-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/2nbsojl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/34ocv0g.jpg[/IMG]
-
Jak już przyszłam do domu to takie towarzystwo mnie przywitało: [IMG]http://i41.tinypic.com/pa937.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fqpad.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2s0fwom.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/3465btt.jpg[/IMG] Fidze jest bardzo trudno zrobić zdjęcie,bo najczęściej wyleguje się na kanapie lub fotelu.
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/m9od3l.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/nejhaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2h52mq8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/1zhqvq.jpg[/IMG] sasanka [IMG]http://i39.tinypic.com/314fs6q.jpg[/IMG] Lewisja [IMG]http://i42.tinypic.com/2elxufl.jpg[/IMG] tulipanki botaniczne [IMG]http://i40.tinypic.com/2wg6clw.jpg[/IMG] magnolia [IMG]http://i40.tinypic.com/oer83.jpg[/IMG]
-
Wczoraj wreszcie pojechałam na działeczkę i co.Rozpadał się deszcz.Ale nim się rozpadał zrobiłam parę zdjęć. [IMG]http://i41.tinypic.com/2vjvkp3.jpg[/IMG] forsycja [IMG]http://i40.tinypic.com/nee1dz.jpg[/IMG] prymulka [IMG]http://i40.tinypic.com/5dp7ag.jpg[/IMG] bratki [IMG]http://i41.tinypic.com/ke6cyo.jpg[/IMG] jaskry [IMG]http://i41.tinypic.com/261hys5.jpg[/IMG] gazania
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
O rany głupota ludzka nie zna granic.:shake: -
Być może są to faktycznie jakieś powikłania po kk.Nie wiem jak u psów ale u ludzi bywa takie zapalenie płuc,które nie daje się wysłuchać przez lekarza tylko wychodzi na zdjęciu rtg.Może przebiegać bez temperatury. Pewnie że leczy się objawy a nie wyniki,ale leukocyty tak same z siebie nie rosną.
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ten psiak naprawdę ma jakiegoś pecha.:shake: -
Nie no leczenia nie wolno przerywać.Może zaglądnij jej do dzioba czy zęby i dziąsła są w porządku.Bo coś gdzieś musi być,że te leukocyty rosną.
-
Oczywiście trzeba go zrobić po odczekaniu.Tylko rozmaz może by podpowiedział w jakim kierunku szukać stanu zapalnego. Może USG brzucha zrobić?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Las przepiękny.Wycieczka była na pewno fajna.Piesy umęczone ale szczęśliwe. Figunia się bała bo to nie jej las tylko jakiś obcy.Do swojego się przyzwyczaiła.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zgadza się,trzeba odczekać.Tylko dlaczego leukocyty rosną.Powinny jeżeli nie spadać to stać w miejscu. Trzeba by poszukać jakiegoś stanu zapalnego.Zrobić rozmaz krwi.
-
Przez zimę to widać,że koty zrobiły się duże i puchate. A co to za przytulaski.Dziewczynkom zebrało się na czułości.:loveu:
-
FRASZKA i Panny P - Premia i Promocja -MAJĄ DOMY!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też się melduję,chociaż z ciężkim bólem głowy dzisiaj. -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
trzymamy :kciuki: -
O i są zdjęcia Felutka i widać,że uszko zdrowe. Anulka śliczna.:loveu:
-
Piękne zdjęcia.Miejsce do spacerów mieliście fajne.Anulka miała co oglądać. A jak Falutka uszko?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Faktycznie niezła ta wisząca szynka Sajana.:lol: Cudne sarenki i jak figlują.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale Bolcik jest jeszcze malutki.Myślałam,że ma troszkę więcej 5-6 miesięcy.No i mimo to sprostał taaaaaaaaaaaakim wymaganiom. Chcemy zobaczyć posłania. -
Piękną masz tą wiosnę.Ja dopiero w sobotę zobaczę moją. Rudzielcem jestem zachwycona.:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zgredkowi fajne futro wyrosło przez zimę. Całe towarzystwo szczęśliwe,że w końcu zima się skończyło i można biegać do woli.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Słodko bawi się tygryskiem.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fotki,fotki
-
Gratulacje.:klacz: