Maszko dla Ciebie, może przyniesie szczęście :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217525-Masza-za-serce-i-dom-odda-całą-siebie-i-jeszcze-trochę"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qFNllM66tX0/Trwv5xfNi2I/AAAAAAAAA6w/7bTO_LWFP2M/s100/masza03-1.jpg[/IMG][/URL]
Dzinko kochana jak ja się cieszę, że to koniec Twojej poniewierki. Kradnij sobie teraz serduszka do woli, bo jedzonka Ci już nie zabraknie. Moje już skradłaś. Powodzenia Maleńka Złodziejko Serc!
Adiusza napisałaś do mnie na pw, a ja nie jestem stałym opiekunem Karmelka. Widzę, że już się dogadujecie. Myślę, że Karmelek nie będzie miał nic przeciwko kotom. Zresztą psom do kotów rezydentów łatwiej się przyzwyczaić niż na odwrót :)
Prezencik dla maluszka. Może przyniesie mu szczęście?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217466-Malutki-8-tygodniowy-tofikowy-Rufi-o-szorstkiej-mordce-szuka-domu"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Io6kVMAVI4A/Tro_J33VsgI/AAAAAAAAA6s/hX9qaBp7KyU/s249/P1030449-1.JPG[/IMG][/URL]
Milva na schroniskowej stronie ma podany wiek 4 lata... Ostatnio miałam okazję poznać ją na wybiegu i jej obraz mi się bardzo zmienił :) IN PLUS oczywiście. To bardzo sympatyczna suczka, mocno zagubiona w schroniskowej rzeczywistości. Mam nadzieję, że znajdzie domek przed zimą...