-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
[quote name='eliza_sk'][FONT=Verdana][SIZE=2]Aktualizacja wpłat[/QUOTE] A jak udało się Allegro? Zajrzałam - wygląda, że wszystkie cegiełki sprzedane. Jak wszyscy wpłacą, to chyba na trochę psince funduszów wystarczy. :lol: Dobrze by było, bo nie może mu niczego zabraknąć. Trzymaj się, mały!:eviltong:
-
[quote name='kameralna']Aha, i maleńka zmiana w tytule - przecież to Kajtuś nie Kołtun ;)[/QUOTE] Niepokorna jestem, ale tak mi się ten Kołtunek od pierwszego przeczytania spodobał... Pozwolicie, że będę go czasem używać, bo dzięki niemu zwróciłam uwagę na pieska? A on taki śliczny teraz, rasowiec pinczer czy nie znam się? Mam kundle.
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Wysłałam parę maili do dalszego rozesłania moim dzieciom. Nie robię wielkich nadziei, bo tu, w wawerskiej stronie Warszawy, same domki i na ogół jakieś ogonki już w nich są, ale może... ;) -
Zaglądam do Kajtusia-Kołtunka - dzień dobry piesku! Dzień dobry, Cioteczki i Wujkowie! :bye: Podskoczymy troszkę! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Czy we wrześniu nadal będzie można wpłacać przez TOZ na Kołtunka? Troszkę wredna jestem i zasadnicza - na prywatne konta nie płacę.:shake: Nie lubię, jak fiskus zabiera pieskom ich pieniążki, a kiedyś może zabrać. :-(
-
Trzy łapy, trzy łapy, a na łapach pies trójłapy z Palucha ...
wawer replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Coż tu tak cicho? Szczekamy! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Dobranoc! Może następnym razem będziesz ten next do pokochania? -
Dobrej i spokojnej nocy, piesku!
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Witaj Maksiu! Widzę, że energia Cię rozpiera. Chciałam Ci życzyć dobrej nocy i słodkich snów o nowym domku z ogrodem i żywiołowym właścicielem. [quote name='koosiek']Cieszę się, że Maksio już zaszczepiony :) Rozumiem, że muszę dopłacić jeszcze 44 zł?[/QUOTE] Koosiek, nie martw się, jakoś się pieskowi pomoże. Koniec miesiąca już blisko. Coś dorzucę, inni pewnie też. -
[quote name='memory']Za kilka dni wróci założycielka wątku, Tatankas, której bardzo zależy na Kajtusiu. Dobrze byłoby najpierw poznac Jej zdanie. Ponadto Kajtuś jest po opieką TOZ Police i tamtejszych wolontariuszy, zrobili dla Kajtusia już dużo i nie wiemy jak widzą ewentualne przeniesienie psiaka w inny rejon Polski, zwłaszcza, że w ich rejonie jest jakiś DT. Tak czy inaczej na hotelik potrzebne są pieniądze i na tym trzeba się skupić. Nikt nie przyjmie pieska za darmo.[/QUOTE] Fakt, bez kasy ani rusz, i u Was, i u nas. Ale ja na razie nie mam i żebym nie wiem, jak się skupiała, nic to nie da, więc inaczej chciałam pomóc. A tu takim zasadniczym chłodem powiało, brrrr.... Uśmiecham się do Kołtunka i życzę mu dużo majęnych cioteczek :lol: ! A tymczasem wracam do moich ogonków, kochają mnie i bez kasy. :eviltong:
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze nie wiadomo, trzeba poczekać na właścicielkę wątku i w ogóle tamtejsze cioteczki tak pokochały psinę, że chyba nie wypuszczą jej ze swego rejonu.:lol: Zobaczymy, propozycja padła. A tymczasem "rzuciłam się" na bazarek dla Florci, chociaż troszkę jej ofiaruję. -
[quote name='basti']Ponieważ od wczoraj piesek nie ma już kołtunów, to [B]zrywamy z przeszłością i od dziś jest [U]Kajtek[/U][/B]! :) No, od razu milej dla ucha :) I to jest teraz priorytet: [B]p[/B][B]roszę was, zróbmy co w naszej mocy by znaleźć mu nowy dobry dom.[/B] [/QUOTE] DT już mamy! :multi::multi::multi: Cioteczka Sylwiaso już przygotowała miejsce dla Kołtunka vel Kajtusia. Tam jest superfantastycznie, co mogą potwierdzić: Maksio Otwocki i niedługo Florcia. Domek jest płatny, ale w rozsądnej cenie za full wypas :eviltong::eviltong::eviltong:. Pieszczotki włączone w obsługę :buzi:, bezcenne i bezpłatne. Spacerki :painting:, bieganko, towarzystwo tylko dobrze wychowane:cunao:. Nie byłam, ale są zdjęcia i koosiek może osobiście zaświadczyć, bo osobiście rozpoznała teren. Po szczegóły dot. hoteliku odsyłam na stronę Maksia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189585-Wyrok-zapadł-czekał-go-zastrzyk-śmierci...-Maksio-potrzebuje-deklaracji-na-hotel!/page8[/URL] i dalszych. A tu moja korespondencja z Sylwiaso i jej zgoda na Kajtusia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191222-FLORCIA-samotna-suczka-która-umarł-właściciel.Potrzebne-deklarcje-na-hotelik/page14[/URL]. [quote name='szczecinianka']10 września moja koleżanka będzie jechała do Lublina. Transport na trasie Szczecin-Lublin będzie więc wtedy bezpłatny, jeśli coś udałoby się znaleźć.[/QUOTE] Hotelik Sylwiaso jest pod Łowiczem, ale jeśli to by nie pasowało, to wspomogę transport tak, jak to napisałam na wątku Florci. Zastanówcie się, cioteczki i pogadajcie z sylwiaso, jeśli trzeba, co i jak. Ja tylko spróbowałam coś załatwić i jeśli będzie Wam to odpowiadać, to hooooopamy Kajtusia-Kołtunka!