-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Czyli, psina na razie bezpieczna ma swó DT. :loveu: Będę zaglądać, żeby w razie czego pomóc :lol:, a na razie idę na inne podwórka, gdzie też bida i Maksio bez deklaracji. :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL]
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Gdyby ktoś organizował bazarek na psiaczka to kilka drobiazgów mogę przesłać.[/QUOTE] Koosiek się przymierzała. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Wawerku pisałaś,że idziesz na operacje!ja trzymam za Ciebie kciuki będzie wszystko dobrze!!!Z Maksiem sprawa bardzo przykra jak ja mam się w tym wszystkim odnaleść serce mi pęka bo przyzwyczailiśmy się do siebie miałam nadzieję,że domek tuż,tuż.Cioteczki za następny miesiąc też opuszczę 50zł i wierzę w cuda i w to,że Maksio znajdzie domek!!!![/QUOTE] Dzięki za życzenia, Sylwiaso, jesteś wielka! :loveu: A więc Maksio ma już na pewno stówę na wrzesień - od sylwiaso i ode mnie po 50! :lol: Ktoś się dorzuci? Komu Maksia, komu? Biedny, jak każdy taki kundelek maniacki, ma przechlapane dopóki swojego domku nie znajdzie :-(:-(:-(. Mam "obstawione" jeszcze ze cztery psiaki na Dogo, ale niektóre z nich mają więcej cioteczek niż Maksio. W razie potrzeby, zabiorę tamtym pieskom część moich funduszy. Trudno, takie są prawa dżungli. :-( Nie można aniołków wyrzucać z raju tylko dlatego, że mają zdrowe skrzydełka. Do góry, Maksiu! :multi: -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Wszystko przez te pieniążki prawda :( ? Wawer a piesek jest w tym hoteliku co proponowałaś na wątku Kołtuna ?[/QUOTE] Tak. [U]Kołtun-Kajtuś jednak zostaje u siebie, [B]więc miejsce u Sylwiaso się zwalnia[/B][/U]. W raju może zamieszkać kolejny psi aniołek :Dog_run:. A jak na Maksia nie będzie deklaracji ani domku, to może wkrótce i dwa miejsca. :-( :-( Tylko gdzie wróci wtedy ta biedna i żywiołowa psina? Do klatki w piwnicy Psiego Anioła ([URL]http://www.dogomania.pl/threads/141658-Azyl-pod-Psim-Aniołem-PSY-DO-ADOPCJI.-Warszawa-Falenica[/URL])? Tam i tak pewnie nie ma gdzie już szpilki włożyć. Chociaż pieski mają tam wspaniałą i fachową opiekę, to jest bardzo ograniczona przestrzeń ([URL="http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1670623,0,,mieszkancy_wawra_nie_chca_psiego_aniola_za_sasiada,wiadomosc.html"][COLOR=#4444ff]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1670623...wiadomosc.html[/COLOR][/URL] i starszy materiał [URL="http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1647238,0,1,sasiedzi_chca_przepedzic_psiego_aniola,wiadomosc.html"][COLOR=#4444ff]http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1647...wiadomosc.html[/COLOR][/URL]). Zresztą, najlepiej, żeby Koosiek się wypowiedziała, bo Ona tam działa. Ja czytam o nim i popieram to schronisko od paru lat (mieszkam w tej samej dzielnicy), ale byłam tam tylko raz, kiedy wzięłam mojego kochanego Arnolda (też ma swój wątek na Dogo i strach pomyśleć, co by z nim było, gdyby nie Aniołki Pani Brzezińskiej [URL]http://www.dogomania.pl/threads/137384-Bili-tak-żeby-zabić!-Arni-ma-cudowny-dom[/URL]!!!). Ale na razie Koosiek się nie odzywa, pewnie bardzo zajęta. Zresztą, co tu dużo mówić, jak kasy brak... Poza tym, najlepiej by było, gdyby te pieski mogły mieć swoje domki. Hotelik, nawet tak wspaniały, jak Brzozowy Lasek Sylwiaso, nie może, nie powinien być zastępstwem schroniska, to tylko tymczasowe rozwiązanie. Na dłuższą metę i tak nie da się utrzymywać tam piesków przez lata, bo skończą się chętni do płacenia składek. Wszyscy mamy tego świadomość, niestety. :-( -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']Maksiu jest super!!! :loveu: Teraz ma jak w raju . :smile::smile:[/QUOTE] Teraz tak. Ale w przyszłym miesiącu, jak nie znajdzie domku... Biedny Maksio. Taki szczęśliwy, a wcale nie wie, że już chmurzyska się nad nim zbierają. -
