-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Elik, a nie wpłynęły pieniążki ode mnie? Nie ma ich na pierwszej stronie. Grosik to, bo grosik, ale zawsze coś ;)
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Paróweczka na psygarnij.pl: [URL]https://www.facebook.com/psygarnij[/URL] Prawdopodobnie odpadła mi jedna deklaracja, sunia wczoraj poszła do domku, więc jeśli tylko najbliższe dni to potwierdzą, to dam skromną, bo skromną ale deklarację, bo jestem jak najbardziej za :) Kwota zaproponowana przez Bambino jest bardzo konkurencyjna, nie jest to kwota nie do przeskoczenia, na upartego dałoby się nawet ją uzbierać bazarkiem czy wpłatami jednorazowymi, więc trzeba z tej okazji skorzystać! -
Ja te ogłoszenia już robię "mechanicznie", nawet nie zastanawiam się nad tym co robię, żeby było jak najszybciej, bo czasem mam po kilka pakietów dziennie, więc był to dosyć trudny mail, co by się nie pomylić ;) Nie pozostało mi nic innego jak kopiuj wklej, tylko wtedy musiałam wracać do tekstu i jego też kopiować, żeby wkleić na następną stronę ogłoszeniową i tak w kółko. No ale już nie jojczę:evil_lol: Ayame, w jaki sposób sobie zsynchronizowałaś gmaila i smsy w telefonie? Da się tak? Pytam, bo ja trochę ciemniak komputerowy jestem, a też bym sobie takie coś zrobiła;)
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Megi ogłoszona na tych stronach: [COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl zwierzaki.nasza-lista.com bezrodowodu.pl krakusik.pl[/COLOR][/COLOR] -
[COLOR=#000000]Huzarek ogłoszony na tych stronach: adopcjapsa.pl[/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl tablica.pl przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl zwierzaki.nasza-lista.com bezrodowodu.pl krakusik.pl Ogłoszenia.wp.pl i ogloszenia.com nie chciały mi przepuścić tego maila (i nie ukrywam, że ciężko się go podaje do aktywacji, żeby się nie pomylić, bo jest odrobinkę skomplikowany;)), więc poszło na mojego maila. Gdyby były z tych stron zapytania, będę przekierowywać :)[/COLOR][/COLOR]
-
Nowe zdjęcia Figuni: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/BhcaxFxt6UY4h-ywQ7B2UDcVS_SJoKFUo4rUmDyBctY=w276-h207-p-no[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/VN3xv2jwvMjugAzu_u9UQgziDzBYGflYvxywCD3X1pg=w276-h207-p-no[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/vkvw9jLVqyUZrWcr94g56LFMRUYvlRZlYIiFp-sVBmo=w276-h207-p-no[/IMG]
-
Ciotki, jeszcze tylko jedno ale...Możecie wrzucić proszę tutaj na wątku zdjęcia Huzara albo wysłać mi na maila? Chciałam zgrać z lento.pl, ale strasznie małe są. Na wszelki wypadek podaję maila: [email][email protected][/email] :)
-
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły pieniążki od Rudzia-Bianca oraz deklaracja od Bjuty, dziękuję:loveu: -
[quote name='Bjuta']Paulo odpadłam :( Artemida właśnie wylądowała w gipsie, znaczy w szynie. Nie dam rady, pojechać niniejszym mam 4 psy w domu... i dwie rekonwalescentki, bo Mama po bypassach.[/QUOTE] Bjutko, miałam własnie do Ciebie pisać, że ciotka ewu się zgodziła, umówiła się już i w czwartek wizyta PA dla Brenki, ale dziękuję za chęć pomocy :)
-
Gabrysiu, wysyłaj do mnie :) Fantastyczna wiadomość! Wszystko potoczyło się błyskawicznie! Miejmy nadzieję, że to dlatego, iż Państwo nie mogli doczekać się Majeczki;) Dziwnie to zabrzmi, ale mam nadzieję, że dzisiejsza przelana przeze mnie deklaracja była tą ostatnią ;)
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Skusiłby się ktoś na napisanie nowego tekstu dla Pandorki? Prosimy:) -
Paula_t zaraz się bierze za ogłoszenia;)
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Gluchypies, dziękujemy Ci bardzo!:loveu: Tekst jest super :) -
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
paula_t replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
Jestem w szoku po tym, co przeczytałam:crazyeye: W takiej sytuacji proponuję fundacji skontaktować się z prawnikiem. -
I dobrze. Jakby komuś zależało to sam by zadzwonił:roll: Dla Liderka szukamy tylko najlepsiejszego domku! ;) Bjutko, na tym polega problem wizyt PA...Z jednej strony trzeba je zrobić, bo to jedyny sposób w jaki jesteśmy się w stanie przed adopcją "zabezpieczyć", a z drugiej to TYLKO godzinka rozmowy z kimś, podczas której każdy może powiedzieć co chce, przygotować się na tą wizytę...Ja sama się na tym przejechałam (i gwarantuję Ci, że jedyne nie jesteśmy) robiąc wizytę PA dla swojej psiny,gdzie wszystko było w jak najlepszym porządku (nie byłam sama, tylko z inną, dużo bardziej doświadczoną osobą), a potem okazało się, że Pan alkoholik, Pani od Niego się wyprowadziła i miałam problemy z odzyskaniem psa (włączyłam w to nawet KTOZ i policję)...Od tego czasu wyznaję jedną jedyną zasadę: intuicja, intuicja i jeszcze raz intuicja. Dziękuję Ci za propozycję, będę pamiętać, gdyby nie udało mi się nikogo innego znaleźć, skoro masz opory przed jazdą w pojedynkę. Może spróbuj tam pojechać?:roll:
-
[B]nieaktualne...[/B]
-
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
paula_t replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[B]nieaktualne...[/B] -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
paula_t replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[B]nieaktualne...[/B] -
[B]nieaktualne...[/B]
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[B]nieaktualne...[/B]