Jump to content
Dogomania

wawer

Members
  • Posts

    3716
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wawer

  1. A może on tak specjalnie zauroczył? Dobrze mu... nawet ma własną koleżankę - siostrę (?)
  2. Pogubiłam się z tą budą :evil_lol:: ona dla Szarika potrzeba i jest oferta z W-wy + 35 km + do Lublin + ew. okolice? Nie jestem pewna, ale koszt transportu może niewiele odbiegać od ceny przeciętnej budy, którą - być może - da się kupić na miejscu. Dawno budy nie kupowałam, bo moje psy są w domu, a budę miały na wszelki, nasz wyjazdowy wypadek. Nie korzystały, wolały garaż, więc oddałam ją do azylu. Była solidna (dla owczarka), drewniana, ze styropianowym ociepleniem i podnoszonym, papowanym dachem. Kosztowała 200 - 250 zł w Warszawie (tu wszystko na ogół droższe). Takie budy robił pan dozorca sklepu ogrodniczego i wystawiał na sprzedaż. Może macie w pobliżu podobne miejsce albo pana, który lubi sobie dorobić i pomajsterkować? Materiał raczej ogólnie dostępny. Tak mi się wydaje, Lublina nie znam od tej strony i nie chcę się wymądrzać :evil_lol:.
  3. Tu zajrzyjcie szybko - bazarek na DT 350 zł m-cznie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212115-2w1-pomagasz-psom-pomagasz-koniom-!-dla-FZNJ-do-05.08.2011[/URL] Przelew na Smoka wychodzi dzisiaj.
  4. [quote name='Nutusia']Odpada - to wielka, ciężka, drewniana buda, ocieplona, z blaszanym dachem! Waży ze 100 kg. Ja ją kiedyś do nas przywiozłam na przyczepce za samochodem - do załadunku i wyładunku potrzebnych było 4 chłopa![/QUOTE] To chyba lepiej by było psa do budy dowieźć :evil_lol:.
  5. [quote name='inga.mm'] Przed chwilą wysłałam 196 zł dochodu z bazarku MOŻESZ ZDOBYĆ PIENIĄDZE DLA SWOJEGO PODOPIECZNEGO Pieniądze przeznaczone są na leczenie lub długi weterynaryjne. Proszę o potwierdzenie na obu wątkach wpływu pieniążków. U biednego Kubusia tylko takie długi zdążyły powstać... Bedziemy spłacać powolutku.
  6. A z naszego bazarku [COLOR=#000000][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-bazarek-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamknięty-29.07[/URL] Szarik uzbierał już 365 zł! [/COLOR] Nie znam się na rasach, ale z tych wesołych zdjęć na poprzedniej stronie wydaje się, że jakiś chart - kiedyś tam - mógł się przyłożyć do pochodzenia Szarika...
  7. [quote name='inga.mm']widziałam reportaż. Fajne to schronisko. Takie kolorowe, że aż miło. Jeśli w ogóle można tak powiedzieć o schronie.[/QUOTE] Ja nie mogłam obejrzeć - ładowało się i ładowało, w końcu odpuściłam. Ale cieszę się, że Gocha trafiła w takie właśnie miejsce i tak dobre ręce. Dziękujemy!
  8. [quote name='wawer']Witam śliczną Emkę! W poście 2 mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA rozliczyłam gotówkę. Proszę skarbnika o sprawdzenie zanim zrobię przelewy do finalistów. Dzisiaj wyszdł przelew dla Emki na 81 zł z ostatecznego rozliczenia.
  9. [quote name='wawer']Witam śliczną Viki! W poście 2 mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] rozliczyłam gotówkę. [B]Proszę skarbnika o sprawdzenie zanim zrobię przelewy do finalistów.[/B][/QUOTE] Dzisiaj wyszdł przelew dla Viki na 113 zł z ostatecznego rozliczenia.
  10. Raja ma zwyczajnie na świecie kobiecą sylwetkę. Widać pornoli nie ogląda nie przejmuje się modą na skórę i kości. Cieszy się życiem i już :diabloti:
  11. [quote name='wawer']Witam! W poście 2 mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA rozliczyłam gotówkę. Proszę skarbnika o sprawdzenie zanim zrobię przelewy do finalistów. Przelew wyszedł dzisiaj.
  12. Ojej, jaki piękny... Kocham takie czarne psy. To pewne, że nic nie widzi?
  13. [quote name='Merys']Wawer wielkie wow!!:multi:[/QUOTE] Wow dla Kupujących! Pobrzęchali kieskami i teraz Szarik może brzechać do woli. Ciocia arabiansaneta, która mieszkała wiele lat w tamtych okolicach i zna miejscową gwarę, wyjaśniła, że powinno być "brzechać", bo to znaczy "szczekać". "Brzęchać" to literówka. Tym lepiej, bo zasymilowałam ten neologizm z błędem na potrzeby, a nie przeciwko pieskowi. "Brzęchać" wywołuje (we mnie przynajmniej) skojarzenia dźwiękowe z potrząsaniem kiesą. No, to brzęchajmy jeszcze! Ja od siebie też coś zaokrąglę przy przelewie.