Witaj, Zulusie jeden! :loveu: To taki piękny pies! I dzieci lubi. Naprawdę, mógłby być świetnym kompanem dla niejednego domku. Jego aukcja znowu stanęła. Szkoda. :-( Pewnie cioteczki zaglądały już do maniackiej gwiazdy, Zefirka? Załączam link do dzisiejszej jego strony nie dla reklamy tego nieszczęścia, ale jako pomysł: http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYKÓW-URWANA-ŁAPA-3-ZMASAKROWANE-nie-ma-jak-CHODZIĆ-!/page51 Może "wykorzystać" sławę Zefirka i "podpiąć się" do niego z Zulusem? Skoro są już redaktorzy, których taki temat zainteresował... Krew podnieca, niestety :-(:-(:-(, ale też pobudza ludzkie odruchy opiekuńcze i o to chodzi. Może znalazłby się domek albo chociaż trochę kasy by wpadło na pieska? A jak nie Kraków, to może (może nie tylko Kraków) Warszawa? Redaktor Michał Olszański z Magazynu Ekspresu Reporterów lubi zwierzaki i często prezentuje na wizji psie nieszczęścia, zachęcając do adopcji, sam ma psy ze schroniska http://www.tvp.pl/gwiazdy/michal-olszanski. Taka medialna sława, chociaż krótka, ale daje czasem wspaniałe efekty. Zulus jest chyba tego wart. Jako schronisko moglibyście spróbować zgłosić się do niego. Wcinam się, ale Zulus od początku przypadł mi do serca i gdyby nie mój świeży, wciąż wycofany i nietowarzyski (ale baaardzo kochany) schroniskowiec, sama bym się o niego starała.
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Witam, piesku! Jak się dzisiaj czujesz? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wawer']No, Maksiu, zaczyna być u ciebie nieciekawie. Krew się nie leje, jesteś cały, zdrów i szczęśliwy, to cioteczki nie zwracają na ciebie większej uwagi. :shake::-(:-( Jeszcze ten weekend, potem większość wróci do domu, szkoła się zaczyna i piękna jesień. Chciałabym, żebyś mógł wtedy trafić do swojego domku, a jeśli nie, to chociaż u wspaniałej cioteczki Sylwiaso po trawce z Florcią i innymi kumplami sobie biegać... Nie traćmy nadziei, musi się udać! :roll:[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL] -
Poprawiło się, pieskowi :loveu:, to i mniej cioteczek przyciąga :-(. Ale nie jest jeszcze najgorzej. Miłego dnia, piesku! :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
No, Maksiu, zaczyna być u ciebie nieciekawie. Krew się nie leje, jesteś cały, zdrów i szczęśliwy, to cioteczki nie zwracają na ciebie większej uwagi. :shake::-(:-( Jeszcze ten weekend, potem większość wróci do domu, szkoła się zaczyna i piękna jesień. Chciałabym, żebyś mógł wtedy trafić do swojego domku, a jeśli nie, to chociaż u wspaniałej cioteczki Sylwiaso po trawce z Florcią i innymi kumplami sobie biegać... Nie traćmy nadziei, musi się udać! :roll: -
Witaj, Lampuszonie! Jak tam twoje smuteczki? Coś się poprawiło na skórze? Uśmiechnij się! Bez zębali, ale morduchę masz naprawdę śmiechową :lol:
-
[quote name='MaDi']Dziękuję,że się zjawiłas. W zasadzie to wszystko jest potrzebne Sara jest w klinice-płacić trzeba, na zawsze tam nie zostanie potrzebuje DT( mam nadzieję,że to uda mi się załatwić), szczepienia,leczenie, karma później sterylizacja, wszystko to pochłania niestety spore koszty, w dodatku tego samego potrzebują inne psy z tego miejsca.[/QUOTE] Smutki, wszędzie smutki... :-(:-(:-( Ale jest i pozytyw - ktoś ją pokochał! :loveu: Może ten ktoś też zrobi coś, żeby kto inny ją pokochał i zabrał na zawsze, taki królewicz na całe życie, nawet bez konia może być... :lol: Marzenia, a tu twardo pod stopami i kasa mała... :-(. Na razie podrzucamy te siedem życzeń (czy Sara to ósme, bo się nie doliczyłam?) :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL]
