-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Czekajcie, Cioteczki, bo się ciut pogubiłam, a nie znam realiów. To pod formalną czyją opieką jest teraz Zulus? Wpłaty zbiera OTOZ, a schronisko do kogo należy? Wybaczcie, ale podobno nie ma głupich pytań, tylko odpowiedzi takie bywają. http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-18.-października?p=15405045#post15405045
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']uszy do góry gdzieś jest ten człowiek...[/QUOTE] Oby tak było, bo jak nie zgłosi się wkrótce, to... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-18.-października?p=15405045#post15405045[/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
No, to wstępnie jesteśmy umówione na rozliczenie na koniec miesiąca. Koosiek, wybrałabyś się ze mną (i mężem) na wycieczkę samochodową, jak skończą się nasze wrześniowe bazarki? Zrobiłam kolejny, ale nie mogę go za bardzo reklamować: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-północy-18.-października?p=15405045#post15405045[/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Wawerku napisz mi jak my zrobimy z pieniążkami,które mam wpłacić za bazarek?może odliczycie mi tą kwotę jako różnice za pobyt Maksia u mnie,ale napiszcie mi tak,żeby było dobrze a ja się dostosuje.[/QUOTE] Nie ma zmartwienia ani pośpiechu, maksiowo-florciowa Cioteczko. Do końca miesiąca trwają jeszcze bazarki Koosiek, w których z kolei ja biorę udział. Myślę, że potem się jakoś dogadamy z Koosiek i wspólnie zorganizujemy dostawę pieniążków i książeczek. Nie ma sensu, żebyśmy dwa razy transferowały pieniążki, Twój udział "sam" się wpłaci do maksiowej skarpetki, tylko książki zmienią właściciela. Jeśli Koosiek się zgadza na takie rozwiązanie, oczywiście. Myślę o zrobieniu kolejnego bazarku jak ten się skończy. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też się rano wpisałam i nie ma mojego postu już na drugim z kolei wątku, który stale odwiedzam :shake::-(. Coś się chyba pomajcało, jak mawiało kiedyś moje dziecko :-(:-(. -
4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)
wawer replied to shani's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wszystkie pieski. -
Hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tylko kasa teraz potrzebna, ile?
-
Co za wspaniała nowina! Powodzenia, piesku i szybko niech cię znajdzie twój własny domek!
-
Baśń o Miśku ze Skarpy. Co stanie się z nim zimą?
wawer replied to leonarda's topic in Już w nowym domu
Przyszłam na zaproszenie. Widzę, że sytuacja jest mocno niejasna. Niezależnie od różnych pomysłów (mnie się ten z księdzem podoba, ale chyba nigdy nie widziałam psa z księdzem czy też na odwrót; mało widziałam, bo to nie moje rejony), piesek i tak gdzieś sobie powędrował. Leonardo, a jesteś na 100% pewna, że on nie ma domu, z którego po prostu wychodzi sobie, kiedy tylko chce? Wygląda na czystego na zdjęciach. Ja kilkanaście lat temu przygarnęłam taką "sierotę", co przez kilka dni koło nas się plątała i okazało się, że miał dom, w którym się urodził i mieszkał, ale tam nie było ogrodzenia. Piesek i tak został z nami, niedawno za TM, ale to inna historia... Piszę o niej dlatego, że może Misio nie jest do końca sierotą, tylko turystą... Życzę mu ciepłego stada i będę śledzić jego losy. -
Reks-śmierć za to że jestem szczeniakiem !! Dt lub ds./ MA DOM :)))
wawer replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Nie ma banerka niestety bo przyznam że nie umię go zrobić[/QUOTE] To ja zamawiam banerek u [URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/105677-blacky764"][B][COLOR=#4444ff]blacky764[/COLOR][/B][/URL]. Możesz uzgodnić szczegóły? Wątek banerkowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189412-Wątek-banerkowy-pomoc-dla-bezdomniaków-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-poście.?highlight=banerkowy[/URL] -
Witam, pieski! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img237/1894/zafir020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/192271-Psy-od-zbieracza-wychudzone-i-%C5%9Bpi%C4%85ce-w-beczkach-potrzebna-pomoc%21"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1893/br3w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192508"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192508 [/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192513"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192513[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192519"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192519[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192522"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192522[/COLOR][/URL]
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Maksiu! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190859-ZAFIR-ofiara-WNYK%C3%93W-URWANA-%C5%81APA-bezmiar-CIERPIENIA-drastyczne-PROSIMY-O-POMOC-%21"][IMG]http://a.imageshack.us/img237/1894/zafir020.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/192271-Psy-od-zbieracza-wychudzone-i-%C5%9Bpi%C4%85ce-w-beczkach-potrzebna-pomoc%21"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1893/br3w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...-20.-września[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192508"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192508 [/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192513"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192513[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192519"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192519[/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192522"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/192522[/COLOR][/URL] -
Dzięki. Zdrówka życzymy wszystkim, wszystkim psiakom.
-
PILNE * roczny pinczer Toffik * DT/DS na CITO * Słupsk... MA DOM
wawer replied to Estrella's topic in Już w nowym domu
Jeszcze na dobranoc podrzucę. -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
wawer replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Jeszcze na dobranoc podrzucę. -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Jeszcze na dobranoc podrzucę. -
Jeszcze na dobranoc podrzucę.
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
wawer replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Hesiunię i jej "przydoopaskową" ferajnę jeszcze na dobranoc wyyyyyyyyyyyyyyyyysoko podrzucę! -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze na dobranoc podrzucę. -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
wawer replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam, zaglądam... -
4 szczeniaki od zbieracza- wszystkie znalazły DS :)
wawer replied to shani's topic in Już w nowym domu
Jeszcze na dobranoc podrzucę.