Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. W Katowicach jest to wydrukowane na dole umowy. Niespecjalnie widoczne, ale jest :)
  2. Bądź grzeczny malutki. To Twoja wielka szansa :)
  3. Boni-Bobo... Oficjalnie dodaję Cię do kontaktów :) Spodziewaj się privów :)
  4. ZAPISUJĘ wątek :) juz któryś raz próbuję... nawet sobie tak ostatnio pomyslałam, że ta deer nic nie pisze, a tu znów dogo - psikusik
  5. Po pierwsze: Proszę o zmianę w tytule na Dusia, ta Dela wogóle do naszek królewny nie pasuje :) Dzwoniła wczoraj pani z Wieliczki. Miała już kiedys jamnika adoptowanego, ale wpadł jej pod samochód, bo nie zamknęli bramy... Niby sympatyczna rozmowa, kochają zwierzęta, ale jakoś nie wyobrażam sobie Dusi puszczonej w ogrodzie bez kontroli... Ona by się gdzieś zgubiła, albo nie wiedziała jak ma wrócić... Pani ma się jeszcze zastanowić i zadzwonić. W razie czego będę potrzebowała kogoś do wizyty w Wieliczce.
  6. ale się dziewczynki zintegrowały! :crazyeye:
  7. Super, że u psiaka coś się klaruje. Jesteście rewelacyjne !
  8. [quote name='zuzlikowa'] Jak wygląda sytuacja w tym punkcie? ... gdzie są wywożone psy z tego punktu?... czy jest na miejscu ktoś, kto niejako koordynuje tam sytuację, zna stan psiaków lub może go poznać...zrobić zdjęcia? [/QUOTE] Psy tam nie maja tragicznie. Osoba, która się nimi tamk zajmuje jest chetna do współpracy. Nam zrobiła zdjęcia psa i wysłała na maila i krótki opis. Wywożone są niestety do Mysłowic :( Ostatni transport był w grudniu...
  9. Mam nadzieję, że bliski jeż już koniec gehenny tego psiaka.
  10. zaawansowana edycja pierwszego postu. Przyznam, że domyślałam się, że tak się stanie :) Gratuluję!
  11. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KD_A8f33yhA/TyHCBY7w5qI/AAAAAAAABaE/IEQ24YrAXRY/s912/jamnior.jpg[/IMG] w schronisku w Katowicach jest taki biedulinek staruszek. Nic więcej na razie nie wiem :(
  12. Super, że dali mu szansę :) powodzenia staruszku!
  13. w punkcie w Żorach przebywa psiak w typie bernardyna. [url]http://www.ztkzory.pl/menu,9,216,azyl.html[/url]
  14. Bożenko ja wiem, że Ty chodzisz z 3 psami obronnymi, ale uważaj na siebie na dolinie. Teraz jest szybko ciemno...
  15. Jaki kruszynek ! Myślę, że można włączać stoper - maleńka długo w DT nie zagości :)
  16. a to nie może byc tatuaz np schroniskowy? Wiem, że on jest ładny itd, ale moze jakies schronisko go juz tatuowało?
  17. jaki staruszeczek :( [IMG]http://napaluchu.pl/foto/011200146_mini.jpg[/IMG]
  18. Nie przesadzajcie :) Dusi byłoby lepiej, gdyby ktoś był więcej w domu, może gdyby była jedynym psem w domu, ale tu nie jestem pewna, bo Dusia nie lubi wychodzić bez Zuzy z domu, tylko drażnią ją czasem Zuzankowe szaleństwa. Sama nie wiem. Czekam na propozycje na kandydatury, casting rozpoczęty :)
  19. Coś się staruszce od życia należy :) Jej się nie da nie lubić :)
  20. Dusia na szczęście nie musi szukać domu na cito. Jest tutaj chciana i kochana i jeśli mi ktoś nie udowodni, że u niego będzie jej lepiej, to niestety księżniczki nie oddam. Nie oddam i już :)
  21. Dzwoniła Pani z Siedlec, która dwa miesiące temu straciła swoją jamniczkę (starszą, musieli uśpić, bo ciężko zachorowała i po długim leczeniu przegrała z chorobą). Jak się zorientowała, że to Śląsk, to jej zapał opadł. Ja uważam, że po psa należy przyjechać, albo zapłącić za transport. To pierwszy miernik zaangażowania. Odesłałam panią na jamniki.eadopcje.org. Jak się zastanowi, to ma zadzwonić jeszcze.
  22. Bożenko teraz niesty musisz się podzielić przepisem na te ciasteczka i nie ma wymówki, że to tajemnica rodzinna :)
  23. Nie może byc wyższy niż 100 pikseli, a taki właśnie jest. :(
×
×
  • Create New...