-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
paula_t replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Swietne fotki. :) :) :)[/QUOTE] Jak zawsze:loveu: Bondzik to ma takie rozrywki, że nie jeden człowiek mógłby mu pozazdrościć:D -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że udało się dogadać ze schronikiem:multi: Ode mnie też poleciała deklaracja :) Z ogłoszeniami się wstrzymujemy do czasu, aż Pandorka będzie w DT? -
Najważniejsze to znaleźć weterynarza, któremu się ufa, który ma podejście do zwierzaków, a przede wszystkim wiedzę, bo jednak będzie zajmował się, zarówno w sprawach mniej istotnych, jak i tych naprawdę ważnych, czasem ratujących życie, Twoim zwierzakiem. Widzę, że Amka i serce Pani weterynarz podbiła skoro takie prezenty dostała :D Ja jechałam z Amką samochodem 3 razy i nie zdarzyła się nam taka sytuacja:shake: Może miała gorszy dzień, a może faktycznie jest jakiś problem...Dobrze by było parę razy się z nią przejechać gdzieś, np. do parku na spacer, zanim wybierzecie się w taką daleką podróż i zobaczyć jaka będzie reakcja jej organizmu i w razie czego tak, jak mówi Gabrysia skonsultować się z weterynarzem. A nie jadła przypadkiem przed podróżą? Niektóre psiaki źle reagują (i nie ma to nic wspólnego z chorobą lokomocyjną) na jazdę autem po jedzeniu, dlatego najlepiej wtedy wybierać się w podróż parę godzin po jedzeniu albo w ogóle na czczo.
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
paula_t replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Cinduni: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/600/mo6i.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/534/cip6.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/834/0an1.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/834/wzoy.jpg[/IMG] -
[quote name='maja7']Z maila wynika, że ona nie ma jeszcze obroży, więc na spacerze chyba biega jednak luzem. Boję się, żeby czegoś się czasami nie wystraszyła i nieszczęście gotowe. Ja mojej nie puszczam luzem, mimo, że od adopcji minęło ponad 6 lat. jeśli biega to na 8 metrowej smyczy.[/QUOTE] Maja, Brenka ma obróżkę, chodzi po ogrodzie na smyczy. Państwo jej kupili i Angelika jej od razu wczoraj założyła, bo okazało się, iż jest bardziej ciasna niż poprzednia. Angelika po prostu zaleciła Państwu kupno obróżki półzaciskowej i to o to chodzi:)
-
Amiśku nie strasz ciotek (i wujków ;)):shake:
-
Ma dom!Labus z Sosnowca -trzymajmy mocno kciuki!
paula_t replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
I ja przyłączam się do trzymania kciuków! :) -
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Pan póki co już się więcej nie odezwał pomimo tego, że prosiłam o kontakt niezależnie od tego czy decyzja będzie na tak czy na nie :( -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Ciotka ewu odwiedzi Baksiura, to mam nadzieję, że co nieco napisze ;) -
Zofijo, jest jakikolwiek odzew z ogłoszeń? Jak się ma Charlie?
-
Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!
paula_t replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że skoro nie ma żadnych wieści, to i nic się u Tofficzka nie zmieniło? :( -
Powodzenia maleńka na nowej drodze życia :)
-
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
paula_t replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Makilo, a udało się Miśka zawieźć do weterynarza czy też ten przyjechał do Ciebie? Jak Misio się zachowywał u weta? -
Jaki mały pomocnik:evil_lol: U Huzarka śliczny, uśmiechnięty pycholek:loveu:
-
[quote name='kasiaprzystał']Przepraszam, że tak rzadko wpadam na wątek ale ostatnio kiepsko się czułam:oops: Telefonu żadnego niestety nie miałam :shake: Tinka miewa się bardzo dobrze. Można by rzecz, że grzeczna z niej sunia:-) Tak jak pisała Alfa zdecydowanie woli spędzać czas w domu. Strasznie dobija się do drzwi i szczeka żeby ją wpuścić. Przejęła kontrolę nad psim stadem i trzeba ją troszkę kontrolować bo czasami odgania wszystkie psiaki od miski:p ...[/QUOTE] Widzę, że Liderek stracił swoją pozycję:evil_lol:
-
Pepe z przetrąconym kręgłosupem prosi o życie.....
paula_t replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Pepolinko, nie strasz Ciotek i nie choruj! -
[quote name='ewu']Ja nie wiedziałam czy Brenka się przeciśnie ale na wizycie zastrzegłam ,że przynajmniej przez miesiąc spacery po ogródku tylko na smyczy.[/QUOTE] Basiu, Angelika kiedy wyszła z Brenką do ogrodu to też nie sądziła, że da radę się przecisnąć, a jednak tak się powyginała, że przeszła. Mam nadzieję, że Państwo będą odpowiedzialnie stosować się do rad i próśb, a ja postaram się tej kwestii dopilnować. Napisałam wczoraj do Pani Marty (córki) maila z prośbą o bezpośredni kontakt ze mną, gdyż to ja jestem faktyczną opiekunką Brenki i przed chwilką dostałam maila: "[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam![/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Oczywiście postaram się jak najczęściej przesyłać wiadomości o Brence! Po wczorajszym wyjściu Pani Angeliki poszła do osobnego pokoju i tam się położyła, nie reagowała na nasze wołanie, nie chętnie też pozwalała się głaskać. Odżyła natomiast trochę po spacerze, przychodziła też nawet na moje wołanie! Dzisiaj rano cały czas chodziła za mną, nawet jak szłam tylko do łazienki Brenka też od razu się ruszała. Dlatego dzisiaj już ktoś inny ją zabiera na dwór, żeby miała możliwość przyzwyczajenia się do wszystkich. Oczywiście widać, że jest jeszcze bardzo zestresowana, ale wydaję mi się, że nie jest aż tak źle. Nie chowa się, trochę też zjadła (tylko jak nie zwracamy na nią uwagi! :) ). Na zakupy wybieramy się w przyszłym tygodniu, także w obrożę się też na pewno zaopatrzymy. Co do bramy to rzeczywiście Brenka bez problemu pod nią przeszła, także mój tata już powiedział, że w przyszły weekend spróbuję obniżyć bramy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że Brenka szybko się do zaaklimatyzuje i będzie z nami szczęśliwa :) [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Pozdrawiam, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Marta"[/FONT][/COLOR]
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Jutro jadę do Megi:)[/QUOTE] I Pepe i Baksika i...kogoś pominęłam? ;) -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Myślę, że już nie zapeszę;) Jako, że Majeczka w nowym domku deklaruję comiesięczną wpłatę dla Pandorki w wysokości 10 złociszy :)