-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
[quote name='Merys']Niech Ci natura w dzieciach wynagrodzi:loveu:[/QUOTE] Już mi wynagrodziła - mam czwórkę :multi: i więcej się nie da ;), bo najmłodsze dorosło, więc i wiek nie po temu :diabloti:. Teraz się wyżywam na psach :evil_lol: i zapraszam do odwiedzenia bazarku na Szariczka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-szybki-bazarek-na-zagłodzonego-Szarika-do-5.08?p=17316249#post17316249[/URL], bo coś jeszcze zostało. Niewiele :multi:, trzeba się spieszyć :lol:! [B]Szarik uzbierał już 246 zł, a to nie koniec :loveu::multi::eviltong:![/B]
-
[quote name='inga.mm']wawer, nie widzę Cię w reklamie bazarków[/QUOTE] Też się nie widzę :evil_lol:, bo jeszcze nie zdążyłam się przełączyć, a tu już tyle zakupów :multi:. Nawet liczyć nie nadążam, ale to już coś do 200 się chyba zbliża :megagrin::buzi::iloveyou:
-
[quote name='andegawenka']serio? dwa[/QUOTE] Mówisz i masz - jak Cię tomcug nie ubiegnie :diabloti:
-
[quote name='andegawenka']Piekny ten kubeczek, ja tez poluję na takie...[/QUOTE] Robi się, Cioteczko kochana! Mogę dołożyć :evil_lol: - ile chcesz? Szarik ma kolejne 45 zł od wspaniałej Cioteczki, to już razem prawie 70 zł! :sweetCyb::modla:
-
[quote name='Asiaczek']O, dobrze, że podałaś link. Juz tam zajrzałam i wybrałam sobie śliczny kubeczek. Kubeczki to moja słabość... Pzdr.[/QUOTE] Nie tylko wybrałaś, ale pobrzęchałaś i kupiłaś :multi:. Szarik ma już 23 zł! Zapraszam na dalsze brzęchanie!
-
A ja już zrobiłam szybki bazarek na Szarika [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-szybki-bazarek-na-zagłodzonego-Szarika-do-5.08?p=17316249#post17316249[/URL]. Zapraszam - kupujcie, rozsyłajcie, podnoście!
-
Jestem i ja. Wpłacę coś na począku sierpnia na Szarika i Bambu. Słów brak... MaDi, a myśleliście o fundacyjnym allegro cegiełkowym na te psy?
-
Raja i Zulus to moje niespełnione psie marzenie. Chciałabym mieć taką (tę) parkę, ale musiałabym się wyprowadzić na duże pole albo drugi raz urodzić, żeby mieć do nich zdrowie. Teraz są szczęśliwe. Tyle miejsca i stado własne, w sam raz dla takich radosnych, psich mordek. Więc muszę poprzestać na ich podglądaniu i cieszyć się z ich radości. A jak tylko mogę, to coś im podrzucam, żeby dłużej ta radość mogła potrwać.
-
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
wawer replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale, czy Nadir nadal udostępnia konto do wpłat na Tadzia? -
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
wawer replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kerian']Tadzio jest teraz w Bielsko-Białej. Nowe Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=1730129072 Będzie troszkę wpłat, jeszcze z poprzedniego - pomogło osobne wydarzenie na facebooku. Nowe Allegro jest na prywatne konto. Czy Nadir jeszcze udostępnia konto? Ludzie wolą wpłacać na fundacje. -
[quote name='sunia2000']Dziękuję cioteczkom i wujkom za głosowanie na Viki:) Przy jej deklaracjach, kwota jaką udało się zdobyć na bazarku to baaarrddzzzoodużo!:)[/QUOTE] A to jeszcze nie koniec, będzie paredziesiąt za fanty. Na chwilę psicy wystarczy.
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wawer replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gratulacje! Moim zdaniem, 20 zł to wcale nie jest mało. Jak się tak wszystko pozbiera do kupy... Dla wielu nawet złotówka stanowi rzeczywisty problem. Szanujemy każde pieniążki, bo na tym forum z dobrego serca pochodzą. Ma dzidziuś po kim dziedziczyć dobre geny. -
Chciałam poinformować, że Viki dostanie z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] 23 zł premii za głosy. Dziękuję głosującym! Oprócz tego wpadnie jej coś za fanty.
-
Koniec tułaczki, Kudłaty Smok ma dom :) Zostały długi...
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Chciałam poinformować, że Smok dostanie z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] 10 zł premii za głosy. Dziękuję głosującym! -
[quote name='Zosia123']No i jesteśmy w pierwszej trójce: http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-%C5%BBA%C5%81UJ-GROSIAKA-10-PIESK%C3%93W-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA Bardzo dziękuję alice midnight, anetaks4 i Jo37! :loveu::loveu::loveu: Chciałam poinformować, że Emka dostanie z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA 15 zł premii za głosy. Także dziękuję głosującym za nocne czuwanie! Za fanty dostanie 1/3 tego, co wpłynie.
-
Doberman Bruno za TM [*] dług 1893zł !!!!!
wawer replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wawer']Ostatnie dni mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-–-WYBIERZ-PSIAKA!-10-PIESKÓW-WYGRYWA!-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA. Zapraszam! Chciałam poinformować, że Bruno dostanie z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA 5 zł premii za głosy - przelew już wyszedł. Dziękuję za udział! -
[quote name='ataK']Chyba już nikt więcej nie zagłosuje na Bastera :([/QUOTE] Chciałam poinformować, że Basterek dostanie z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] 5 zł premii za głosy. Dziękuję za głosy!
-
O rany, po psach jeździlli? Nie wiem, ale zrobiłabym im dokładnie to samo. Chciałam poinformować, że szczeniaki dostaną z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] 10 zł premii za głosy. Dziękuję głosującym!
-
Za głosy na dług Kubusia uzbierało się 66 zł, z czego część dopiero będzie wpłacona, bo trzy cioteczki zagłosowały w ostatniej chwili. Do tego ode mnie premia za głosy 22 zł i będzie jeszcze udział w bazarku fantowym. Te ostatenie dwie kwoty przekaże, jak otrzymam rozliczenia od kupujących. Trochę tego razem będzie... Tradycyjnie, poproszę o potwierdzenie na tym wątku i u mnie na bazarku wszystkich wpłat, po ich otrzymaniu. Dziękuję za głosowanie. Tylko Kuba nie doczekał :-(.
-
Dziadzius z wypadajacymi zabkami...Tadziu za TM :(
wawer replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A w jakim mieście teraz jest psiak? Ile ma lat na oko? Nie doczytałam albo nie znalazłam. -
[quote name='Nikaragua']tak, i to będzie ponad 170zł z fantów[/QUOTE] A za głosy będzie dodatnowa premia-niespodzianka. Głosujcie i kupujcie, "opodatkowane" podwójnie!