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
wawer replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale tu cicho! Podrzucam! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][/URL] -
Pamiętamy! Witaj, piesku! Przy okazji, podrzucam przykład (na tej stronie z linka), co można by ewentualnie zrobić w sprawie tego pieska i innych. Schronisko w Jędrzejowie jest też niewielkie, a o ich Zafirku w Krakowie głośno mówią. Można u Was/ w Szczecinie zainteresować miejscowe media? Jest taka opcja? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYKÓW-URWANA-ŁAPA-3-ZMASAKROWANE-nie-ma-jak-CHODZIĆ-!/page51[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173916-Dwa-staruszki-owczarki-niem-juA-niepotrzebne-wyrzucone-na-A-mietnik-Radom#post13550845"][IMG]http://images43.fotosik.pl/229/58702cf71f6e83b9.jpg[/IMG][/URL]
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie na bazarek dla Nexta! Tam są fajne książki i kasety. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191015-Mega-bazar-filmowo-książkowy!!-Dla-Nexta-i-Hesi.-Do-31-sierpnia[/URL]! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img19/8576/szkieletban1.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Monika.D']Dawno nie zaglądałam do Misia... Fajnie czytać, że są postępy :) No a jeśli chodzi o wygląd to zupełnie inny chłopak :) Śliczny psiak![/QUOTE] Nooo.... Przystojniak!
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sylwiaso']Tak Argusiowa i jeszcze jedna sprawa ona ma takie długie pazurki,że aż jej się wykrzywiają dziwie się,że pani doktor tego nie widziała!!!A w sprawie Maksia jak pisze Wawerek to wszystko prawda cudny piesek siedzi obok Florci nie warczy na nią jest taki fajny i przyjazny. Nooo, nieśmiało uskuteczniam prywatę i reklamuję Maksia - to prawdziwy kumpel Florci. Póki nie znajdą domku, postarajmy się, by byli razem... -
[quote name='MaDi']Wszystkie psy zostały zabrane niestety, 2 zniknęły, na szczęście mamy w okolicy ludzi którzy monitorują czy nie wróciły. To jest wątek wszystkich psów:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy[/URL]!!! Dane do wpłat sa na wątkach, ale podam jeszcze raz, koniecznie z dopiskiem "Sara zagłodzona ONka" można podać swój nick. [B]FUNDACJA[/B] [B]Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B][B]24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B] [B]KRS 0000343426[/B] [B]adres korespondencyjny:[/B] [B]20-015 Lublin, Wschodnia 2[/B] [B][FONT=arial][COLOR=#ff0000]BOŚ BANK S.A. O/Lublin: 02 1540 1144 2114 6406 6770 0001[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Brrr, zgroza! Przejrzałam oba wątki piesków. Po prostu, nóż się sam otwiera i to nie w kieszeni. W takich chwilach żałuję, że należymy do tzw. "cywilizacji", bo chciałoby się tak, po staremu "oko za oko". Ach, szkoda gadać, i tak po próżnicy. Facetowi nic w tym kraju nie zrobią, co zarobił, to i tak jego, a sąsiedzi tacy sami, bo wiedzieli o wszystkim i też na tym korzystali (psy brali, suczki zabijano). A w mojej popitolonej W-wie tyle milionów miasto na krzyż wydaje zamiast potrzebujących obdzielić... Ale to nie ten wątek i nie chcę niczyich uczuć ranić. Zwyczajnie, tej publicznej forsy żal. Ale do rzeczy, postaram się coś jednorazowo wpłacić. Jak nie dojdzie w tym m-cu, to na początku września. Trzymcie się, psiaki, damy radę! :lol: Szacunek dla Fudnacji!
