-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Zrobić okład z riwanolu.
-
Cudne zdjęcia ale psiaczek w ubranku najpiękniejszy.:loveu:
-
Lubi się.Jest jeszcze koteczka i nie ma z nimi problemu.Czasem tylko się ganiają po mieszkaniu dla zabawy.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Upsneło czy wypsnęło to Fiksikowi na pewno przejdzie.Wyrośnie z tego.Przecież on ciągle malutki.:lol: -
Tylko takie posiadam. [IMG]http://i43.tinypic.com/jl1o51.jpg[/IMG]
-
[quote name='zerduszko']Gdzie nie zajrzę, to o kwiatkach... aleście się uwzięły![/QUOTE] Nie uwzięły tylko sezon kwiatkowy w pełni.;)
-
........................
-
Na zimę nic się nie robi.Liliowce nie są wymagające i rosną w każdej ziemi.Na pewno w przyszłym roku zakwitną.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No wiecie jakby do lipca doliczyć 8 miesięcy to może by coś nam wyszło z tych kalkulacji :scared: -
Myślę że Sajanek trafił na swój domek i swojego pana.Będzie dobrze.:kciuki: A jak liliowce,że będę upierdliwa.;)
-
Nie nabijać się.:razz:W zeszłym roku Waszka miała mały ogródek a w tym roku pewnie zrobił się duży.:lol:
-
Lilie masz piękne. Liliowce były przy ogródku warzywnym w pierwszym rzędzie od strony domu.
-
Masz liliowce ode mnie ,widziałam je wsadzone w ogródku.To co z nimi zrobiłaś? Lilie to w tym roku sadziłaś.
-
Fajnie razem wyglądają.:loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cudny wygibasek :loveu: -
To mi przypomniało,że ja też kupowałam liliowca pod iglicą i powinien zakwitnąć.Jak pojadę na działkę to muszę go poszukać,bo liliowców mam sporo.
-
Jak już będziesz podlewać roślinki to zobacz czy Ci liliowce zakwitły i jakie mają kolory.
-
Są cuuuuuuuuuuuuudne.:loveu::loveu::loveu: Schrupać je można.
-
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No właśnie.Ja też się zachwycam jak on pięknie zarósł.Śliczny psiaczek się zrobił.:loveu: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Całkiem przyjemny ten sleeping.:lol: