Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Ja też czytam, tylko nic mądrego do powiedzenia nie miałam :)
  2. zapisuję. nie komentuje....
  3. Powodzenia Żabko :)
  4. pytałyście na wątku transportowym?
  5. Malutka na stronie sos bokserom: [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=874[/url] Imię zmienione ze względu na "ilość" Len :)
  6. Zapisuję ślicznotkę. Jest rewelacyjna :)
  7. zapisuję. Nie komentuję, bo to dziś wisienka na torcie...
  8. Gdzie poszła? do kogo? Bożenka powiedz więcej proszę :)
  9. Byłam dziś na spacerku z Tobim. REWELACYJNIE chodzi na smyczy :) Kochane psiątko zna mnóstwo komend. Urzekający jest :)
  10. nowe psiaki na sos: [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/455[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/454[/url] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/453[/url] te dwa z Sosnowca potrzebują pilnie DT!
  11. Oluś dziękuję, że tak szybko ją zabraliście i że już nie marznie w schronie. Wasza fundacja jest wyjątkowa :)
  12. Trzymam kciuki za Sarę. Moim zdaniem takie psy powinny trafiać do adopcji aranżowanych przez fundacje. To jakaś gwarancja, że nie pójdą w nieodpowiednie ręce... Ewes napisz mi swój numer kom na priw jeśli możesz. Będziesz w sobotę? oni mają przyjechać około 10.00.
  13. biedna psinka... dobrze, ze od razu pojechaliscie do weta. trzymaj sie malenka!
  14. świetne imię :) Bunia już była, teraz Graffi :)
  15. dla malutkiej banerek ode mnie. Taki na szybko, podlany łzami. Ola zrobi jutro swoje to podmienimy. Dzwonił ktoś? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217026-Dzinka-jamniaczka-za-duzo-jem-i-jestem-złodziejka-powrot-do-schronu"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bJGqqEoo8d4/TrBBrQCBQpI/AAAAAAAAA6o/Kd8DcSeMGkQ/s250/sdc12501-1.jpg[/IMG][/URL] Wiadomo jak ona się zachowuje w domu? czy zostaje sama? Cokolwiek poza apetytem?
  16. Zapisuję Ferdusia i trzymam za niego kciuki. Na wizytę niestety nie dam rady podjechać. Szukałyście kto jest z Rudy Śląskiej?
  17. mam wrażenie, że album jest ustawiony jako prywatny, bo nie widać zdjęć
×
×
  • Create New...