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Koniec miesiąca blisko, zaraz zacznie się następny, na który nie ma nic :( Jak będę miała trochę więcej czasu, zrobię bazarek - mam trochę ubrań, które dostałam na innego psa, ale w końcu na tamtym bazarku wystawiłam coś innego. A póki co pomęczę jeszcze rodzinę i znajomych, na pewno mają w szafach nieco niepotrzebnych ciuszków ;)[/QUOTE] Mogłabym i ja zrobić jakiś bazarek, ale w każdej chwili mogę iść do szpitala (operacja na cito), czekam tylko na telefon. Dlatego wstrzymuję się z różnymi posunięciami, bo mogę się znich potem w terminie nie wywiązać. :-( Ale tak, do wiadomości, bo wątek bazarków jest bardzo chaotyczny i nie da się go czytać, czy za sam bazarek też jest jakaś opłata dla Dogo? Na wrzesień przeznaczyłam dla Maksia 50 zł. Jak mi się uda, może będzie więcej, ale tego już obiecać nie mogę. Na razie też nie znalazłam chętnych na pieska, wszędzie coś już szczeka, ale to było do przewidzenia. Niemniej, pamiętamy. -
[quote name='argusiowa'][FONT=Verdana] porozmawiajcie z dziewczynami u których są te hoteliki, rozeznajcie się w kosztach. Co do opieki i odpowiedzialności za psiaki i ich nadzór, jest nas dużo, wszyscy sobie wzajemnie pomagamy:) np u sylwiaso sa psiaki z Wałbrzycha o ile dobrze pamiętam :) jestem z Łowicza mamy u niej dwie sunie Bojke i Florcię dlatego o niej wspominam. Musicie poradzić się ludzi którzy maja psy daleko od siebie. W paktyce rozwiązania hotelikowe wychodzą, zawsze ktoś może na Waszą prośbę skontrolować co się z psiakiem dzieje. Z hotelikiem podpisuje się umowę, określa się szczczegóły dotyczące opieki nad powierzanym zwierzęciem. Niech odległość Was nie zraża. Odegłość jest złym rozwiązaniem i utrudnieniem dla ludzi, ale bywa rewelacyjnym dla zwierząt. Co do kwestii finanswych: cegiełowe allegro dość dobrze funkcjonuje, jesli macie konto to wystarczy odrobina umiejętności graficznych by stworzyć czytelną i ładną aukcję cegiełkową :) bazarki również są świetnym rozwiązaniem. Każdy ma coś w domu z czym może sie rozstać, a co przyda się komus innemu a dodatkowo wspomoże szczytny cel :) rok szkolny sie zbliża, plany lekcji i kalendarzyki przydadzą się każdemu. Mały nakład wyjdzie niedrogo a może być świetną cegiełką :)[/FONT][/QUOTE] Popieram. Śledzę pilnie, ale staram się nie odzywać na wątku, bo piesek jest pod opieką TOZ i niewątpliwie do nich należy decyzja. Trzeba ją uszanować, jaka by nie była. Myślę sobie, że nie ja jedna czekam na dezyzję zanim coś zadeklaruję. Bo trzeba wiedzieć, na co w końcu mamy deklarować, a więc i po ile. Na tym forum każdy zazwyczaj "bierze" kilka piesków i musi dobrze rozdzielić swoje, najczęściej skromne, fundusze. Cioteczki z Polic dwoją się i troją, ale - wiadomo - z próżnego to i Salomon... Z tego, co piszą wydaje się, że przydałaby im się przede wszystkim dobra rada doświadczonych w różnych akcjach wolontariuszy. Może też - wybaczcie, bo serio szanuję to, co robicie, Wasze poczucie odpowiedzialności za podopiecznych i przywiązanie do nich - dobrze by było jednak zaufać innym i pozwolić im współopiekować się pieskiem. Odległości nie trzeba się bać, hoteliki same składają sprawozdania tu, na forum. Znacie już nick hotelików, zresztą jest ich cała lista na dogo, a więc wystarczy kliknąć w taki nick i poszperać w wątkach, na których się udziela. Tam widać najlepiej, co i jak robią, bo maniacy wystawiają im tam opinię na bieżąco. Argusiowa i ja polecamy sylwiaso (np. wątki Florci bodajże z Łowicza [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191222-FLORCIA-samotna-suczka-która-umarł-właściciel.Potrzebne-deklarcje-na-hotelik/page23[/URL] i Maksia z Warszawy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189585-Wyrok-zapadł-czekał-go-zastrzyk-śmierci...-Maksio-potrzebuje-deklaracji-na-hotel!/page8[/URL]), bo akurat z nią mamy "do czynienia". Ktoś inny poleca inny hotelik. Tam pieski mają dobrą opiekę, lekarza pod ręką i odpada już codzienna troska o nie, za to można się skupić na szukaniu DS. Napiszcie do nich na pw. Co do ceny,na pewno można się dogadać, bo cioteczki kochają te zwierzaczki, jak swoje własne i mają ogromne serca. Wiadomo, że poniżej pewnego poziomu nie mogą zejść w interesie podopiecznych. Finanse można uzbierać na Dogo i np. na Allegro (inne takie portael też działają), to już odpadnie Wam tłumaczenie się z tego przed urzędnikiem, tylko na forum się rozliczycie. Akcja cegiełkowa działa dwojako - zbiera fundusze, ale i reklamuje pieska. Może znajdzie jednak DS? To oczywiste, że szukacie czegoś na swoim terenie, najlepiej zawsze w domu. Tylko, że - jak same piszecie - miejscowa społeczność nie za bardzo chętna do adopcji, urzędnicy mają swoje przepisy (czasem głupie, ale budżet podlega pewnym zasadom i nie zawsze jest miejsce na elastyczność), piesek może się błąkać po różnych miejscach i nigdy nie znaleźć domu. A tymczas to tylko tymczas, ale powinien być stabilny, żeby nie narażać zwierzaka na częste zmiany, bo potem trudno mu będzie zasymilować się w swoim domu. Matrwicie się o fundusze - oj, o to to się wszyscy martwią, bo nikt ich nie ma w nadmiarze, ale na ogół jakoś sobie współnie radzą. Nie bójcie się rozstania z psiakiem na większą odległość, to nie koniec świata i zawsze da się jakoś to zorganizować. Życzę powodzenia i szybkich decyzji, póki inne pieski na zagłuszą tego wątku. Pozdrowienia!
-
Trzy łapy, trzy łapy, a na łapach pies trójłapy z Palucha ...
wawer replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Heh, hej! To znowu ciotka z Wawra! Kładziemy się, a wszystkie łapki i ogonki hooooop i do góry! :multi::multi::multi: -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na tym zdjęciu w trawce, to jak baranek wielkanocny ta Floreczka wygląda. Pięęękna sunia :evil_lol::loveu: Jak na razie Florcia zabezpieczona, to może zajrzycie do jej towarzysza hotelikowego, Maksia? Tam prawie nie ma deklaracji. Sama koosiek nie da rady, ja jej trochę pomogę, ale są jeszcze inne pieski w mojej skarbonce. A Florcia polubiła Maksia i z wzajemnością, bo psiak na to zasługuje :buzi:. Jest młody i zdrowy, więc mało kto chce mu pomóc, ale koosiek z rąk śmierci go prawie wyrwała, bo chcieli takiego zdrowego pieska uśpić. Widać jego żywotność przeszkadzała. Chociaż po 5 zł by się przydało. Prosimy! :modla::modla::modla:. Zawadiacki uśmiech szczęśliwego Maksia - bezcenny! -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coś się jakieś podkreślenie tekstu wkradło - czy ktoś umie to wykasować?