-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Ja już się zaczynam stresować. Zuza ma sterylkę 23. marca, a do tej pory nigdy nie trzeba było jej wydzielać jedzenia. Zje, kiedy jest głodna, a nigdy z łakomstwa. Nie mamy też zwyczaju częstować jej z naszego stołu. Wetka mówiła, że jeśli nie podjada innych rzeczy, to raczej nie rozreguluje jej się waga, ale widzę na waszym przykładzie, że niekoniecznie tak jest :( Mam nadzieję, że Twoje dziewczyny Soboz na lato zyskają linię, a Ty zgubisz wyrzuty sumienia :)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']Jamnikowata? Sunia ma ok. 4-5 miesięcy. [url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/424109_314058611992207_100001642137080_861430_1385178923_n.jpg[/url][/QUOTE] srednio widac.... -
Ja zamówiłam sobie tran z olejem z wiesiołka 60 kaps coś około 7 zł netto cena zakupowa z Gala bodajże, ale zapomniałam dziś zabrać :( na razie laski na śniadanie dostają po łyżeczce lnu zalanego mlekiem, a Dusia dodatkowo z acidolakiem i enarenalem :) Czekają na te śniadanka obie :) Czekam z utęsknieniem na kiełkowanie kaktusów - nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało. Anico te pomidorki koniecznie po jednym ziarenku w odstępach ok 5 cm i do słonka wystawić. Ja podlewam zraszaczem, żeby nie zalać za bardzo.
-
Ja bym się odwracała plecami do niego jak warczy, a jak przestanie stawała przodem. Nie patrzeć w oczy na pewno... U mnie sunie mają silnie wyćwiczoną komendę "na miejsce" (Dusia reaguje na gest, bo nie słyszy) i jak coś nie tak, to odsyłam. A jak gryzie drugiego psa, to można rzucić kluczami o podłogę, albo czymś lekkim w niego. Na agresję nigdy agresją. Dasz radę Celinko!
-
śliczny :) zapisuję :)
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
moje dwa ulubione: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg849/scaled.php?server=849&filename=dsc02410yo.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg824/scaled.php?server=824&filename=img1968tx.jpg&res=medium[/IMG] Śliczna dziewczynka :) -
Zuza jak leżymy sobie wieczorem i nagle zrobi się zazdrosna, że jej nie przytulamy, to wskakuje biegiem między nas i ciśnie się jak w markecie przed wigilią do stoiska z karpiami, po trupach :) a ten wzrok: TERAZ SIĘ JAMNIKIEM ZAJMUJEMY! są spryciulki z tych przedłużaczy :)
-
wszystkiego najlepszego :) [IMG]http://republika.pl/blog_od_3952202/5220663/tr/diddl_z_bukietem.jpg[/IMG]
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Ci się spodobał :) a Jasieńka jest bardzo fotogeniczna :) Te zdjęcia w takich ciepłych barwach mnie szczególnie ujęły. -
Witamy :) dziewczyny nie popuszczą żadnym wolnym rączkom. Zaraz trzeba głaskać :) a jak jeszcze z całowaniem, to już w ogóle są sprzedane :)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Biedne maleństwo :( już się przynajmniej nie boi... -
zapisuję :)
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Jakie ma fajne wdzianko :) i widzę, że zabaweczki zamęcza jak moja Zuza- do ostatniej niteczki :) -
Chłopaki Wy myślicie, że jesteście takie chojraki? Moi mnie i Zuzię zabrali ostatnio do weta, to narobiłam krzyku jakby mnie kroili bez znieczulenia. 3 baby mnie trzymały a ja się i tak wyrwałam! ale powiem Wam w tajemnicy, że to ze wstydu - nie dbałam o ząbki całe życie i teraz mam śmietnik w buzi, a one koniecznie musiały oglądać :( Potem jeszcze chciałam odwiedzić amstafkę po operacji w pokoju obok, ale wszyscy zaczęli krzyczeć, że zaraz trzeba będzie szyć. Nie wiem o co im chodziło ? Że ja bym bezbronnej osłabionej amstafce wpierdziel spuściła? Swój honor mam! Trzymajcie się chłopaki i pamiętajcie, że baby górą :D Lady Duśka
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
tylko niepodlinkowany :( tam gdzie wkleiłaś to, co wkleiłaś powinno być: [QUOTE][[COLOR="red"]XXX[/COLOR]URL="http://www.dogomania.pl/threads/194315-Chora-cierpiąca-jamniczka-szczęśliwa-we-własnym-domu!-Dziękujemy!"][[COLOR="red"]XXX[/COLOR]IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F5RtaCixIwA/T10cRu6OfwI/AAAAAAAABx0/PEIcGjNlyso/s250/jasia.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] po wykasowaniu [COLOR="red"]XXX[/COLOR] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
już widziałam :( -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
jofracy replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427581_3233167543225_1087759890_33197448_855363688_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404313_3047276136056_1087759890_33118064_160906628_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404534_2954254690578_1087759890_33085485_631576718_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375509_2905900041742_1087759890_33067905_17797328_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/385838_2899626044896_1087759890_33064978_1996550592_n.jpg[/IMG] -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
jofracy replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
to ja powklejam :) [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429380_3271691226293_1087759890_33215162_620533650_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/64152_3271665985662_1087759890_33215136_2039216623_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/64712_3271662705580_1087759890_33215135_995068956_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429218_3271648145216_1087759890_33215128_543961898_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431222_3239462020583_1087759890_33201541_279083927_n.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
to się nie skończy prawda? -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']ale jak to zrobić ? proszę o pomoc :)[/QUOTE] ja robię tak: przy poście z banerkiem klikam na odpowiedz z cytatem, kopiuję kod banerka potem w ustawieniach ( na samej górze obok wyloguj się) wybieram opcje sygantura i wklejam [quote name='Isadora7']ja już się boję gdzieś wchodzić :([/QUOTE] czemu się ciociu boisz? -
deer skąd masz taki fajny banerek znowu?
-
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
jofracy replied to caromina's topic in Już w nowym domu
anico mam dla Ciebie i Jasieńki prezent weekendowy :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194315-Chora-cierpiąca-jamniczka-szczęśliwa-we-własnym-domu!-Dziękujemy!"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F5RtaCixIwA/T10cRu6OfwI/AAAAAAAABx0/PEIcGjNlyso/s250/jasia.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='anica'] a pomidorki mają być w sadzonkach- też kupię :lol:[/QUOTE] tak jest szybciej i łatwiej, ale ja lubię oglądać od pierwszej chwili ponad ziemią roślinki. Wiem, że jestem stuknięta :) dzisiaj K. obudziłam rano, bo się w drugiej doniczce poprzebijało mnóstwo nowych :)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
jofracy replied to aisai's topic in Już w nowym domu
nie wiedziałam, że na charta trzeba mieć pozwolenie... u mnie babka na osiedlu na agresywną amstafkę. Kilkukrotnie prosiłam ją o zakładanie kagańca (rzuca się na moje jamniki i jest zupełnie nieułożona, a do tego prowadzona na lince 20m, dodam, że moje są zawsze na smyczy), a ona się wypina, że to nie amstaf, bo papierów nie ma. i co je zrobisz? Do pogryzienia ( na szczęście) nigdy nie doszło, ale czy naprawdę trzeba czekać na nieszczęście?