Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Chodzi o kontrolowanie, gdzie pies jest wyadoptowany. Przez schronisko ciężko jest potem się skontaktować. Czasem uzyskanie numeru telefonu jest niemożliwe. Współpraca z wolontariuszami jest specyficzna niestety.
  2. Karmelku! ja nie wiedziałam, że Ty taki rasowy jesteś :)
  3. mnie to też dziwi :) On jest taki kompaktowy, grzeczny, śliczny... Raz byłam z nim na spacerku i bardzo mnie urzekł swoją osobowością :)
  4. Ale on się zrobił duży :) widać, że jest łobuz fajny po samym wzroku :)
  5. Kesi po prostu szuka domu najfajniejszego pod słońcem. I w końcu znajdzie :)
  6. Dla jamniorka z przeprosinami, że tylko tyle mogę :(
  7. Podobno jak pies wie, że człowiek jest przywódcą, to nie czuje się zobligowany do bronienia stada i terytorium, bo to nie jego broszka. Gratuluję Saruniu :)
  8. A mnie on trochę na labka czekoladowego pasuje... Poza tym labkowi łatwiej dom znaleźć, że tak zasugeruję delikatnie :) Co za idiota trzyma psa na kolczatce przy budzie :angryy:
  9. to ja tak zapytam nieśmiało, czy jakieś zdjęcia będzie można zobaczyć faflaczka ?
  10. wiedziałam, że Soboz się zakocha :)
  11. Ja nie wiem co Wy od niego chcecie! Roki bardzo mi się podoba. Wcale nie jest pospolity. Obroniłam Cię przystojniaczku, wiesz?
  12. świetna jest :)
  13. co za bydlak ją tak traktował...
  14. zapisuję :) bałam się po opisie na stronie schroniska, że nie będzie wychodził na spacery... Fajnie, że się udało :)
  15. Sorki. Ja mam czasem takie niże intelektualne, że aż potem głupio :oops:
  16. Zapisuję. na razie nic nie mogę pomóc, ale czuję, że mała szybko zawładnie czyimś serduszkiem :) Powodzenia psinko :)
  17. Co to jest? w sensie dlaczego to tak urosło? straszne...
  18. wpadłam na to, ale nie działa :(
  19. za późno wróciłam z pracy i nie obejrzałam... macie jakiegoś linka?
  20. zauważcie te pełne skupienia miny i błysk w oku :) skąd ja to znam :)
  21. Może warto zmienić tytuł? Jak tam kolejna noc? Sarunia ukochaj ode mnie wszystkie ogonki i bezogonki :)
×
×
  • Create New...