Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Jeżeli okazałoby się, że faktycznie jest tak, jak wynika to z rozmowy telefonicznej, to może warto by spróbować...:roll: Generalnie jestem przeciwniczką mieszkania psiaków na zewnątrz (tematu kojców czy łańcuchów nie będę poruszać:angryy:), ale jeśli Misiek miałby wstęp do domu na co dzień, a co ważne w mroźne dni i noce zabierany byłby do domu, to kto wie jakby się to skończyło;) Wszystko zależy od decyzji Pani i od wizyty PA, ale nie skreślałabym tego domku już na początku.
  2. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Ramzeska mieszkającego na zewnątrz, w budzie:shake:
  3. [quote name='szyszunia557']Jak ktoś by był chętny na zrobienie ogłoszeń dla borsuczej mamy, to naszykuję wszystko :thumbs:[/QUOTE] Ja się mogę wziąć za ogłoszenia mamusi, tylko potrzebowałabym dane do ogłoszeń + tytuł + wybrane zdjęcia :)
  4. Trzymam mocno kciuki za kocinkę :( Musi się udać! Niestety, ale wyłapywanie i sterylizacja/kastracja kotów nie ma końca:shake: Ja u siebie koło bloku też wyłapałam całe stadko kotów, wysterylizowałam, wykastrowałam, a tym, którym się dało znalazłam nowe domki (było 19 kotów, zostało 6, które nie nadają się do adopcji). Koty są dwa razy dziennie karmione, no i z tego też powodu przywlokły się do misek inne koty. Dodatkowo kilka miesięcy temu zobaczyłam kotkę, która jest wysterylizowana z kilkoma malutkimi kociakami (cudowne rozmnożenie:-?). Czasem już nie wiem skąd się one wszystkie biorą:roll:
  5. [quote name='dexterka']ja nie sugeruje ze byl bity tylko ze wielu przedmiotow z zycia codziennego nie zna. no bo niby skad ma znac. dzisiaj np zwial gdzie pieprz rosnie gdy zobaczyl tesciowa na rowerze. dluga i zmudna socjalizacja przed nami , ale musi sie udac wyprowadzic go na prosta :-)[/QUOTE] Chłopak będzie się powolutku wszystkiego uczyć, na pewno potrzeba czasu:)
  6. Jestem na zaproszenie. Dobrze, że już chłopak bezpieczny, na pewno lepsze to niż bieganie samopas po ulicy. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć dobry domek, jeśli okazałoby się, że jednak właściciel go nie szuka.
  7. [quote name='Gabi79']Jak miło widzieć ślicznotkę!!! Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że Płoszka jest większa.[/QUOTE] Gabrysiu, ona właśnie zdjęciach wychodziła na dużo większą niż jest, poza tym ma długą sierść, ale w rzeczywistości jest mała :) Mój TŻ też był zdziwiony jak ją pierwszy raz zobaczył na żywo ;)
  8. Wpłynęła lutowa deklaracje od monika083, dziękuję bardzo:loveu:
  9. [quote name='WARANSKA']... Moze jakas dobra cioteczka dolozy do Twoje fryzury?[/QUOTE] Grażynko, podaj mi nr konta, postaram się coś przelać na fryzjera na początku miesiąca.
  10. Jakaś taka niezadowolona minka na pierwszym zdjęciu, może czegoś Płoszeńka nie dostała albo wyrwano ją z drzemki i strzeliła focha:evil_lol: Na drugim widzę, że bardzo zainteresowana jest kolegą:razz: Mi się wyświetla "no days left", ale dalej mogę wrzucać bez problemu zdjęcia. Gosia pisała, że fb można, ale nie wiem jak, bo ja nie facebookowa:shake:W razie czego ja mam jeszcze konto na picassaweb.com, darmowe :)
  11. To czekam cierpliwie :) Zrobiłabym im taki pakiet na 30 stronach (zawsze taki robię), tylko żeby tekst nie był taki sam, bo np. z tablicy, z której jest najwięcej telefonów skasują (kasują duplikaty)
  12. [quote name='sharka']z tekstem to niestety - beztalencie ze mnie :/[/QUOTE] Spróbuję TŻ-a zagonić, a Wy najwyżej coś poprawicie, tylko jeszcze ma zaległe trzy teksty do napisania, więc nie wiem kiedy Mu się uda to zrobić:shake:
  13. Hope, czy ktoś już ogłosił maluszki i mamę? Jest może jakiś tekst to wykorzystania? Pytam, bo proponowałam pomoc przy ogłoszeniach ;)
  14. [quote name='kinga_kinga7']dziękujemy :Rose::Rose:[/QUOTE] Nie ma za co :)Potwornie mnie ta mała zauroczyła, mam słabość do paróweczek i mam nadzieję, że w końcu jej się uda...