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [URL="http://www.dogomania.191222/"][IMG]http://i38.tinypic.com/ilaid1_th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś dorzucę, ale raczej dopiero we wrześniu, jak kasę policzę. Tyle tego biedactwa chciałoby się wesprzeć, a kieszeń jedna i nie taka znów duża.:shake::-(:shake: -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sylwiaso']Wawerku Kochany dziękuję Ci bardzo!!!właśnie myślałam gdzie umieścić Florcie i już wiem obok naszego Maksiucha on jest taki super to Florcią się zaopiekuje!!!:multi:Florciu już niedługo!!!! Sorry za offa, ale Florcia jest na razie bezpieczna i taką ślicznotę pewnie ktoś szybko porwie na nową kanapę. Więc chciałam spytać kochaną cioteczkę Sylwiaso, czy będzie miała jeszcze u siebie jakieś miejsce w ciągu ok. 20. dni? Jest taka sirota, Kołtunek, pod opieką TOZ Police. Oni tam mają trudną sytuację, a hotelik, do którego wysyłają pieska, to slums w porównaniu z Brzozowym Laskiem. Sami popatrzcie: Transport jakoś by się zorganizowało. Gdyby ktoś na połowę drogi podrzucił, to bym dalej przejęła psinę. Bo w Szczecińskie z W-wy to trochę daleko, dwa dni by trzeba było. Zresztą, tam ktoś się oferuje z transportem na 10. września na trasie do Lublina, to w miarę po drodze. Zorientuj się, Sylwiaso, proszę. Tylko na spokojnie, u Ciebie jest hotelik, nie schronisko. http://www.dogomania.pl/threads/191107-Kołtun-zabiedzony-8-10-letni-pilnie-deklar.-na-hotel-lub-DT-ma-miesiąc-potem-schron -
[quote name='eliza_sk']Ciotki macie jakiś patent zabezpieczenia łapki, żeby mogła oddychać, ale jednocześnie musi być zabezpieczona przed jego jęzorem. Chodzi mi po głowie jakiś "abażur" z uciętej plastikowej butelki - tylko takiej z szerszą szyjką, żeby łapa wlazła. Hmmmm...[/QUOTE] A może jakiś węższy abażurek zamiast kołnierza na szyję? [quote name='eliza_sk']Tylko, że jest taki problem, że on ma tam ranę - po amputowanym paluszku, więc wszelkie żrące zapachy nie wchodzą w grę.[/QUOTE] Zapach byłby aplikowany tylko na wierzchu opatrunku - jak sądzę - więc nie drażniłby ran.
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozdrawionka dla sylwiaso i jej Brzozowego Lasku! :loveu: Maksio ma tam suuuperowo :multi::multi::multi:, Florci na pewno będzie tam dobrze! Powodzenia, pieski! :dog::thumbs: -
"Wylizał się". Nie do poznania piesek. Dasz radę!
-
Hesia i Zafirek - podobne historie i podobne pieski. I oboje równie piękni, jakby byli parą w tym nieszczęściu. A gdyby tak ich poznać...? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a030cb21f697c36c.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/329/a030cb21f697c36cm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d35d4cf094ef946d.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/330/d35d4cf094ef946dm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f32c271b8528b08b.html"][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190841"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/hesiamax.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img530/7453/zafir007.jpg[/IMG][/URL] Myślę, że Autorzy zdjęć nie mają nic przeciwko takiemu ich wykorzystaniu dla dobra piesków?
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Hesia i Zafirek - podobne historie i podobne pieski. I oboje równie piękni, jakby byli parą w tym nieszczęściu. A gdyby tak ich poznać...? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a030cb21f697c36c.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/329/a030cb21f697c36cm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d35d4cf094ef946d.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/330/d35d4cf094ef946dm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f32c271b8528b08b.html"][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190841"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/hesiamax.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img530/7453/zafir007.jpg[/IMG][/URL] Myślę, że Autorzy zdjęć nie mają nic przeciwko takiemu ich wykorzystaniu dla dobra piesków? -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potem przeczytam. Teraz zapisuję i hopam!!! -
Ale bidulek. Na razie podnoszę, potem przeczytam cały wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img295/5264/zafir025.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190811-Koszyczek-niechcianych-staruszk%C3%B3w-kt%C3%B3re-nie-czekaj%C4%85-ju%C5%BC-na-nic-poza-ko%C5%84cem..."][IMG]http://i542.photobucket.com/albums/gg417/Vitokwl/Banery/Koszyczek2.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173727-Falenicki-mustang-staruszek-Lampo-szuka-domu"][IMG]http://images8.fotosik.pl/276/e98323f32d139c87.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190634-Ci%C4%99%C5%BCko-pogryzione-uszy-Zulusa-PILNIE-DS-POM%C3%93%C5%BBCIE%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/c2c77396ae.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189918-Ogromny-b%C3%B3l-i-przera%C5%BCaj%C4%85cy-b%C3%B3l-to-jego-%C5%BCycie-."][IMG]http://images45.fotosik.pl/320/166991f489ceb7d2.jpg[/IMG][/URL]