowałaś - aha!
  10. Bazarek, ale raczej duży, więc targowisko... różności :).
  11. Szykuję targowisko na Dzień Kundelka. Wszystko będzie dla Znajdek, ale ile się utarguje... zobaczymy, pewnie Psie-psiółki nie zawiodą i coś tam kupią ;), jak zwykle :calus:.
  12. Jeszcze poczekajmy na histopatologię, ale zawsze z łapą łatwiej niż bez :bluepaw:. Mój Szefik ma tylko jedną tylną, a na niej guz i w tym sezonie będziemy operować. Na macanego, wg doktora, nie jest złośliwy, ale psiak już ma drugie stadium nowotworu, więc gdyby co... myśleć się nie chce :(. Tymczasem dzielnie się trzyma i nie widać przerzutów po operacji guza przy nosku, ale kontrola jest na bieżąco. Oby Lolkowi się poszczęściło, taki młody...
  13. Na moim bazarku cioteczki kupiły płyty winylowe za ponad 70 zł. Jak przyjdzie przelew, to wpłacę. Na parę dni w gabinecie przynajmniej wystarczy.
  14. Damy radę - musimy! W jakim wieku jest Loluś? Na skanie napisano we wrześniu, że miała 17 tygodni - można operować takiego malucha (narkoza)?
  15. Cieszę się, że tak szybko dotarły i dziękuję za potwierdzenie :)
  16. Ja przelałam właśnie 150 zł z mojego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247406-ROZLICZAM-*Kup-Teraz*-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-NA-BIA%C5%81OGONY-do-7-pa%C5%BAdziernika/page5[/url] na konto Mortes. Poproszę o potwierdzenie także na wątku bazarku po otrzymaniu.
  17. Tym razem z mojego bazarku nie będzie wiele pieniążków, ale... zawsze to coś :)
  18. [quote name='paros']Na Facebooku i stronie znajdkowej psiaki miały odwrotne imiona niż p.Jola podała przy czipowaniu. Wg opisanych w necie zdjęć to Bolek został adoptowany a Lolek z Tosią zostali w przytulisku. :roll: I nie chcieliśmy już robić zamieszania i zmieniać imiona, zdjęcia ...[/QUOTE] To może, żeby faktycznie nie robić zamieszania (bo mnie np. już się pomieszało), nazwać go na nowo - Olek :diabloti:. Będzie bez pomyłek, a psiak zareaguje. Mój Pikuś mazowiecki-grójecki podobny - też słodziutki, tylko że pinczerek sfałszowany, to czorcik z niego niemały :eviltong:.
  19. To dziwne, że pies, a w dodatku suka, nagle gryzie dziecko po pół roku pobytu w domu. Nie wiem, ile chłopiec ma lat, ale zastanawiam się, czy to nie on sprowokował gryzienie. Może bezpieczniej dla suczki będzie zabrać ją stamtąd, nawet na własny koszt i poddać oględzinom. Dzieciaki mają różne pomysły. Np. mój syn, kiedy miała jakieś 7 - 8 lat, podgryzał :crazyeye: naszego wielkopsa wilczurowatego, leżąc mu wygodnie na szyi. Pies tylko piszczał, nawet nie przyszło mu do głowy warknąć, ale to była obopólna miłość dziwnie wyznawana. Na szczęście, pewnie dla obu, raz zdarzyło się to przy mnie i mogłam interweniować. Pies, podgryziony w ucho, wrzasnął jak opętany, ale nawet nie uciekł, tylko sobie popiskiwał. Dzieciak oberwał reprymendę, bo przecież pies był większy od niego i mógł go nawet zagryźć. No i kto to słyszał, żeby podgryzać psa, nawet z miłości! W każdym razie, sprawa tej suni nie jest do końca jasna i dobrze by było ją zweryfikować na miejscu. Może rodzice o czymś nie wiedzą, bo przecież pół roku było dobrze.
  20. Dzisiaj koniec bazarku na białogonki - jeszcze zapraszam!
  21. Zapraszam na mały bazarek na Znajdki :).
  22. A Hinduska już nie ma - wątek ledwie powstał :(. Inne psiaki czekają, może...
×
×
  • Create New...