  14. [quote name='Havanka']Emeczce wciąż jednak brakuje kasy ! Cioteczki, prosimy o choćby najmniejsze deklaracje !!!! Wszystkim brakuje kasy :-(. Świat schodzi na psy :razz::-(
  15. [quote name='MaDi']Szarik na pewno nie jest mieszańcem charta wg. mnie i nie tylko;) jeśli mamy go porównywać do jakiejkolwiek rasy to taki trochę owczarek użytkowy.[/QUOTE] Szarik to po prostu pies rasy pies :evil_lol:. Na dogo nie ma rasistów ;), więc nie zaglądajmy mu w rodowód, bo na to nikt nie miał wpływu. Morda się cieszy, a to znak szczęścia. Reszta się kręci i wije z tej radości :Dog_run:, czyli pies wraca do życia i do świata... ludzi :multi:. Dzięki, cioteczki i wujkowie, że daliście mu tę szansę:iloveyou::modla:. A tymczasem, po cichutku, nasza Kuleczka uzbierała już co najmniej [B]339 zł[/B] z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-szybki-bazarek-na-zagłodzonego-Szarika-do-5.08[/URL] :loveu:.. Jakby ktoś jeszcze chciał zasilić jego kasę przez nabycie fantów drogą kupna, to serdecznie zapraszam!
  16. [quote name='docha']ciekawe kto będzie tego egzekwował i jak będzie odliczane te 12 godz. pamiętajmy, że Polak zawsze potrafi...[/QUOTE] Pewnie tachografy zamontują przy budach :evil_lol:, bo ta propozycja kompletnie nierealna. A co do normalności przeciętnego ludzia, to wśród moich znajomych jest tylko jedna para, która generalnie nie lubi zwierząt w domu. Ludzi też nie za bardzo lubią i vce versa. Oboje pochodzą z gospodarstw, potem przeszli do miejskich nowobogackich i wyizolowanych osobników. Ale nikomu krzywdy nie robią, zwierzaki obchodzą nie krzywdząc ich. Po prostu, nie chcą z nimi obcować i już. Co w tym złego? Nie musimy obcować z obcym gatunkiem, jeśli nam to nie odpowiada. To [U]jest[/U] normalne. Ważne, żeby nie krzywdzić aliena i nie pastwić się nad nim. Reszta znajomych jest zapsiona, zakociona itp. itd. i absolutnie oburza ich krzywdzenie zwierząt. To też jest normalne.
  17. Najlepiej jakby domek swój znalazła i nie musiała nikogo w nim podgryzać i wygryzać konkurencji...
  18. [quote name='Nutusia']Poseł w TV mówi, że pies na łańcuchu to uświęcona polska tradycja, katechetka na lekcji religii, że zwierząt nie wolno kochać, bo nie mają duszy - czego wymagać od "społeczeństwa" zatem?...[/QUOTE] "Takie mamy Rzeczypospolite jakie młodzieży chowanie". A od dawna wiadomo, że posłowie, TV kłamią, zaś kościoły (wszystkie) powszechnie stosują szarą propagandę i mijają się z prawdą. Dobrze, że ludzie, w swojej masie, zachowują się jednak normalnie i że jest dogo. W jakim wieku może być Szarik? Wygląda na młodego psa.
  19. Witam śliczną Viki! W poście 2 mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA[/URL] rozliczyłam gotówkę. [B]Proszę skarbnika o sprawdzenie zanim zrobię przelewy do finalistów.[/B]
  20. Witam! W poście 2 mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA rozliczyłam gotówkę. Proszę skarbnika o sprawdzenie zanim zrobię przelewy do finalistów.
  21. Witam śliczną Emkę! W poście 2 mojego bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA rozliczyłam gotówkę. Proszę skarbnika o sprawdzenie zanim zrobię przelewy do finalistów.
  22. [quote name='Lu_Gosiak']wpłynelo 20zl od dzodzo - bardzo dziekujemy!!!:loveu::loveu: A moje 5 zł premii pewnie też już wpłynęło razem z wpłatą na Raję? Mogłabyś sprawdzić, proszę i potwierdzić na wątku bazarku http://www.dogomania.pl/threads/210681-ROZLICZAMY-NIE-ŻAŁUJ-GROSIAKA-10-PIESKÓW-WYGRYWA-BAZARKI-quot-2-w-1-quot-DO-20.-LIPCA?
  23. [quote name='Ty$ka']Już zaglądam na bazarek :)[/QUOTE] I na ten też zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-szybki-bazarek-na-zagłodzonego-Szarika-do-5.08[/URL] ;). Wczoraj ciotki wykupiły tyyyle rzeczy :loveu:, ale coś jeszcze zostało :lol:. Szarik wyje, biedny. Każdy by wył na jego miejscu. Za miesiąc go nie poznamy. Trzymaj się dzielnie, psiaku!
  24. [quote name='inga.mm']chyba lepiej: w kasie! bedzie z kogo wyciągać na pieski....:eviltong:[/QUOTE] Oj, tak, tak, samo sedno. Jak jest dużo dzieci, to kasy nigdy dość.
  25. Przyszłam... tyle tu smutku. Zapisuję w kolejce do kasy.
×
×
  • Create New...