Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Walcz o swoje Nerusiu! kto to widział takie rzeczy?
  2. Dostałam dane tych osób na maila. Dziękuję. Dusia ma się dobrze. Jest pocieszna. Wczoraj posiedziała ze mną przy komputerze i oparła główkę na mojej ręce. To są takie drobnostki, ale nie do przecenienia. Podchodzi do nas merdając ogonkiem. Coraz rzadziej traci równowagę... Czekamy na ten telefon. Może wieczorem zrobię jej trochę ogłoszeń. Za chęć pomocy dziękujemy. Póki co malutkiej nic poza jej kocykiem, pełną miseczką i uwagą człowieka nie potrzeba :)
  3. Przecież DT jest właśnie po to, żeby pies się mógł uspokoić. Jak już odzyska równowagę, to łatwiej będzie mu się zaaklimatyzować w nowym domu. Uratowałaś go przed potencjalnymi pseudo hodowcami, nasileniem tych wszystkich infekcji, spaniem na mokrych szmatach... Mało? Teraz będzie go można poznać i znaleźć mu dom, który będzie potrafił sobie z nim poradzić. Bożenko to ma sens :)
  4. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/927/25248860.jpg[/IMG] ale laleczka śliczna :)
  5. zmieniać tytuł ? :D
  6. Jest przerażona tym, co się dzieje. Ja też bym była agresywna :)
  7. Mikusiu, gdzie Twój domek? [IMG]http://www.jamniki.eu/index_pliki/image2974.gif[/IMG]
  8. a masz lepsze zdjęcia? i coś więcej o nim? najlepiej zgodnie z szablonem z pierwszej strony :)
  9. Sikają częściej. A jak Fafik bez jajek, to nie będzie tak źle. Zwykle to chłopaki dają wtedy bardziej popalić. Kup jej te majtochy, to nie będziesz musiała ciągle za nią z mopem chodzić i Ci kanapy nie zapaskudzi. Będzie dobrze :)
  10. W takiej klatce pies czuje się bezpieczny i się tak nie boi. Trzeba by zapytać behawiorysty dokładnie jak to działa.
  11. Ale z niego przytulaczek. A z tym lękiem separacyjnym, to masakra jakaś. Może kennel by pomógł?
  12. No to trzymam za Was Kciuki. żebyście nie zwariowali :)
  13. Świetne są te Twoje szorściaczki :) Może nie lubi zimna, bo się już namarzł w życiu? "Moja" Dusia też szybko marznie...
  14. Ale słodziaki! Będę zaglądać do faflaczków regularnie :0
  15. Xawi ma domek i z tego powinniśmy się cieszyć. A psów, które czekają na adopcję jest jeszcze "troszkę".
  16. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3qaUKkAQBUk/Twt6PXIz0uI/AAAAAAAAd54/XBXN0IcIJiM/s640/DSC_9022.jpg[/IMG] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/581[/url]
  17. [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/581[/url]
  18. o matko! co za bieda. To może faktycznie już go bardziej nie męczyć... Tylko, że domek musiałby być super odpowiedzialny. Zresztą komu ja to mówię :)
  19. Ona bardzo marznie na spacerach. W sumie teraz z nią wychodzimy tylko zadaniowo - zrobi co trzeba i do domu biegiem :) Wczoraj mieliśmy trochę gości. Dusia siedziała u mojego taty na kolanach z 15 minut i dała się drapać, głaskać, tylko główkę zadzierała i się prężyła :) Mam nadzieję, że ten domek się odezwie w przyszłym tygodniu, bo się zakochujemy w dziewczynce :)
  20. miałam kłopoty z internetem i wyleciała mi z głowy sprawa Krisa :oops: Proszę o informacje, czy jest wykastrowany, ile ma lat, kontakt. Opis mogę skopiwoać z picaso, chyba, ze macie jakiś fajniejszy?
  21. Jak zobaczyłam Norka na stronie schronu od razu pomyślałam, że Soboz się nad nim zlituje :) Śliczny chłopaczek :) Coś z tymi tatuażami jest nie tak pomyślane... To już któryś przypadek, w którym ciężko rozszyfrować całość. Powinno się od razu czipować szczeniaki. Norek ma teraz raj na ziemi - dwie dziewczynki do zabawy i troskliwą "mamusię". Soboz przed adopcją będziesz go sterylizować?
×
×
  • Create New...