-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
[QUOTE]=eliza_sk;15297123]Ale jak dotrzeć do Olszańskiego - poza ogólnym mailem pytania na śniadanie nie mam żadnego zahaczenia.[/QUOTE] Wystarczy wejść na wątek Zulusa i trochę poklikać, tam są linki. Ale oto i link do kontaktu z Magazynem Ekspresu Reporterów: [URL]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/kontakt[/URL], tam jest opcja wejścia na kontakt z redakcją: "[FONT=arial][COLOR=#000000]Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Magazyn Ekspresu Reporterów” wyślij email na adres: [B][FONT=arial][B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=windowtext][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL][/B][/FONT][/B] lub zadzwoń: +48 (0-22) 50 70 210". Ale naprawdę, spróbujcie najpierw pogadać z opiekunami Zulusa i może Hesi, przecież to nic nie kosztuje, a trzy psy TAK dotknięte przez los w jednym czasie, to nie jeden. Publiczność krajowa, nie tylko lokalna, pieski też z różnych stron, więc nie ma konkurencji. A ludzie lubią serce pokazywać... na wizji. Może będziecie mieli chętnych do wyboru - pieski zasługują na jak najlepszy domek! [/COLOR][/FONT]
-
[quote name='koosiek']Ogólnie Lampo zawisł w próżni, nie ma żadnych perspektyw na dom, na tymczas też raczej nie... :([/QUOTE] :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
wawer replied to erka's topic in Już w nowym domu
Zaproszona, wpadam i na razie zapisuję. Budę niedawno odstąpiłam do schroniska, ale ludzie czasem mają i nie wiedzą co zrobić. Może poszukajcie na Allegro, w Gratce, na Gumtree, u Szerloka itp. Tymczasem, potem przeczytam! -
Trzy łapy, trzy łapy, a na łapach pies trójłapy z Palucha ...
wawer replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Trzymamy duuużo kciuków i psich łapek! -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
I dzisiaj, na dzień dobry :eviltong: -
Witaj, panienko! Czas się zaprezentować
-
[quote name='eliza_sk']Jaki pomysł poddałaś na wątku Zulusa, poza zwróceniem się do Olszańskiego ? Wawerku i nasz psiak to Zafir, a nie Zefir :)[/QUOTE] Wiem, że Zafir :evil_lol: i tłumaczyłam się z tego zefirkowego powiewu dalej, na wątku Zulusa :razz:. Pomylić się, bezcenne, bo ludzkie :p! A co do pomysłu, to właśnie zwrócenie się do red. Olszańskiego jako fundacja było tym pomysłem. Zawsze organizacja to nie osoba prywatna, no i jest to właściciel psa, więc ma wszelkie "moce", żeby go wspierać. Jestem "offem", ale myśle, że można spróbować. Zafirek ma już doświadczenie medialne, a że nikt się po niego nie zgłosił...:-( No coż, nie każdy chce i może opiekować się takim pieskiem :shake:. Na razie jest to opieka ciągła i kosztowna, większość ludzi liczy się z taką opcją i pewnie dlatego nie dzwonią, chociaż pieska żal. :-(
-
[quote name='Ginn']Co do reklamy Zafira. Ekspres Reporterów prowadzi facet, który jest wyrywkowo w "kawa czy herbata" ew. "Pytanie na śniadanie". Ma kilka psów. Chętnie angażuje się w sprawy "mniejszych braci". Może by tam udeżyć w sprawie domu. Przy okazji Fundację zareklamować. Dziewczyny z Fundacji są bardzo reprezentacyjne - dobrze by w telewizji wypadły - o psach nie wspomnę. Może głupi pomysł, ale co Wy na to.[/QUOTE] Witam deszczowo :-(! Wprawdzie już wysłałyście mail do TV, ale ja kilka dni temu podrzuciłam pomysł z red. Olszańskim na wątku Zulusa bez uszu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ciężko-pogryzione-uszy-Zulusa-POTRZEBNA-POMOC-FINANSOWA-NA-LECZENIE!!!!!!!/page40?highlight=zulus[/URL] i cioteczki może też już w tej sprawie działają. A gdybyście tak razem spróbowały, dwie organizacje to zawsze coś. Może i Hesia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190841-Hesia-1-5-kg-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zmia%C5%BCd%C5%BCone-przednie-%C5%82apy-DRASTYCZNE-ZDJ%C4%98CIA[/URL] by się załapała, bo ona "prywatna", niezrzeszona bidula, więc i siłę przebicia ma mniejszą. Ale cioteczkom zorganizowanym to pewnie by nie przeszkadzało, jeśli "wespół w zespół", aby "moc móc wzmóc"... :evil_lol: Sorki, jeśli się wcinam, ale pewnie nie ja jedna odwiedzam te wszystkie wątki, a burza mózgów wciąż trwa. ;)
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Podnoszę na dzień dobry! Next dostanie ode mnie z bazarku 40 zł, na razie więcej nie mogę. Miłego dnia! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191548-POWIEŚCI-np.-Smażone-zielone-pomidory-PORADNIKI-na-owczarki-staruszki-do-9.09/page4"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1915...-do-9.09/page4[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ciężko-pogryzione-uszy-Zulusa-POTRZEBNA-POMOC-FINANSOWA-NA-LECZENIE!!!!!!!?highlight=zulus"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1906...ighlight=zulus[/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/item1197110892_kos...ione_uszy.html"][COLOR=#4444ff]http://allegro.pl/item1197110892_kos...ione_uszy.html[/COLOR][/URL] -
Witaj, piesku! Jak sobie radzisz z tym deszczem? Kości nie bolą?
