Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Zrobić okład z riwanolu.
  2. Cudne zdjęcia ale psiaczek w ubranku najpiękniejszy.:loveu:
  3. Lubi się.Jest jeszcze koteczka i nie ma z nimi problemu.Czasem tylko się ganiają po mieszkaniu dla zabawy.
  4. Upsneło czy wypsnęło to Fiksikowi na pewno przejdzie.Wyrośnie z tego.Przecież on ciągle malutki.:lol:
  5. Tylko takie posiadam. [IMG]http://i43.tinypic.com/jl1o51.jpg[/IMG]
  6. [quote name='zerduszko']Gdzie nie zajrzę, to o kwiatkach... aleście się uwzięły![/QUOTE] Nie uwzięły tylko sezon kwiatkowy w pełni.;)
  7. ........................
  8. Na zimę nic się nie robi.Liliowce nie są wymagające i rosną w każdej ziemi.Na pewno w przyszłym roku zakwitną.
  9. No wiecie jakby do lipca doliczyć 8 miesięcy to może by coś nam wyszło z tych kalkulacji :scared:
  10. Myślę że Sajanek trafił na swój domek i swojego pana.Będzie dobrze.:kciuki: A jak liliowce,że będę upierdliwa.;)
  11. Nie nabijać się.:razz:W zeszłym roku Waszka miała mały ogródek a w tym roku pewnie zrobił się duży.:lol:
  12. Masz liliowce ode mnie ,widziałam je wsadzone w ogródku.To co z nimi zrobiłaś? Lilie to w tym roku sadziłaś.
  13. Fajnie razem wyglądają.:loveu:
  14. To mi przypomniało,że ja też kupowałam liliowca pod iglicą i powinien zakwitnąć.Jak pojadę na działkę to muszę go poszukać,bo liliowców mam sporo.
  15. Są cuuuuuuuuuuuuudne.:loveu::loveu::loveu: Schrupać je można.
  16. No właśnie.Ja też się zachwycam jak on pięknie zarósł.Śliczny psiaczek się zrobił.:loveu:
  17. Całkiem przyjemny ten sleeping.:lol:
×
×
  • Create New...