  15. Ja niestety nie znam nikogo z deklarowiczów w akcji sterylizacji, ale może by spróbować kogoś znaleźć albo zadziałać samemu, może by pomogli troszkę ze sterylkę Leili, jeśli będzie taka potrzeba?
  16. Spóźniłam się ;) W razie gdybyście potrzebowały ogłoszeń, to piszcie :) Gabrysiu, ogłaszacie ją jako sunię w typie jamnika?
  17. Co za spotkanie!:multi: Bardzo się cieszę, że Lakuś trafił na takich ludzi :)
  18. No nic, próbujemy dalej...Ale może jednak rozszerzymy zakres poszukiwań jak u Brenki i spróbujemy na inne województwa. Weszłam dzisiaj na pocztę, zobaczyłam, że jest wiadomość na tablicy w sprawie ogłoszenia Baksa i aż mi serce szybciej zabiło, a tam:"[COLOR=#414141][FONT=Verdana]ku*** to mój stary haha". Ręce mi opadły...[/FONT][/COLOR]:shake:
  19. Bardzo się cieszę, że wszystko się tak układa :) Oby tak dalej!
  20. Kolejny pakiecik dla Pandorki:) [COLOR=#000000]tablica.pl[/COLOR] [COLOR=#000000]gumtree.pl[/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]bezrodowodu.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]zwierzaki.nasza-lista.com Czekam na kolejny tekst ;)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  21. Nutusia, dziękujemy za Twojego posta, bo nie ma to jak relacja z pierwszej ręki:) Skoro tak się przedstawia sytuacja, to chyba nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Chodzi przede wszystkim o to, żeby poprawić komfort życia Chilli, o to, żeby ją ta łapinka nie bolała:shake:
  22. [quote name='dexterka']... Filecik miskę razem z jedzeniem schował sobie w budzie!!! popłakałam się. Od razu widziałam jak to samo robi w schronisku...[/QUOTE] Serce rozwalone na milion kawałków:placz:
  23. Wchodzę na wątek i oczy ze zdumienia przecieram ile się tu dobrego dzieje:crazyeye: Chłopak nawet nie wie co go czeka i ile dobrych duszyczek walczy o jego los! Skoro betkak dopiero rozkręca swój hotelik, to na pewno będzie parę rzeczy, które trzeba będzie poprawić/dopracować, większość rzeczy i tak wyjdzie w praniu, ale pozytywnie zaskoczyło mnie to, że betkak chce rad, dopytuje, stara się na bieżąco to analizować słuchając innych, bardziej doświadczonych osób :) A zobaczyć hotelik, a przy okazji poznać betkak na pewno nie zaszkodzi, uważam to za bardzo dobry pomysł i fantastycznie, że na to wpadłyście :) Agnilas, faktycznie bardzo podobny ten Twój psiak :) Ayame, miałam pod opieką sunię wyciągniętą z Olkusza baaardzo podobną do Vigo, też była w hoteliku u Angeliki, a teraz już od kilku miesięcy jest w nowym, fantastycznym domku, mam nadzieję, że i Vigo tak trafi :)
  24. Niedobrze:shake: Misiek poczuł się pewniej, to i charakterek pokazuje:shake: Gosiu, chyba musisz się poradzić Psiej Szkoły jak to jeszcze póki co zwalczyć w zarodku, żeby się całkowicie nie rozkręcil:roll:
×
×
  • Create New...