-
Hej, Zulu kochany :hand:! U nas dzisiaj leje i pozalewało mi ulice. A jak tam u Was, bo otwarte uszy na opady chyba trzeba jakoś osłonić? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191548-POWIEŚCI-np.-Smażone-zielone-pomidory-PORADNIKI-na-owczarki-staruszki-do-9.09/page4[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Witajcie, pieski i Cioteczki :hand:! Miłego dnia, Florciu i Maksiu :ylsuper:, biegajcie sobie :Dog_run:na zdrowie! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191548-POWIEŚCI-np.-Smażone-zielone-pomidory-PORADNIKI-na-owczarki-staruszki-do-9.09/page4[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ciężko-pogryzione-uszy-Zulusa-POTRZEBNA-POMOC-FINANSOWA-NA-LECZENIE!!!!!!!?highlight=zulus[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1197110892_kos...ione_uszy.html[/URL] -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witajcie, pieski i Cioteczki :hand:! Miłego dnia, Florciu i Maksiu :ylsuper:, biegajcie sobie :Dog_run:, bo już wiem od Maksia, że dzisiaj u Was nie pada! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191548-POWIEŚCI-np.-Smażone-zielone-pomidory-PORADNIKI-na-owczarki-staruszki-do-9.09/page4[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ciężko-pogryzione-uszy-Zulusa-POTRZEBNA-POMOC-FINANSOWA-NA-LECZENIE!!!!!!!?highlight=zulus[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][/URL][URL]http://allegro.pl/item1197110892_kos...ione_uszy.html[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
wawer replied to red's topic in Już w nowym domu
Podnoszę bazarek i pieski na dzień dobry! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191548-POWIEŚCI-np.-Smażone-zielone-pomidory-PORADNIKI-na-owczarki-staruszki-do-9.09/page4[/URL] [URL]http://allegro.pl/item1197110892_kos...ione_uszy.html[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Witaj, Maksiu! U nas leje i zalało kawałek naszego Wawra. A jak tam u Ciebie? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191548-POWIEŚCI-np.-Smażone-zielone-pomidory-PORADNIKI-na-owczarki-staruszki-do-9.09[/URL] -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Głaski - jesteś Wielka! :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Właśnie przelałam Maksiowi 100 zł na konto hoteliku sylwiaso. Leje u nas, ale słoneczne psiapsiaczki dla piesków u sylwiaso i cioteczki! :lol: -
Właśnie przelałam 50 zł na Sarę i innych jej towarzyszy. Na razie nie mam jeszcze potwierdzenia, ale, gdyby się okazało, że nie wpisałam nick-a, to jest to od GP-W z Warszawy. Pozdrawiam! :lol:
-
[quote name='wawer']... postaram się coś jednorazowo wpłacić. Jak nie dojdzie w tym m-cu, to na początku września. [/QUOTE] Śledzę cały czas, a teraz się melduję bo to dzień Matki Boskiej Pieniężnej i jutro pójdą wypłaty na wszystkie "moje" pieski. :evil_lol: :multi::loveu: Dużo tego nie będzie, bo Maksio [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189585-Wyrok-zapadł-czekał-go-zastrzyk-śmierci...-Maksio-potrzebuje-deklaracji-na-hotel!/page13[/URL] nie ma deklaracji ani chętnych domków i trzeba uszczknąć z innych piesków, żeby przetrzymał w hoteliku kolejny miesiąc. Konto fundacji dla wpłat nadal aktualne? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
-
No, to się psiak rozzuchwala i zaczyna swoje terytorium ustanawiać na cudzym podwóku :evil_lol:. Do życia wraca i zaczyna od podstaw - żarełko samo przychodzi, a donosiciel ma się podporządkować, bo to tylko "nośnik" polowanka, no i o kąt trzeba powalczyć, żeby jakiegoś intruza nie dokwaterowali, co potem znów pogryzie :cool3:. Wszystko OK! Troszkę dyscypliny i piesio będzie super :p! Pozdrowienia dla hoteliku! :lol:
-
Też żałuję :-(:-(:-(, ale Zulus i Arnold są świeżo po przejściach i ciasnocie schroniskowej, więc raczej nie byłoby wskazane narażać ich na stresy. Zulus jest przy tym dużo większy od moich dwóch psiaków, więc nie wiadomo, jak taki tercet egzotyczny mógłby się skończyć. Lepiej nie ryzykować.:shake: No, i rodzina nie bardzo widzi trzy ogony w domu, dwa to dla nich optimum, a ja też mam tylko dwie ręce do pieszczotek. :eviltong: Zul jest tak przystojny, że pewnie znajdzie domek zwłaszcza, gdyby okazał się medialnym morduchem ;).Tego mu szybko życzę! :lol::lol::lol:
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Wawerku ten Kajtuś to był od Was?bo ja odpisałam na PW i nie dostałam odpowiedzi i wyczytałam jak piszesz,że on do mnie nie przyjedzie![/QUOTE] Nic nie dostałam na PW :shake:. Kajtuś-Kołtunek należy do koła TOZ Police ([URL]http://www.dogomania.pl/threads/191107-Kołtun-zabiedzony-8-10-letni-pilnie-deklar.-na-hotel-lub-DT-ma-miesiąc-potem-schron/page23[/URL]) i po dłuższych debatach jego cioteczki zdecydowały, że na razie zostanie na ich terenie. Kochają go tam i nie puszczą! :lol: Dobrze, że ma takie fantastyczne opiekunki.